מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לאלי ולשאר מפתחי העברית לגרסא 2 אתם כורתים את הענף עליו אתם יושבים

gabayni
01/08/08, 17:25
לכל מפתחי העברית לגרסא 2,

ראשית אציין עושים עבודה מעולה וחשובה, מקצועית ביותר ותורמת רבות לכל בעלי האייפונים בארץ.

כאשר הפורום הזה הוקם, הוא הוקם במטרה ברורה לשפר את המודעות לאייפון בארץ (תראו אפילו את הכותרת בדפדפן), וליצור קהילה גדולה, חמה ותומכת שמטרתה להפוף את מכשיר האייפון של כולנו לטוב יותר.
וכך באמת היה עד לפני מס' ימים, יצאה עברית ברמה גבוהה ביותר, כל משתמש שנזקק לפתרון בעיה קיבל אותה מיד, אנשים שנפגשו בדברים נחמדים שמצאו שיתפו את כולם ואפשר היה לראות איך הקהילה הגדולה שלנו משגשגת.

ואז לפני מספר ימים (לא זוכר אפילו מתי זה יצא) יצאה העברית לגרסא 2 בתשלום של לא פחות ולא יותר מ-235 שקל! מחיר שערורייתי לכל הדעות.
אבל ללא קשר שהמחיר הוא שערורייתי, עצם העובדה שמפתח זה או אחר דורש תשלום עבור העברית שלו, ומקבל חסות של בעלי הפורום הזה (אלי) זה בפירוש כריתה של הענף ויוביל לסגירתו במהרה של הפורום הגדול הזה.
ולהלן ההסברים מדוע:
1. הפורום במטרתו לא הוקם למטרות מסחריות וזוהי הסיבה המרכזית לפופולריות שלו בקרב בעלי האייפון בארץ - השיתופיות והתרומה האישית של כל אחד ואחד מזמנו היא שהביאה אותו לאן שהוא הגיע.
2. אני יודע שהמפתחים עמלו על העברית ממיטב זמנם, אבל, וזה אבל גדול, העברית האחרונה מבוססת על גרסאות קודמות שלה שקיבלו QA חינם מאלפי משתמשי הפורום שעשו זאת ע"מ שלכולם יהיה טוב יותר! ההוכחה הטובה ביותר לזה היא שיצאה גרסת עברית בתוך כשבוע וחצי מהוצאת גרסת הקושחה לאייפון. זוהי בפירוש בגידה בכל מי שהציע תיקונים, שיפורים, מצא באגים וכו'
3. גרסת העברית מבוססת על פריצה חינמית לגמרי של המכשיר (של Dev Team), תאמינו לי שגם האנשים שפרצו את גרסת הקושחה עמלו על זה ימים ולילות, ולא זכור לי שמישהו שם ביקש אגורה לכיסו..

ואסיים בגישה הברוטלית של מנהלי האתר כלפי כל מי שניסה בטעות למרוד ולמחות כנגד התשלום שאותו רצו, אלי וכל המנהלים אתם בטח יודעים את המשפט המוכר המוכר "אין מפקד בלי חיילים" אז אני אשפץ אותו קצת ואומר "אין פורום בלי משתמשים".

לאלי ולכל שאר המפתחים, עוד לא מאוחר לרדת מהעץ, תוציאו הודעה מסודרת שהעברית בחינם כמו פעם, תאפשרו לאנשים לתרום לכם כפי יכולתם (ותאמינו לי שייתרמו) ותחזירו את הפורום להיות מאוחד כמו שהיה.

אכזבתם אותנו קשות, אבל עדיין יש הזדמנות לתקן.

אני בטוח שהבעתי את הדעה של רבים מגולשי הפורום.

שבת שלום!

mti111
01/08/08, 18:06
זה יותר מסובח ממה שאתה חושב אם לא נוכחים על העיברית כסף אמיר לשם נוחהך את הכסף על העברית אם יכולים לתמוח בעיברית חינמית אבל זה עדין לא יצה לדעתי אמיר עסה טעות

kfirbs83
01/08/08, 18:13
זה היה משפט בעברית??? לא הבנתי כלום

mti111
01/08/08, 18:22
חחחחחחח אהה אופס לא מצחיק

SGA
03/08/08, 03:22
זה יותר מסובח ממה שאתה חושב אם לא נוכחים על העיברית כסף אמיר לשם נוחהך את הכסף על העברית אם יכולים לתמוח בעיברית חינמית אבל זה עדין לא יצה לדעתי אמיר עסה טעות

מה שאני הבנתי:

ניסיתי גם להבין.. עדיין לא מבין מה זה "...אם לא נוכחים על העברית כסף אמיר לשם נוחהך את הכסף על העברית...."

