מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למנהלים שימו לב..

cometobuy
01/08/08, 23:08
מרוב כמות הפורומים שיש פה, אני לא יודע באיזה פורם לכתוב מה, יש את פורום Help ועדין כשיש בעיות כותבים ב Iphones כללי, כמו גם יש הרבה פורומים של תוכנות ושתי פורומים של משחקים, בבקשה תסדרו את זה ותקטינו את כמות הפורומים שיותר אנשים יקראו את ההודעות..

תות
01/08/08, 23:15
מרוב כמות הפורומים שיש פה, אני לא יודע באיזה פורם לכתוב מה, יש את פורום Help ועדין כשיש בעיות כותבים ב Iphones כללי, כמו גם יש הרבה פורומים של תוכנות ושתי פורומים של משחקים, בבקשה תסדרו את זה ותקטינו את כמות הפורומים שיותר אנשים יקראו את ההודעות..

help זה למקרה חרום אם האייפון השתגע והפסיק לתפקד כשורה,emergency
אם הבעיה פחות חמורה אז תעזר בפורומים אחרים

cometobuy
01/08/08, 23:42
אז למה בפורום help יש בעיות של תוכנה ו בעיות של חומרה ? ומה עם הפורום הראשי ? בקיצור אני לא מדבר ספציפית על זה, פשוט תרכזו יותר פורומים במקום שיהיה פורומים חסרי הודעות..

Maayan
01/08/08, 23:51
תות? ומה הקשר בין התשובה שלך למה שהוא ביקש?

תות
02/08/08, 00:27
תות? ומה הקשר בין התשובה שלך למה שהוא ביקש?

קשר ישיר ביותר
הוא טען שמרוב פורומים הוא לא יודע היכן להציג את שאלתו
אז הסברתי לו במילים פשוטות.

לילה טוב

תות
02/08/08, 00:28
אז למה בפורום help יש בעיות של תוכנה ו בעיות של חומרה ? ומה עם הפורום הראשי ? בקיצור אני לא מדבר ספציפית על זה, פשוט תרכזו יותר פורומים במקום שיהיה פורומים חסרי הודעות..

צודק!!!

dooby
02/08/08, 01:28
תקלות חומרה ותקלות תוכנה עברו לפורום כללי.

תודה על ההמלצות

Cocoi
03/08/08, 01:37
למה לא לרכז את הכל במקום אחד? זה לא נוח לעבור כל הזמן מפורום לפורום!

BBBB1000
07/08/08, 19:31

אני מסכים איתו 1000%.
במקום כל אותם פורומים מבוזבזים שרק מבלבלים אותנו, ניתן לפתוח עוד כמה פורומים שימושים.

כנסו לכאן (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=44145)