מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה עם leo4all

Doctor Who
25/07/08, 10:22
אוקי אחרי שעשיתי את כל זה וצרבתי את הiso בimage לDVD כמו שאמרתם ויש לי את זה על דיסק.. מה אני עושה עכשיו? O_O

תודה לעוזרים ולמנסים לעזור

aviranak
25/07/08, 10:33
הורדתי את הטורנט וזה הביא לי 36 חלקים בrar ובתוך כל Rar יש קובץ Iso ובתוך כל קובץ Iso יש קבצים ואני אמור לצרוב אותם לdvd אבל אני לא יודע מה ליצרוב את הrarים את ה Iso מכל Rar או את הקבצים בתוך הiso

תודה לכל מי שעוזר! =]

כשתפתח את ה rar את כולם תקבל קובץ אחד שאותו צורבים בתור image על דיסק דיוידי ולא לפתוח את ה iso !!!

Doctor Who
25/07/08, 10:46
כשתפתח את ה rar את כולם תקבל קובץ אחד שאותו צורבים בתור image על דיסק דיוידי ולא לפתוח את ה iso !!!

איך אני פותח את כולם ומקבל קובץ אחד ?? אפשר הסבר יותר מפורט או לינק למדריך או משהו ?? תודה..=]

aviranak
25/07/08, 10:52
איך אני פותח את כולם ומקבל קובץ אחד ?? אפשר הסבר יותר מפורט או לינק למדריך או משהו ?? תודה..=]

טוב אני מניח שיש לך winrar אז תלחץ על אחד מה rars ותלחץ על אחד מה extract .
בסיום יפתח לך קובץ אחד של iso עכשיו כנס ל nero או מה שיש לך לצריבה ותצרוב את הקובץ הנ"ל בתור DvdImage וזהו.

Noamn
25/07/08, 10:55
אתה צריך רק לפתוח אחד מהרארים וממנו לחלץ את הקובץ.

Doctor Who
25/07/08, 13:22
טוב אני מניח שיש לך winrar אז תלחץ על אחד מה rars ותלחץ על אחד מה extract .
בסיום יפתח לך קובץ אחד של iso עכשיו כנס ל nero או מה שיש לך לצריבה ותצרוב את הקובץ הנ"ל בתור DvdImage וזהו.

תודה =] עכשיו הבנתי
אבל ערכתי את ההודעה =]

Doctor Who
26/07/08, 11:45
עשיתי ריסט ולא ידעתי שזה מה שצריך לעשות!! ויש לי 20g קבצים שאני צריך(משחקים,שמירות,שירים,תמ ונות וכו..) אז התחנתי את הלאפורד על D