Niv iPhone
03/08/08, 04:06
נו באמת חבר'ה , קצת הפעלה של הגלגלים הפועלים בראשכם עוד לא הרגה אף אחד ..

הוא ניסא לבטא עצמו כך :

"זה יותר מסובך ממה שאתה חושב , אם לא לוקחים על העברית כסף , אמיר לשם ( "נוחהך" - ניסיתי להבין שעה שלמה מה המילה הזאת אומרת ופשוט לא הצלחתי , עמכם הסליחה ) את הכסף על העברית , הם יכולים לתמוך בעברית חינמית אבל זה עדיין לא יצא , לדעתי אמיר עשה טעות .

למרות שגם אחרי התרגום לא הצלחתי להבין את המשמעות של המשפט , ועל כך , שוב , עמכם הסליחה .

דרך אגב , mti , איך זה שאתה מוגדר כ- "iPhoner ותיק" אם אין לך ומעולם לא היה לך אייפון ? לא מדובר פה חס וחלילה בניסיון להעלבה , פשוט מסקרן אותי לדעת .

yair25
03/08/08, 11:28
gabayni יפה מאוד אמרת אבל כנראה שמדברים פה לקיר אז...התשובה היא לעבור לפורום אחר רק ככה הם יבינו איפה הם נמצאים..

dooby
03/08/08, 12:03
הפורום עדיין נותן פתרונות לכל האנשים.
כאלה שרוצים עברית גירסה 2.0 וכאלה שלא.

הפורום דואג תמיד להתעדכן במידע הכי חדש , וגם אם הוא בתשלום.
אין פה שום כוונה לפגוע בגולשים

אנחנו מציגים פה מידע לכולם, ורוצים שכולם השתמשו במידע הזה כדי להפיק את המיטב מהאייפון שלהם,
ובסופו של דבר אנחנו דואגים לשמור על חוקיות הפורום ולא לפרסם תוכנות גנובות, פרוצות וכדומה.

yochayt7
03/08/08, 12:11
^^טוב שמקבלים עברית בחינם קל לדבר....
ואני חושב שזה מוגזם לדרוש על עברית לאייפון טובה ככל שתהה 235 שח....
מחיר מוגזם ביותר ....

zeevik
03/08/08, 12:23
לכל מפתחי העברית לגרסא 2,

ראשית אציין עושים עבודה מעולה וחשובה, מקצועית ביותר ותורמת רבות לכל בעלי האייפונים בארץ.

כאשר הפורום הזה הוקם, הוא הוקם במטרה ברורה לשפר את המודעות לאייפון בארץ (תראו אפילו את הכותרת בדפדפן), וליצור קהילה גדולה, חמה ותומכת שמטרתה להפוף את מכשיר האייפון של כולנו לטוב יותר.
וכך באמת היה עד לפני מס' ימים, יצאה עברית ברמה גבוהה ביותר, כל משתמש שנזקק לפתרון בעיה קיבל אותה מיד, אנשים שנפגשו בדברים נחמדים שמצאו שיתפו את כולם ואפשר היה לראות איך הקהילה הגדולה שלנו משגשגת.

ואז לפני מספר ימים (לא זוכר אפילו מתי זה יצא) יצאה העברית לגרסא 2 בתשלום של לא פחות ולא יותר מ-235 שקל! מחיר שערורייתי לכל הדעות.
אבל ללא קשר שהמחיר הוא שערורייתי, עצם העובדה שמפתח זה או אחר דורש תשלום עבור העברית שלו, ומקבל חסות של בעלי הפורום הזה (אלי) זה בפירוש כריתה של הענף ויוביל לסגירתו במהרה של הפורום הגדול הזה.
ולהלן ההסברים מדוע:
1. הפורום במטרתו לא הוקם למטרות מסחריות וזוהי הסיבה המרכזית לפופולריות שלו בקרב בעלי האייפון בארץ - השיתופיות והתרומה האישית של כל אחד ואחד מזמנו היא שהביאה אותו לאן שהוא הגיע.
2. אני יודע שהמפתחים עמלו על העברית ממיטב זמנם, אבל, וזה אבל גדול, העברית האחרונה מבוססת על גרסאות קודמות שלה שקיבלו QA חינם מאלפי משתמשי הפורום שעשו זאת ע"מ שלכולם יהיה טוב יותר! ההוכחה הטובה ביותר לזה היא שיצאה גרסת עברית בתוך כשבוע וחצי מהוצאת גרסת הקושחה לאייפון. זוהי בפירוש בגידה בכל מי שהציע תיקונים, שיפורים, מצא באגים וכו'
3. גרסת העברית מבוססת על פריצה חינמית לגמרי של המכשיר (של Dev Team), תאמינו לי שגם האנשים שפרצו את גרסת הקושחה עמלו על זה ימים ולילות, ולא זכור לי שמישהו שם ביקש אגורה לכיסו..

