מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תעודת עניות לקהל הישראלי!

zeevik
31/07/08, 18:21
יותר נכון לקהל הישראלי הרדוד.
עברית למכשירי ווינדוס מובייל עולה בסכום דומה.
אף אחד לא פוצה פה ומצפצף.

רק הילדים שמחזיקים באייפון, אחרי שאמיר לשם הרגיל אותם בעברית חינמית בדור הראשון, לא מתביישים לקבול על התשלום לתוכנה.

בושה וחרפה.

T_A
31/07/08, 18:23

רק הילדים שמחזיקים באייפון, אחרי שאמיר לשם הרגיל אותם בעברית חינמית בדור הראשון, לא מתביישים לקבול על התשלום לתוכנה.

בושה וחרפה.

לא יודע מה איתך , אבל קיבלתי דיסק עברית חינם שקניתי את הMIO...

oreneil
31/07/08, 18:24
אל תדאג המחיר X2 היה כלול במחיר של ה MIO

BenShaked
31/07/08, 18:25
טוב משתגיד. עד 50 הייתי מוכן לשלם, אבל לדרוש 235 שקל זאת הגזמה.

crf450
31/07/08, 18:25

כנ"ל.

zevik? u FAIL

:lol:

Crasul
31/07/08, 18:27
תגיד אתה שומע את עצמך? 235 שקל? למה הם בונים לי תמכשיר מחדש? מוסיפים לי מצלמת 5 מגה פיקסל? מה הם כולה עושים מוסיפים לי אפשרות עברית בשביל 235 שקל? =\ מצידי שהאמיר לשם הזה ימכור את זה גם ב 2350 שקל זה לא משנה לי כי יש פה אנשים טובים שעושים לנו אותה עבודה בחינם.. Heb-team.. ואני בטוח שהם יקבלו גם הרבה תרומות על הנדיבות לב שלהם..

zeevik
31/07/08, 18:28
גם כשקניתי מחשב קבלתי את הווינדוס ללא תשלום - זה כלול בחבילה.
מחיר העברית לppc עומד על סכום דומה.

אם אמיר לשם וחבורתו בחרו לגבות תשלום עבור התוכנה זה לגיטימי לחלוטין. מקובל.
אם יבוא מישהו ויוציא לבד עברית אחרת ויחלק בחינם, צריך להודות לו, כמו שצריך להודות לאמיר לשם על העברית לדור ראשון.

zeevik
31/07/08, 18:29
תגיד אתה שומע את עצמך? 235 שקל? למה הם בונים לי תמכשיר מחדש? מוסיפים לי מצלמת 5 מגה פיקסל? מה הם כולה עושים מוסיפים לי אפשרות עברית בשביל 235 שקל? =\ מצידי שהאמיר לשם הזה ימכור את זה גם ב 2350 שקל זה לא משנה לי כי יש פה אנשים טובים שעושים לנו אותה עבודה בחינם.. Heb-team.. ואני בטוח שהם יקבלו גם הרבה תרומות על הנדיבות לב שלהם..

235 שקל זה מחיר של עברית לווינדוס מובייל.

וקצת ציניות. תודו לאמיר לשם על המחיר, זה ידרבן את הקולגות להוציא משהו חינמי.

Crasul
31/07/08, 18:30
אתה משווה את Microsoft לאמיר לשם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח? פתח קצת ויקיפדיה ותשווה =\ קשה לי להאמין שתמצא שם אמיר לשם חח

gilosh1977
31/07/08, 18:31
תגיד מה הבעיה לגנוב קוד ולשנות או לתרגם אותו אהה? אסור להם לקחת כסף זה גניבה!
שיחנקו עם העברית שלהם אני שקל לא נותן להם

zeevik
31/07/08, 18:32
שימו לב לרמת השפה שלכם.
תעודת עניות לקהל האייפונרים.

edomix
31/07/08, 18:36

אם יבוא מישהו ויוציא לבד עברית אחרת ויחלק בחינם, צריך להודות לו, כמו שצריך להודות לאמיר לשם על העברית לדור ראשון.

אחינו אין דבר כזה כלול בחבילה..
שילמת על הווינדוס בתוך העיסקה של המחשב.
נותנים לכם כאן מוצר חדש שעבדו עליו קשה מאוד וזה הסכום שהם מעונינים לגבות.
מי שרוצה להנות כבר עכדיו מעברית במכשיר אז שירכוש ומי שלא שימתין לפריצה.

תפרגנו להם קצת..

crf450
31/07/08, 18:36
תגיד זביק?

