מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | לא יודע כלום .

laLoco
25/07/08, 14:15
פעם פעם היה לי את התוכנה iTunes כי פעם מישהו הישתמש בה אצלי כתוכנה להשמעת שירים , אחרי זה מחקו אותה ועכשיו קניתי אייפוד .

כסוף , אייפוד נאנו נראה לי דור שני , המסך שלו חצוי לשתיים אחד של התפריט ואחד של משהו אחר כאילו והוא קטן 4 ג'יג'ה עם קצבות מעוגלות .

עכשיו התקנתי את הiTunes ואני לא יודע כלום , אין לי כלום בזה הוא אומר לי " Register " להרשם אני לא מצליח כלום .

לא יודע איך מעבירים שירים , לא יודע איך מעבירים סרטים לא כלום אני מתחרפן בבית .

עם מישהו מוכן לתת לי סיוע , איך שהוא אפילו שיחות אני יתקשר רק סיוע דחוף כי עד שקיבלתי אותו אני לא רוצה להתבאס עליו .

בבקשה זה ממש חשוב לי , תודה ושבת שלום . laLoco

BBBB1000
25/07/08, 15:56
א: תתחדש! עשית קניה טובה!
ב: אם המסך חצוי, הפינות מעוגלים ויש אפשרות של צפיה בסרטים, זהו אייפוד נאנו דור 3.
ג: אני חושב שבמסך בו כתוב לך Register יש גם אפשרות של "לא עכשיו/יותר מאוחר" (או משהו כזה), תלחץ על זה ואז האייפוד שלך צריך להזדהות באייטונס.
ד: אחרי ש"אייטונס" מזהה את האייפוד שלך, תבחר בצד שמאל את האייפוד ואז יפתח לך חלון עם המידע על האייפוד שלך ולמעלה יהיו עוד כמה לשוניות, לדוגמא: מוזיקה, סרטים ועוד. תקליק על מוזיקה ואז תבחר האם אתה רוצה לסנכרן לאייפוד שלך את כל המוזיקה שנמצאת בספריית אייטונס שלך, או שאתה רוצה רק רשימת השמעה מסוימת. עכשיו תלחץ על "סנכרן" והשירים שבחרת יכנסו לאייפוד (תעשה את אותו הסיפור לסרטים).

אני חושב שאף אחד פה לא יתן לך את המספר שלו, אבל אתה יכול לתת את המספר שלך ואלי יתמזל מזלך ומישהו יתקשר עליך לעזור לך...

laLoco
25/07/08, 16:38
תודה איש , אלפי תודות הצלחתי !

ממש מודה לך לא יודע איך להודות לך , ממש החזרת לי את החיוך על זה שקניתי אותו !

והמסך שלו חצוי לשתיים אחת התפריט ואחד מצג של הדברים אתה אומר שזה דור 3 ? כי רשום שמה גם וידיאו .

תודה רבה , ממש תודה !

Gibieyal
26/07/08, 00:37
כן זה דור 3 תחדש הוא אחד הטובים למרות שאני מעדיף את הטאצ' שלי Xd