ואסיים בגישה הברוטלית של מנהלי האתר כלפי כל מי שניסה בטעות למרוד ולמחות כנגד התשלום שאותו רצו, אלי וכל המנהלים אתם בטח יודעים את המשפט המוכר המוכר "אין מפקד בלי חיילים" אז אני אשפץ אותו קצת ואומר "אין פורום בלי משתמשים".

לאלי ולכל שאר המפתחים, עוד לא מאוחר לרדת מהעץ, תוציאו הודעה מסודרת שהעברית בחינם כמו פעם, תאפשרו לאנשים לתרום לכם כפי יכולתם (ותאמינו לי שייתרמו) ותחזירו את הפורום להיות מאוחד כמו שהיה.

אכזבתם אותנו קשות, אבל עדיין יש הזדמנות לתקן.

אני בטוח שהבעתי את הדעה של רבים מגולשי הפורום.

שבת שלום!

כמה הערות.
1. הפורום הזה לא הוקם במטרה ברורה לשפר את המודעות לאייפון בארץ, גם אם כך נאמר בכותרת.
הפורום הזה הוקם מטעמי ביזנס', וביזנס' בלבד.
נכון, הפורום התמלא במשתמשים שמטרתם ברורה לשפר את קהילת האייפונרים. אך לא זאת היתה מטרתו בידי מי שהוקם.

2. כהמשך להערה הקודמת. הקשר בין מנהל האתר למפתחי העברית הוא דרך השקל בלבד.
ה"תמיכה" כביכול של מנהל האתר במפתחי העברית שהחליטו לקחת כסף על התוכנה, אינה אלא תמיכה של מפתחי העברית במנהל הפורום - הם מאפשרים למנהל האתר "לעשות" עוד כמה זלוטס' על העברית שלהם שהוא מוכר. וזו הרי מטרתו של האתר.

3. האינטרס המשותף של מפתחי העברית הוא כלכלי. למפתחי העברית אין תשתית למכירת המוצר, ע"כ הם פנו לשיתוף פעולה עם 3 חנויות אינטרנטיות בתחום האייפון, אחת החנויות היא בבעלותו של מנהל האתר.
הזיקה בין החנות לפורום מחזקת אף היא את ההשערה על מטרתו הביזנס'ית של הפורום.

4. מכיון שמטרתו של האתר אינו אלא ביזנס', סגנון של "אם תמשיכו לחשוב כסף - יעזבו אתכם" אינו מהווה איום כלל, משום שאם אין כסף - אין ענין בפורום.

5. הדברים לא נאמרים בנימה לעגנית או אינה מכבדת, להיפך, אני מאד מכבד אנשים שחושבים ופועלים לפרנסתם.

mti111
03/08/08, 12:53
הפורום עדיין נותן פתרונות לכל האנשים.
כאלה שרוצים עברית גירסה 2.0 וכאלה שלא.

הפורום דואג תמיד להתעדכן במידע הכי חדש , וגם אם הוא בתשלום.
אין פה שום כוונה לפגוע בגולשים

אנחנו מציגים פה מידע לכולם, ורוצים שכולם השתמשו במידע הזה כדי להפיק את המיטב מהאייפון שלהם,
ובסופו של דבר אנחנו דואגים לשמור על חוקיות הפורום ולא לפרסם תוכנות גנובות, פרוצות וכדומה.