קיבלתה גירסא חינם לעבירית נכון?

כי לא נירא לי שאתה מדבר מתוך רצון להצדיק את אותם המפתחים מנסים לגנוב מאיתנו 250 שקל..

zeevik
31/07/08, 18:37
ובתקווה שגם את האשכול הזה לא יסגרו, אז למרות שאני בעד העברית, לסגור אשכול של מתנגדים הוא בריונות.
המנהלים כאן חושבים כסף לא מהיום, וסותמים פיות לא מאתמול!

zeevik
31/07/08, 18:39
תגיד זביק?

קיבלתה גירסא חינם לעבירית נכון?

כי לא נירא לי שאתה מדבר מתוך רצון להצדיק את אותם המפתחים מנסים לגנוב מאיתנו 250 שקל..

ממש לא, ותראה את הפרצוף שלך.
כשיש מישהו שכבר מבין את זה, הוא חשוד בשוחד.

לא. אשמח לרכוש את העברית כמו ששימתי לעברית בדיימונד.

אגב, עד לא מזמן לקחה איירון על עברית למשולב סלולרי פי שנים מהסכום שמבקש אמיר לשם.

zeevik
31/07/08, 18:41
חברה, בבקשה מכם.
תהיו הוגנים.
אמיר לשם לא גנב.
לא בא לכם, זה לא לרוחכם, אפשר להתטא קצת יותר בכבוד מלקרוא גנב למי שחילק לכם חינם עד היום.

dotan81
31/07/08, 18:43

אדון זאביק אולי תבין כבר שלא מדובר פה בפיתוח תוכנה יש מאין אלא בתרגום ועריכה של webcore אשר מופץ חינם בשיטת קוד פתוח ועל זה כל המהומה על החוצפה של לקחת משהו שהוא במקור חינמי לשנות כמה דברים ולמכור אותו בסכום מוגזם לכל הדעות אז אנא ממך..

RolaX
31/07/08, 18:44
בדוק קיבלתה בחינם

icaneat2
31/07/08, 18:44
חברה הם לא גנבים אבל הם פשוט תרגמו ושינו קוד קיים , אז אל תגיד לי שהם פיתחו משהו מאפס כי זה פשוט לא נכון, ואם זה כן נכון אז שילכו לעבוד באפל כי מגיע להם ואז הם לא צריכים את העברית הזאת בשביל להרוויח עלינו כסף.

ככה זה שאתה קטן אז הכל בחינם פתאום אין מישהו אחר אז אתה בא ודופק את האנשים הפשוטים כי אתה יכול ????
זה ממש לא הוגן.

guyphone
31/07/08, 18:49
היה לי ברור שזה רק עניין של זמן מתי ישלפו את הקלף של wm...
ווינדוז מובייל היא מערכת שונה לחלוטין ואין זה מקום להשוות אותה לבתוליות ולקוד הפתוח של האייפון...
אני שוב אומר, הם הוציאו יופי של עברית והשקיעו ומגיע להם שכר על עמלם במיוחד לאור מה שהם עשו בעבר עם האייפון דור ראשון אבל לתת לעברית טג מחיר ככ גבוה ולהצמידו כמקביל למערכת wm שהיא מערכת ותיקה בת שנים זה אקט לא לעניין בכלל שייגרום לאנשים לא רק שלא לרכוש אלא ליצור התמרמרות ותסכול.
יש גבול למחיר שאשלם - אני בדעה שעבור מוצר ושירות טוב צריך לשלם אבל יש גבול לכל תעלול

bennybar
31/07/08, 18:50

בושה וחרפה.

חצוף!
בווינדוס מובייל מדובר במכשירים המגיעים ללא פונט עברי - כאן הפונט קיים.
בווינדוס מובייל, אתרים ותוכנות מופיעים כולם בעברית הפוכה אם כבר מתקינים פונטים - כאן לא אוטומטית.
PDAC, רונלייט ואיירון, החברות המפיצות עברית למכשירי ווינדוס מובייל, מציגות בריש גלי את הרישיון שיש להן ממייקרוסופט למכור את התוכנה. היכן הרישיון של החבר'ה האלה?
עברית של PDAC ל-WIN MOBILE 6 עולה 199 שקלים כולל הכסף שהיא מפרישה למייקרוסופט.
PDAC ואיירון מציגות מוקדי תמיכה טכניים ללקוחותיהן, המאויישים רוב שעות היום על ידי תומכים מהיום הראשון בו יצאה עברית מכשירי WM2002. איפה התמיכה של לשם?
אל תדבר על נושאים שאינך בקיא בהם, או תנסה למכור לנו קרח.

dudululu8
31/07/08, 18:53
235 שקל זה מחיר של עברית לווינדוס מובייל.

