מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הרצת תוכנות שמיועדות המפורש לחלונות על מק בוק

raul
28/07/08, 21:50
שאלה לפורום הנכבד
יש לי תוכנות מקצועיות בתחום הפיננסים והפנסיה כמו סימולטורים שאף אחד לא יודע להגיד לי אם הם יעבדו על מחיצת החלונות שתותקן ע"ג המקבוק שאני זומם לקנות.
מה גם שהתוכנה דורשת עדכון מתמיד מהרשת.
ואני שואל, מישהו התנסה בתוכנות שהיו מיועדות ועבדו על ניידים רגילים ולא הצליח להריץ אותם במחיצת החלונות שהותקנה על המקבוק?
זה לא יהיה פשוט לקנות מחשב שבסופו של דבר יהיה כלי יפה אבל לא יעיל.
וגם - עד כמה קל ונוח לערוך מצגות ע"ג ה key note?
זה יותר קל ויותר נוח מאשר ב power point?
אשמח לתשובות אוביקטיביות ככל האפשר, אני יודע שבפורום יש אנשים שהמק הוא הדבר הכי נפלא מבחינתם, אבל בטוח יש לו קצת חסרונות.
תודה
raul

natish
29/07/08, 00:34
שאלה לפורום הנכבד
יש לי תוכנות מקצועיות בתחום הפיננסים והפנסיה כמו סימולטורים שאף אחד לא יודע להגיד לי אם הם יעבדו על מחיצת החלונות שתותקן ע"ג המקבוק שאני זומם לקנות.
מה גם שהתוכנה דורשת עדכון מתמיד מהרשת.
ואני שואל, מישהו התנסה בתוכנות שהיו מיועדות ועבדו על ניידים רגילים ולא הצליח להריץ אותם במחיצת החלונות שהותקנה על המקבוק?
זה לא יהיה פשוט לקנות מחשב שבסופו של דבר יהיה כלי יפה אבל לא יעיל.
וגם - עד כמה קל ונוח לערוך מצגות ע"ג ה key note?
זה יותר קל ויותר נוח מאשר ב power point?
אשמח לתשובות אוביקטיביות ככל האפשר, אני יודע שבפורום יש אנשים שהמק הוא הדבר הכי נפלא מבחינתם, אבל בטוח יש לו קצת חסרונות.
תודה
raul

יש למק הרבה חסרונות ורובם נובעים מתמיכה לא שלמה בעברית.
keynote היא תוכנה נפלאה אבל היא לא תומכת בעברית ולכן אם המצגות שלך הן באנגלית או שפה אחרת היא תהיה מושלמת עבורך כמו כן היא נורא קלה לתפעול ויש לה תכונות שה-pp יכולה רק לחלום עליהן...

בעיקרון אם אתה צריך מחשב אבל אתה הולך להשתמש כל היום במחיצת הוינדוז בו אז לדעתי חבל לך על הכסף תקנה פשוט pc וזהו.
אם בכל זאת אתה רוצה מק אז אין שום בעיה עם התקנה/הרצה ועידכון של תוכנות דרך תוכנות הוירטואליזציה או הבוטקמפ.
האנטי וירוס שלי מתעדכן בצורה תקינה וגם כל מיני תוכנות שהתקנתי, בקיצור התקנה של חלונות במחיצה על המק לא אמורה לגרום לבעיות בהרצה של תוכנות לוינדוז בשום אופן זה וינדוז לכל דבר...

raul
29/07/08, 21:50
ראשית, תודה על התגובה.
לא, אין בכוונתי לשרוץ כל היום על מחיצת החלונות
אבל לא ידעתי שהקי נוט לא מסוגל לסייע במצגות בעברית. זו בעיה לא קטנה. וגם עניין התמיכה בעברית
ולגבי התוכנות, כנראה שהן יעבדו על המק, על מחיצת החלונות, הכוונה.

natish
31/07/08, 01:31
ראשית, תודה על התגובה.
לא, אין בכוונתי לשרוץ כל היום על מחיצת החלונות
אבל לא ידעתי שהקי נוט לא מסוגל לסייע במצגות בעברית. זו בעיה לא קטנה. וגם עניין התמיכה בעברית
ולגבי התוכנות, כנראה שהן יעבדו על המק, על מחיצת החלונות, הכוונה.

כמו שציינתי מק הוא מצוין כל עוד השימוש שלך בעברית בתוכנות האופיס והכמו-אופיס הוא מצומצם.
בקשר לתוכנות, הן רצות על מחיצת החלונות בלי שום בעיה.
שמחתי לעזור :)