יפה מאוד מה שכתבתה אבל ראיתי לפני יומים ניראה לי אחת שמציג את הצמו כדיי והוא כתב שהיה עיברית ללא תשלום ושמצנזרים כמה אתרים ומחקו לו את הכתבה

Cocoi
03/08/08, 14:26
מצד אחד הם בני אדם מצד שני הם.......
מצד אחד על ההשקעה מגיע להם כסף אולי לא 235 אבל מגיע
מצד שני בפעם הקודמת הם הציגו את עצמם בתור חבורה של צדיקים שעושה הכל לטובת המשתמשים ואפילו בקשו תרומות (ונתנו להם )ופתאום..... כסף! כסף! כסף! ועוד קצת כסף! ואפילו הרבה כסף!

pomiki
03/08/08, 14:53
אני בהחלט מסכים הכל אמור להיות הדדי מה גם שאנשים שעוזרים כאן אחד לשני לא גובים כסף וגם אלה שעשו את העברית לא אמורים לגבות
אני אומר אם כבר אתם כן רוצים כסף תהיו ריאלים ותורידו את המחיר משמעותית כי לא כל אחד שיש לו אייפון אומר שיש לו כסף לבוא ולשים 235 שקל רק על עברית

chovav
03/08/08, 18:51
חברי הפורום היקרים

לפני כחודשיים היתה כתבה שציינה לשבח את המפתחים (חלקם) והמאמץ שבו הם חולקים את זמנם
ע"מ להנעים לנו את המגע עם האייפון, משום מה התגובות היו מחאתיות וחסרי פרגון בעליל דבר שפגם
בתרומה הנעלית של חלק מהמפתחים בעיקר בנושא הקרדיטים.
היום המפתחים שלא קבלו פרגון בעת שהיו זקוקים לפחות על הזמן שהושקע שלא נדבר על המטרה הנעלית
נכנסו אלינו בדלת אחורית ע"מ לקבל את הפרגון שלו היו זקוקים, מי שמעוניין לפרגן שישלם 235 ש"ח
מי שדעתו לא נחה ומחשבתו לא השתנתה וחוסר הפרגון נשאר בראש מעיינותיו עומדים לפניו שתי ברירות
לקנות ב-235 ש"ח או להמתין למפתח מוכשר וזריז שיציע את מרכולתו חינם לכל דורש.
לגבי תגובות נזעמות של חברים יקרים על מנהלי הפורום - מיותר. משום שחדשות לבקרים ישנם נושאים
מעיקים שגורמים לזעם ואיומי נטישה קלים מצד החברים, אולם עולם כמנהגו נוהג והזכרון הקצר שניחן
בנו גורם לנו להתמקד בדברים הטובים שפורום זה יצר - כך לפחות אצל מרבית משתמשי הפורום
ומי שחושב שבלעדיו הפורום אינו יכול להתקיים...........ישנו פתגם השגור בפי רוב שבתי הקברות מלאים
באנשים שאמרו שבלעדיהם לא ניתן להתקיים. אין משום תגובתי חלילה לפגוע או לכוון לחבר פורום זה או אחר.
בשורות טובות וחודש טוב

Eli
03/08/08, 21:07
תגובה קצרה ועניינית:

המחיר נקבע ע''י אנשי פיתוח והוא נגזרת של זמן , משאבים ומאמץ שהושקע בפיתוח , בניית מערכת של שליחת רשיונות , קבלות , שרתים וכו' וכמובן פיתוח עתידי

מישהו כאן אמר - תחלקו חינם ויתרמו לכם - אז נתון יבש - עברית של אמיר הורדה לא פחות מ-25000 פעמים ( לא ספרתי קוביאנים למיניהם ) נתרמו רק כ-800 $

חצי מהסכום הולך למס הכנסה , תוסיפו לזה מע''מ , תשלום חשבוניות , מערכת סליקה וכו' . כלכלית - לא שווה בכלל להיכנס למכירת תוכנה מתחת למחיר של 150 ש''ח . וכאן אני מקדים תשובה לשאלה - ישראל זה לא Apps Store עם לפחות 5000000 משתמשים בעלי אייפון

ולסיום - עדיין ניתן להישאר עם 114 ופתרון חינמי שעדיין קיים , שידרוג ל-2 זה מותרות ולא משהו שלא ניתן לחיות בלי זה ...