.

אני לא יודע למה אתה חושב ש 235 שקל זה מחיר ריאלי על העברית , אלא אם אתה חלק מצוות הפיתוח והרווח על התוכנה !!
בכל מקרה , יש עשרות אלפי מכשירי אייפון בארץ ואם היה מחיר סימלי של עד 50 ( שגם זה לא מעט בכלל ) אז זה עוד איכשהו היה מתקבל על הדעת , ובקשר לכותרת שלך , זאת לא תעודת עניות לקהל הישראלי - זאת חמדנות של היוצר הישראלי !!

יום טוב לכולם ...

amir_z
31/07/08, 18:58
מספיק לשתול טרולים. אף אחד לא יקנה את העברית. אם הפורום הזה וחברו המתחרה יעיזו לדכא פיתוחים אחרים של עברית נפתח פורום חדש. אנחנו לא קהילה של דפוקים!

RolaX
31/07/08, 18:59
מספיק לשתול טרולים. אף אחד לא יקנה את העברית. אם הפורום הזה וחברו המתחרה יעיזו לדכא פיתוחים אחרים של עברית נפתח פורום חדש. אנחנו לא קהילה של דפוקים!

+1

Sunriser
31/07/08, 19:02
+1

avif
31/07/08, 19:05
סבלנות חברים סבלנות....חיכינו עד היום נחכה עוד קצת לחינמי....גם לי בוער לשים עברית וגם אני מוכן לשלם סכום סימלי על עבודה ומחשבה של אנשים אבל לדרוש סכום כזה ...??? פשוט סבלנות ...יש לי הרגשה שגרסת עברית חינמית תצוץ בימים הקרובים מאוד.

ttg
31/07/08, 19:09
אכן צריך לקחת את הנושא בפרופורציה.

מהי עברית?

ננתח את החלקים השונים:
- "פתיחת" תמיכה מובנת של אפל בהגדרות אזוריות (פורמט תאריך, שעה וכדומה)
- מקלדת המסוגלת לייצר תווים עבריים (אכן מדובר בעבודה של מספר שעות רב)
- שינוי קוד ב- WebCore להצגת עברית נכונה בחלק מהתצוגה. (עוד עבודה של שעות)
- הוספת ממשק עברי מלא (עוד עבודה של שעות)

התמחור עדיין לא יצא באופן רשמי אז לא הייתי נחפז. אבל עדיין צריך לזכור:
- המקלדת העברית המקורית התבססה על מקלדת רוסית צד-שלישי שלאחר מכן מספר הוצאות בדרך "ישראלית" אפילו פרצו אותה.. המקלדת העברית הנוכחית מתבססת על מקלדת רוסית של אפל ש"נפרצה".

כמוצר מוגמר יש פה מוצר מעולה שנותן מענה מרשים.
הבעיה היא הפלטפורמה בדיוק כמו אפליקציות לאייפון.
זה מכשיר שמלכתחילה דורש פריצה.
נכון יש כמה יחידי סגולה בארץ שרכשו מכשיר פתוח. עדיין, פתוח לא אומר שהוא לא נעול לאח הגדול ג'ובס@אפל.

וגם ככה ההתקדמות לעבר תמיכת BiDi מלאה כבר שם אם יגיע סופסוף אייפון לירדן ומצריים.

לסיכום:

* השאלה מי קהל היעד של העברית הזו.
* האם הבונוסים שלה (שהם היחידיות של ההוצאה הזו - הפתרון המקיף ויישום ידידותי לשינויים קטנים) שווים את הסכום המבוקש.
* קצת אבסורדי ליצור מוצר על פלטפורמה של חתול ועכבר (מצד שני כבר הרבה חברות תוכנה אחרות עושות זאת ועוד על יישומים שיצרו מאפס).

