מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עיברית היום ל 2.0 ?

אבי!
28/07/08, 18:02
האם יש סיכוי שהיום תצא גירסה עיברית לאיפון בגירסה 2 ?

colin
28/07/08, 18:10
כן...
גם יש סיכוי שלא...
סיכוי תמיד יש

elad012
28/07/08, 18:16
יש גם סיכוי שסטיב ג'ובס יקבל התקף לב ימות וכל אפל תעבור ירידה משמעותית...

אבי!
28/07/08, 18:20
ממממממממ.........

תודו שכולכם ממתינים לאלוף הזה שמכין את העיברית !:roll:

Arad2
28/07/08, 21:10
מקלדת בדרך :)

dotan81
28/07/08, 21:11
ערד ואיתי תותחים!!!

hm10
28/07/08, 21:16

אתה חושב שתספיק היום?
וכל הכבוד אחי

optiplex
28/07/08, 21:18
נראה לי מחר בבוקר קמים למיקלדת בעברית :)

Arad2
28/07/08, 21:28
לדעתי לא מחר בבוקר, הלילה אין לי ממש זמן לעבוד בהתחשב שאני ער 48 שעות ברציפות.

hm10
28/07/08, 21:32
לדעתי לא מחר בבוקר, הלילה אין לי ממש זמן לעבוד בהתחשב שאני ער 48 שעות ברציפות.

סבבה תודה

mhu
28/07/08, 21:36
ערד ואיתי תותחים!!!

חס וחלילה רק ערד ואני!
בסה"כ עזרתי לליאור וערד עם ההרחבה לסקריפט החילוץ של ה PNG מתוך קובץ ה artwork מה שחסך שעות רבות ומתישות של עבודה בצורה בינארית :)
התודה וההוקרה שמורה לליאור (eli1981) אבירם (planB) אבירן (aviranak) שאני והוא כבר 5 ימים בערך מנסים לעבוד על ה webcore. ושאר האנשים הנפלאים שנתנו יד ותורמים לפיתוח החבילה העברית בחינם.
ככה זה שמספר אנשים מחליטים לחבור ולעזור אחד לשני ולקהילה ולא מתוך בצע כסף או יוקרה ואגו!

yigal7
28/07/08, 21:43
האם המקלדת תעבוד בצורה רגילה כלומר לא הפוכה?
האם זה רק מקלדת או גם לגבי דברים אחרים?
(סמס למשל...)
תודה וכל הכבוד לכם!

יגאל

Arad2
28/07/08, 21:54
חס וחלילה רק ערד ואני!
בסה"כ עזרתי לליאור וערד עם ההרחבה לסקריפט החילוץ של ה PNG מתוך קובץ ה artwork מה שחסך שעות רבות ומתישות של עבודה בצורה בינארית :)
התודה וההוקרה שמורה לליאור (eli1981) אבירם (planB) אבירן (aviranak) שאני והוא כבר 5 ימים בערך מנסים לעבוד על ה webcore. ושאר האנשים הנפלאים שנתנו יד ותורמים לפיתוח החבילה העברית בחינם.
ככה זה שמספר אנשים מחליטים לחבור ולעזור אחד לשני ולקהילה ולא מתוך בצע כסף או יוקרה ואגו!

מסכים ומחזק, אחלה של אנשים שרק בזכות השיתוף פעולה אנחנו מצליחים ליצור משהו.

ואיתי אל תצטנע, גם אתה שותף להצלחה :)

חשבנו לקרוא לעצמו ה- heb-team ;)

itamar9
28/07/08, 22:08
חח אני באמת אומר שיניב ואיתי וכול האנשים פה שעבדו על העברית יפתחו להם איזה פורום משתוף ויהפכו לקבוצה כמו ה div team אם אתם מעונינים דברו איתי נסדר את זה בינכם חעעחעח

heb team חזק ביותר אחי חחח

liranfa
28/07/08, 22:59
תודה רבה לכולכם על ההשקעה :)

dotan81
28/07/08, 22:59
חס וחלילה רק ערד ואני!

איתי אתה לא בתמונע? ישר כח לכל העוסקים במלאכה את איתי אני די מכיר אבל כמובן שכל הקרדיט מגיע לכל מי שעשה יאאלה אוהב אותכם אנשים!!

Arad2
28/07/08, 23:22
http://img148.imageshack.us/img148/6356/previewbn4.jpg

Or_Ilani05
28/07/08, 23:24
יאללה אחי זה נראה פיצווץץ פשוט ללקק את האצבעות... השאלה כמובן מתי זה ינוח בשלום אצלנו במכשיר?

asher_ungar
28/07/08, 23:29
באמת heb_tem, התחלת עם הרמזים?

talproject
28/07/08, 23:32
חזק =] כל הכבוד לכם אנשים..
זה מראה שעם שיתוף פעולה אפשר להגיע רחוק :p אפילו יותר מאפל =]

ibloke
28/07/08, 23:54
יישר כח על העבודה המאומצת. קחו את הזמן שלכם לפנש את המוצר לפני שאתם משחררים אותו

יש התקדמות עם תמיכה בכיווניות בשמות שירים ואנשי קשר?
כרטסות בעברית לרשימות שירים ולאנשי הקשר?