natish
03/08/08, 21:10
חברי הפורום היקרים

לפני כחודשיים היתה כתבה שציינה לשבח את המפתחים (חלקם) והמאמץ שבו הם חולקים את זמנם
ע"מ להנעים לנו את המגע עם האייפון, משום מה התגובות היו מחאתיות וחסרי פרגון בעליל דבר שפגם
בתרומה הנעלית של חלק מהמפתחים בעיקר בנושא הקרדיטים.
היום המפתחים שלא קבלו פרגון בעת שהיו זקוקים לפחות על הזמן שהושקע שלא נדבר על המטרה הנעלית
נכנסו אלינו בדלת אחורית ע"מ לקבל את הפרגון שלו היו זקוקים, מי שמעוניין לפרגן שישלם 235 ש"ח
מי שדעתו לא נחה ומחשבתו לא השתנתה וחוסר הפרגון נשאר בראש מעיינותיו עומדים לפניו שתי ברירות
לקנות ב-235 ש"ח או להמתין למפתח מוכשר וזריז שיציע את מרכולתו חינם לכל דורש.
לגבי תגובות נזעמות של חברים יקרים על מנהלי הפורום - מיותר. משום שחדשות לבקרים ישנם נושאים
מעיקים שגורמים לזעם ואיומי נטישה קלים מצד החברים, אולם עולם כמנהגו נוהג והזכרון הקצר שניחן
בנו גורם לנו להתמקד בדברים הטובים שפורום זה יצר - כך לפחות אצל מרבית משתמשי הפורום
ומי שחושב שבלעדיו הפורום אינו יכול להתקיים...........ישנו פתגם השגור בפי רוב שבתי הקברות מלאים
באנשים שאמרו שבלעדיהם לא ניתן להתקיים. אין משום תגובתי חלילה לפגוע או לכוון לחבר פורום זה או אחר.
בשורות טובות וחודש טוב

חובב,
תמיד כיף לשמוע את מילותיך כאן בחללי הפורום :)
אגב בקרוב יהיה משהו קטן וטוב חינמי וכשר...

gabayni
03/08/08, 21:47
תגובה קצרה ועניינית:

המחיר נקבע ע''י אנשי פיתוח והוא נגזרת של זמן , משאבים ומאמץ שהושקע בפיתוח , בניית מערכת של שליחת רשיונות , קבלות , שרתים וכו' וכמובן פיתוח עתידי

מישהו כאן אמר - תחלקו חינם ויתרמו לכם - אז נתון יבש - עברית של אמיר הורדה לא פחות מ-25000 פעמים ( לא ספרתי קוביאנים למיניהם ) נתרמו רק כ-800 $

חצי מהסכום הולך למס הכנסה , תוסיפו לזה מע''מ , תשלום חשבוניות , מערכת סליקה וכו' . כלכלית - לא שווה בכלל להיכנס למכירת תוכנה מתחת למחיר של 150 ש''ח . וכאן אני מקדים תשובה לשאלה - ישראל זה לא Apps Store עם לפחות 5000000 משתמשים בעלי אייפון

ולסיום - עדיין ניתן להישאר עם 114 ופתרון חינמי שעדיין קיים , שידרוג ל-2 זה מותרות ולא משהו שלא ניתן לחיות בלי זה ...

אלי שלום לך, קודם כל אני שמח שהתייחסת לפוסט אבל כמה דברים לי אליך,
למה אצלנו בארץ נוצרה תרבות שכל דבר שמצליח חייב להיות מסחרי? לא הכל נמדד בכסף בחיים.
בכל מקום בלי יוצא מן הכלל תמיד יהיו את אלה שיבואו ויורידו ואפילו תודה לא יטרחו להגיד, ולעומתם את אלה שישקיעו ויתרמו את מיטב זמנם עבור כלל הקהילה. מי כמוני וכמוך יודעים את זה.
אין הרבה קהילות בארץ שמבוססות על שיתוף נטו ותרומה אישית של כל אחד ואחד למען השני, ומניסיון אישי של שנים אני יכול לומר לך שכל קהילה שבאמת עבדה בצורה של שיתוף הגיעה לתוצאות מדהימות ואני מוכן לשלוח לך דוגמאות אם תרצה.
אין לי בעיה אם מפתח זה או אחר רוצה תשלום עבור העבודה שלו (אני לא מצדיק את זה מהסיבות שכבר כתבתי אבל זכותו של כל אחד לדרוש) ואין לי בעיה שידרוש כל סכום שעולה לו בראש.
אבל מה שהכי מפריע לי זה שאתה בתור מנהל של קהילה יפה וסגורה שהתפתחה פה במשך מספר חודשים נותן חסות למהלך כזה ובעצם לוקח את הכח של הקהילה שלנו והופך אותו למסע פרסום לתוכנה החדשה.
המפתחים רוצים למכור? אין בעיה שיפרסמו פוסט בפורום מכירה/קניה ומי שרוצה שיקנה.
וכל שאר המשתמשים באתר (שזה בערך 99.9%) ימשיכו לתרום אחד לשני ולא לתרגם כל שניית עבודה לשקלים.
תאמין לי, בתור מהנדס תוכנה, שכשעובדים ביחד מגיעים לתוצאות יפות, שמתבטאות לא רק במזומנים בכיס...
גם Dev Team שפרצו את גרסה 2 יכלו לעשות בדיוק את אותו מהלך שאתם עשיתם עם פוטנציאל רווח של פי כמה וכמה אבל פרסמו את הפריצה בחינם, למה? שיתוף זה מילת המפתח...