ואל נשכח שלא מעט אתרים, בלוגים וסורסים ב"קהילת האייפון" מספקים לינקים ותוכנות פרוצות...
יש פה קצת בעיתיות בסיטואציה הנוכחית.

zeevik
31/07/08, 19:15
בבקשה, לכבד ולדבר בשפה ראויה.
הויכוח יכול להיות עניני ללא "תוספות".
אני לא שותף בפיתוח, ואף לא קבלתי עברית ללא תשלום. כן, יש אנשים שחושבים קצת אחרת מכם.

pichpit
31/07/08, 19:21
אני אתחיל ואומר שאין ספק שהם עשו עבודה טובה וללא ספק מגיע להם תגמול על כך !
אבל מה שבטוח זה שהחבר'ה האלה מבינים יותר בפיתוח מאשר בביזנס,
כנראה שהם לא קראו נכון את המפה אז אני אשאל אתכם, מה עדיף למכור 100 מנויים ב235 ש"ח או למכור 10000 ב-50 (לצורך העניין) ?
אני ישאיר לכם את החשבון...
בכל מקרה אני מאחל להם בהצלחה ושיעשו רווחים עצומים אבל אני מציע שילמדו מגדולים מהם,
אפל בעצמה הוזילה מחירים בשביל לקדם מכירות ( בין היתר ) זה אומר משהו לא ???
לסיכום,
"טוב ציפור אחת ביד מ- 2 על העץ" , "תפסת מרובה - לא תפסת..." ורשימת הקלישאות עוד ארוכה...
בכל מקרה כולנו מרוויחים, מי שמעוניין לשלם נראה שהערכה שלהם ממש טובה ומקצועית ומי שלא מעוניין לשלם, היו רגועים, ערכות נוספות וחינמיות של עברית יצוצו עכשיו כמו פטריות אחרי הגשם, סבלנות...

RolaX
31/07/08, 19:28
בבקשה, לכבד ולדבר בשפה ראויה.
הויכוח יכול להיות עניני ללא "תוספות".
אני לא שותף בפיתוח, ואף לא קבלתי עברית ללא תשלום. כן, יש אנשים שחושבים קצת אחרת מכם.

שקרן

AdiJay
31/07/08, 19:44
zeevik תן לי לנחש.. אתה שמאלני נכון? מאלו שתומכים בפילוג ירושלים והחזרת הגולן.
יפה נפש כזה שמפגין נגד פשעי המלחמה של הצבא הישראלי נכון? כזה שמוכן שי**נו אותו
בת*ת. מאלו שלא עושים צבא כי "הם לא מסוגלים להחזיק נשק"..

יופי, אז אנחנו לא..
אנחנו ריאלים ויודעים להעריך השקעה מהי וכמה היא שווה (אני לפחות).
לקחת 68.04$ (לא פחות) !!! על העבודה שלהם זאת זכותם, אבל זו גם ללא ספק חוצפה.

אני תוכניתן (איש תוכנה), משרת בצבא כבר קרוב ל-5 שנים, יודע בדיוק כמה קשה לכתוב תוכנה.
אני גם יודע בדיוק כמה קל לקחת משהו כתוב ולעשות לו התאמה, שזה בדיוק מה שהחברה האלו עשו..
אני מבין את הכעס שלהם על אי ההערכה (החומרית) שהם קיבלו על העברית לדור הראשון, אבל לתרגם
את זה למחיר המופרז שהם דורשים פה.

הם חבורה של ליצנים שה"הצלחה" עלתה להם לראש. הם צריכים להתבייש.

אני הבנתי טוב מאד מה מנסים החברה האלו לעולל... הרי ברור היה להם שאנחנו נתפרע עם פרסום המחיר
ונאיים (ואני מקווה שגם נצליח) בחרם צרכנים. אנחנו לא קהל היעד שלהם. קהל היעד שלהם הוא ילדים/נשים/גברים
חסרי ניסיון והשכלה במחשבים, שאין להם את הידע והכוח להתעסק עם תלאים ומיני התקנות קטנות ויהיו מוכנים
להיפרד מלא מעט כסף על מנת לקבל תמיכה עזרה ו"פתרון מלא ובטוח".. בגלל זה גם הפכו פורומי העברית
למיניהם לפורומים שלהם.. בהם אני מניח לא יוצגו פתרונות חלופיים וחינמיים ולא תינתן עזרה למי
שמנסה להשתמש בהם.

אז.. שלא יעבדו עליכם.

terminator
31/07/08, 19:56
לכל החכמים שחושבים שמגיע להם הכל בחינם.
תפסיקו לדבר כל כך הרבה ואם הקוד הוא פתוח אז תתחילו ללמוד תיכנות ותעשו לעצמכם עברית משלכם במקום לעשות רעש.
כל ישראלי רוצה הכל בחינם ולא אכפת לו כמה זמן הקדישו לפיתוח של זה.
דבר נוסף הראתם שוב שאתם מתבטאים כמו ילדים בגן ולכן הפוסט ננעל.