האם המקלדת העברית הביאה איתה תקלות שלא היו טרם יישמתם אותה במכשירים שלכם?

idoa
29/07/08, 00:15
אני מתכנן, להוריד את הסימני פיסוק מה-layout של האותיות.
זה היה בתחילת הדרך וזה הפריע.
גם ככה יש לנו המון אותיות, כמה שיותר מרחב יותר טוב,
וכמובן אין לנו צורך בכפתור השיפט.

באמת עבודה מבורכת, יישר כוח!

ttg
29/07/08, 00:20
המקלדת מתבססת על מקלדת רוסית.
החיסרון - ה Layout בשלב זה סטטי. לא ניתן לעצב כמו במקלדת הקודמת.
היתרון - הוא מבוסס על קוד של אפל ולא תוספת חיצונית (MobileEnhancer) ועל כן נקווה (מניח שארד בוחן אותה) שהיא יציבה יותר.

mhu
29/07/08, 01:47
המקלדת מתבססת על מקלדת רוסית.
החיסרון - ה Layout בשלב זה סטטי. לא ניתן לעצב כמו במקלדת הקודמת.
היתרון - הוא מבוסס על קוד של אפל ולא תוספת חיצונית (MobileEnhancer) ועל כן נקווה (מניח שארד בוחן אותה) שהיא יציבה יותר.

החיסרון שציינת אינו חיסרון כלל וכלל, אני מניח שאחרי שנסיים עם המקלדת (כרגע יש גרסת ביתא בלבד - שעובדת בצורה מושלמת) ויעבור זעם, נשחרר גם את הסקריפט למק\לינוקס (אם שאר חברי הקבוצה יסכימו כמובן) שיאפשר לכל משתמש להכין עיצוב למקלדת בגרסה 2.0 כפי שיחפוץ.
כל העבודה שלנו מבוססת על קוד פתוח שלכתיבתו שיתפו פעולה מספר רב של אנשים, אין שום כוונה להחביא את הקוד או את דרך הפעולה בעתיד, אך נכון לעכשיו אני בטוח שאתם מבינים את הסיבות לחשאיות.

וזיכרו, לעולם לא נגבה תשלום עבור העברית.

DotanSimha
29/07/08, 02:07
החיסרון שציינת אינו חיסרון כלל וכלל, אני מניח שאחרי שנסיים עם המקלדת (כרגע יש גרסת ביתא בלבד - שעובדת בצורה מושלמת) ויעבור זעם, נשחרר גם את הסקריפט למק\לינוקס (אם שאר חברי הקבוצה יסכימו כמובן) שיאפשר לכל משתמש להכין עיצוב למקלדת בגרסה 2.0 כפי שיחפוץ.
כל העבודה שלנו מבוססת על קוד פתוח שלכתיבתו שיתפו פעולה מספר רב של אנשים, אין שום כוונה להחביא את הקוד או את דרך הפעולה בעתיד, אך נכון לעכשיו אני בטוח שאתם מבינים את הסיבות לחשאיות.

וזיכרו, לעולם לא נגבה תשלום עבור העברית.

מחזק :)

natish
29/07/08, 02:24
בגלל שיש יותר מדי אותיות (בעיקר בגלל הסופיות) יש לי הצעה...
אולי אפשר להוריד את האותיות הסופיות מהמקלדת ועל ידי לחיצה ארוכה על מקש 'מ' תפתח אפשרות של 'ם' (כמו בלחיצה ארוכה על com. שמראה net., org. ועוד...) כך לגבי שאר הסופיות.
זו רק הצעה... :)
כמו כן אני אשמח לעזור בכל מה שתצטרכו...
נתי.

ttkrulez
29/07/08, 02:48
http://img148.imageshack.us/img148/6356/previewbn4.jpg

ווואיי וואיי...
מרגישים פה כבר את ההתרגשות...
רק חבל שיש סימני פיסוק בתוך המקלדת העברית... זה תופס המון מקום...
גם ככה לא ממש פשוט לכתוב במקלדת הרגילה...
זה ירד??

idoa
29/07/08, 06:34
בגלל שיש יותר מדי אותיות (בעיקר בגלל הסופיות) יש לי הצעה...
אולי אפשר להוריד את האותיות הסופיות מהמקלדת ועל ידי לחיצה ארוכה על מקש 'מ' תפתח אפשרות של 'ם' (כמו בלחיצה ארוכה על com. שמראה net., org. ועוד...) כך לגבי שאר הסופיות.
זו רק הצעה... :)
כמו כן אני אשמח לעזור בכל מה שתצטרכו...
נתי.

כשאתה עושה מקלדת, ועוד אחת לאייפון עדיף שלא לשבור את המקלדת QWERTY , רק, להעיף את הסימני פיסוק שאין בהם צורך בlayout של האותיות ולפרוס את האותיות כמו שהיה עד היום.

אבי!
29/07/08, 06:41
התרגשות !!!:p

kingkong
29/07/08, 08:36
היום יהיה ? אם כן מתי? יש הערכה ?