תחשוב על זה...

Maor.S
03/08/08, 21:50
איו לי כח לקרוא את מה שרשמת :(

mti111
03/08/08, 22:26
כן גם לי יש סיקוי שתתקצר********************???......

gabayni
03/08/08, 22:33
כן גם לי יש סיקוי שתתקצר********************???......

לא נוח לך אל תקרא ואל תגיב למה סתם לכתוב שטויות

natish
03/08/08, 22:45
איו לי כח לקרוא את מה שרשמת :(

תדפיס ותקרא במשך חופש הקיץ שלך...
שלפחות לא תשכח איך לכתוב ולקרוא.
הנוער של היום זה לא הנוער של הלילה :lol:

cometobuy
03/08/08, 23:09
לזה התכוונתי שאמרתי שכמות ההודעות לא משנה.

tomerv3
04/08/08, 00:39
תדפיס ותקרא במשך חופש הקיץ שלך...
שלפחות לא תשכח איך לכתוב ולקרוא.
הנוער של היום זה לא הנוער של הלילה :lol:

לקרוא.. זה כמו אופניים ברגע שיודעים את זה אף פעם לא שוכחים...חח

chovav
04/08/08, 06:34
לקרוא.. זה כמו אופניים ברגע שיודעים את זה אף פעם לא שוכחים...חח
תומר

עם כמויות טעויות הכתיבה והתנסחויות בעלות ערך ממוצע ומטה של חלק קטן מכותבי הפורום
לא הייתי תומך נלהב למשפט שכתבת.....
כוונתו של נתי לגבי "הנוער של היום זה לא הנוער של הלילה" נתי מייחס את כמויות הטעויות לנוער של הלילה
כנראה להערכתי ההתנסחויות נובעות מנוער לאחר בילוי סוער שלא הספיק להתפכח מהטיפה המרה.....
לגבי המשלת הקריאה לאופניים.....אני לא בטוח שנער שיכור יצליח לרכב על האופניים בלא למעוד.....

נעורים הם דבר נפלא. איזה פשע לבזבז אותם על ילדים.....ברנרד שו

chovav
04/08/08, 06:47
חובב,
תמיד כיף לשמוע את מילותיך כאן בחללי הפורום :)
אגב בקרוב יהיה משהו קטן וטוב חינמי וכשר...

תודה על המחמאה אבל זה ההבדל הגדול ביננו
שממך נתי אנשים משכילים מחכימים ונהנים ומגיעים לתוצאות סופיות נעלות
ממני רק חלק מועט קורא ואולי נהנה ללא תוצאות סופיות ובטח שלא מחכימים מכתוביי
רז"ל כבר אמרו מכל מלמדיי השכלתי.....
נתי ר' שלמה אבן גבירול התייחס אליך במשפט הראשון - כמזון.
החברים שלוש כתות:
מהם - כמזון אשר לא תוכל לעמוד בלעדיו.
ומהם - כרפואה אשר תצטרך אליו לעתים.
ומהם - כמדווה אשר אינך צריך לו לעולם.

בשורות טובות

TALTOL15
04/08/08, 22:11
ובהמשך הקשר לפוסט,
מחיר של 235 ש"ח אכן מוגזם אבל צריך להתחשב בעומלים שהקציבו מזמנם.
מותר למשתמשים למחות בדרכך שלהם,
אני אישית מסכים עם אלי, זה לא שכבלו אותנו באזיקים, זה לא כאילו שחייבים לקנות את העברית, זה לא שאם תקנו אז אין, יש לנו את 114 שאני בטוח של95% מקרב המשתמשים יש,
בגלל זה אלי כתב מותרות, וזה מותרות.
חברים!!! יש לכם את 1.1.4, עם משחקים, תוכנות ועברית!
רוצים את 2.0? רוצים להתחדש, תשלמו.