האם בשבת נתכתב בעיברית?:confused:

aviranak
29/07/08, 09:08
אנו משתדלים כמה שיותר מהר אבל יש עוד כמה שיפורים לעשות, מה שכן המקלדת הזו הרבה יותר יציבה מהקודמת ובנתיים לא היו לי ולו קריסה אחת איתה.

אז יש למה לצפות :)

optiplex
29/07/08, 09:22
אנו משתדלים כמה שיותר מהר אבל יש עוד כמה שיפורים לעשות, מה שכן המקלדת הזו הרבה יותר יציבה מהקודמת ובנתיים לא היו לי ולו קריסה אחת איתה.

אז יש למה לצפות :)
בלי לחץ , הכי חשוב שיצא טוב
והמון המון תודה על עבודת הקודש :)
מה לגבי עברית הפוכה ? זה פרוייקט בפני עצמו יותר מסובך ?

kingkong
29/07/08, 10:10
ממתינים בדריכות :p

kingkong
29/07/08, 10:36
up:p

Arad2
29/07/08, 11:44
תקשיבו, הכפתורים הרבים וסימני הפיסוק זה לא דבר שבחרנו- העניין הוא שככה המקלדת במקור. השפה הרוסית מכילה הרבה יותר תוים מהעברית, ולכן הייתי צריך למצוא דרך למלא את הכפתורים החדשים- אז שמתי סימני פיסוק.
מחוויה אישית זה דווקא די נוח- חוסך את הלחיצות הנוספות.

אחרי השיחרור גם נפרט מה בדיוק עשינו, ככה שגם אנשים ממדינות אחרות יוכלו לפתח מקלדת משלהם, וגם שאם למישהו יהיה רעיון איך לשפר את המקלדת הוא יוכל.

tomerv3
29/07/08, 11:55
תקשיבו, הכפתורים הרבים וסימני הפיסוק זה לא דבר שבחרנו- העניין הוא שככה המקלדת במקור. השפה הרוסית מכילה הרבה יותר תוים מהעברית, ולכן הייתי צריך למצוא דרך למלא את הכפתורים החדשים- אז שמתי סימני פיסוק.

אחרי השיחרור גם נפרט מה בדיוק עשינו, ככה שגם אנשים ממדינות אחרות יוכלו לפתח מקלדת משלהם, וגם שאם למישהו יהיה רעיון איך לשפר את המקלדת הוא יוכל.

כל הכבוד ..
הרעיונות שלכם ממש מצויינים...!!

idoa
29/07/08, 13:00

אני יודע שזה מתוך אילוץ,
ניסיתי עכשיו את המקלדת וזה צפוף.
ברור שנשתמש כי לא יהיה פתרון אחר לבנתיים אבל זה כמעט ובלתי ניתן לעבודה המקלדת הזאת.

kingkong
29/07/08, 13:01
מתי השיחרור ?:shock:

aviranak
29/07/08, 13:49
אני יודע שזה מתוך אילוץ,
ניסיתי עכשיו את המקלדת וזה צפוף.
ברור שנשתמש כי לא יהיה פתרון אחר לבנתיים אבל זה כמעט ובלתי ניתן לעבודה המקלדת הזאת.

אני הסתדרתי איתה מצויין ועוד יש לי אצבעות שכל אחת בעובי האגודל שלך ברגל :)

kingkong
29/07/08, 13:56
יש מצב להתנסות כבר ?

Arad2
29/07/08, 14:04
אני הסתדרתי איתה מצויין ועוד יש לי אצבעות שכל אחת בעובי האגודל שלך ברגל :)

כן, גם לא היה קל מאוד להסתגל... אחרי 5 דקות של שימוש אני כותב במהירות של הקודמת.

moonwalk103
29/07/08, 14:13
נו מה נסגר מתי יוצא כבר ? :/

vivalir
29/07/08, 14:32
כבר לא יכול לחכות, מחכה לשחרור שלכם בשביל לעדכן ל2.0 :)

kingkong
29/07/08, 15:05
לא יכול יותר קראו לי תינוק קראו לי מטומטם אני רוצה להתנסות ועכשיו:rolleyes:

kingkong
29/07/08, 15:11
Up8)

Arad2
29/07/08, 15:23
כדי שלא סתם תרפרשו... המקלדת ככל הנראה תצא מחר.

kingkong
29/07/08, 15:29
גם תשובה

נמתין......

dooby
29/07/08, 15:37
רציתי לדעת על מה מתבססת המקלדת שלכם?
האם היא מתבססת על המקלדת של Slava?

Arad2
29/07/08, 15:46
רציתי לדעת על מה מתבססת המקלדת שלכם?
האם היא מתבססת על המקלדת של Slava?

לא מתבססת על כלום... יצירה ישראלית מקורית :)
מבוסס על Apple.

terminator
29/07/08, 17:32
חברה יש אשכול נוסף של Arad2 שננעץ, תשאלו ותדווחו שם על ההתקדמות של העברית.אין טעם בכמה אשכולות אשר עוסקים באותו הדבר.
ננעל!