מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סדר בפורום

pomiki
22/07/08, 10:54
מנהלים יקרים מה שלומכם?
רציתי להגיד לכם שאני נמצא באופן קבוע בפורום ועונה ועוזר להמון אנשים כאן הבעיה המרכזית היא שאנשים פותחים ים אשכולות עם אותה שאלה לא קיים כאן מנהל שיכול למחוק להם את האשכול הכפול וככה למנוע בלאגן בפורום או לפחות לבקש מאותו משתמש לא לכתוב את אותה שאלה פעמיים?
כי לפי דעתי הפורום מבולגן כאילו אין מחר ואם הייתה לי הסמכות ממכם הייתי עושה זאת בשמחה

לתשובתכם אודה

Doctor Who
22/07/08, 11:40
נכון מאוד! בפורום Help יש 6000 אשכולות ויש אולי 200 סוגים של בעיות.. מה הבעיה לימחוק את האשכול ולישלוח קישור לאשכול שכבר קיים בפרטי?

Alonsp
22/07/08, 11:46
numiest אל תדבר. אם אין לך מה להגיד אל תספים סתם כמו שעשית עם המשתמש הקודם שלך!

Doctor Who
22/07/08, 12:10
numiest אל תדבר. אם אין לך מה להגיד אל תספים סתם כמו שעשית עם המשתמש הקודם שלך!

מה הקשר?!? למה אתה משנה נושא אומרים לך שכל הפורום הזה מבולגן ואתה מספים ואומר לי לא להספים!
איך בן אדם חכם אמר "אם אין לך מה להגיד אל תספים"
ויכלתה להגיד לי את זה בפרטי...

101111
22/07/08, 12:29
מבולגן ממשתמשים שמתעצלים לעשות חיפוש ולכן יש מלא פוסטים עם אותו תוכן.
כמה שינסו לעשות סדר זה לא יעזור,אם המשתמשים לא יעזרו לזה אז אף אחד לא יצליח.

Alonsp
22/07/08, 12:38
מה הקשר?!? למה אתה משנה נושא אומרים לך שכל הפורום הזה מבולגן ואתה מספים ואומר לי לא להספים!
איך בן אדם חכם אמר "אם אין לך מה להגיד אל תספים"
ויכלתה להגיד לי את זה בפרטי...

היית יכול דרך אגב..

pomiki
22/07/08, 13:48
רגע אז יש פתרון לבעיה או לקוות שיהיה טוב לא הבנתי מהויכוח שלכם חחח

mti111
22/07/08, 13:49
נכון מאוד! בפורום Help יש 6000 אשכולות ויש אולי 200 סוגים של בעיות.. מה הבעיה לימחוק את האשכול ולישלוח קישור לאשכול שכבר קיים בפרטי?

איך אתה מעז לחזור לכאן אחרי העצומה שעסיתה

Doctor Who
22/07/08, 17:07
איך אתה מעז לחזור לכאן אחרי העצומה שעסיתה

למה מה אני חייב לך משהו?!?!?!?!?! מה ביגלל שיתעצבנתי על ספאמר שמגיב 50 הודעות ביום ואפילו אין לו אייפון?!?

eden111
22/07/08, 17:55
לדעתי זה סבבה שיש כמה אשכולות של אותו נושא זה לא מפריע ואפילו מועיל כי לפעמים באשכול אחר אין תשובה ממשית או שיש תשובה לא ברורה, וכשיש כמה אשכולות אם יש איזו שהיא בעיה אז יש לי כמה אופציות לפיתרון ובנוסף לכך לפעמים נושאים של בעיה מסויימת מתפתחים ועונים גם על בעיות אחרות.

ככה שאני בעד להשאיר את זה כמו שזה חבל על המאמץ.

mti111
22/07/08, 18:04
למה מה אני חייב לך משהו?!?!?!?!?! מה ביגלל שיתעצבנתי על ספאמר שמגיב 50 הודעות ביום ואפילו אין לו אייפון?!?

אני ספמאר:confused::confused::confused: אני עוזר לאנשים ובגלל זה אני ספאמר**********?

pomiki
22/07/08, 20:01
טוב תשובה לא תהיה אני מבין בכל אופן תודה רבה לכם

Cocoi
22/07/08, 20:12
זה לא נכון מה שאתם מקשקשים פו
כלפעם יש בעיות חדשות בגלל שיוצאות תוכנות חדשות וסתם כל המערך משתנה כמ ב2.0. אני עוזר פו להרבה אנשים ויש תמיד כל יום כמה בעיות חדשות אומנם יש כמה בעית שחוזרות על עצמם הבעיה בפורום help זה הנעוצים שהם לא כל כך אם קשר ורובם עבר זמנם אם היו מעדכנים אותם המצב באמת היה יותר טוב
וספאמר הכונה למי שכותב הודעות שממש לא צריכים אותם
דוקטור אתה נהנה להיות האיש הרע בפורום?

Alonsp
22/07/08, 21:32
אני מבין שהפתרון שאתה מציע הוא בעצם שאתה תהיה מנהל הפורום...

Cocoi
22/07/08, 22:36
אין מצב משתי סיבות
1) התעסקתי יותר מדי אם אורן
2) יש שם ארבע מנהלים

לא צריך להיות מנהל בשביל לעזור לאנשים לא ביקשתי את זה ואל תכניס לי מילים לפה סך הכל אמרתי דברים שישפרו את הפורום ומהתגובה אני רואה שאתה לא עניני וחבל........

mti111
22/07/08, 22:40
אני מבין שהפתרון שאתה מציע הוא בעצם שאתה תהיה מנהל הפורום...

אני יכול ליות מנהל**********????.;);)

Alonsp
22/07/08, 22:44
אין מצב משתי סיבות
1) התעסקתי יותר מדי אם אורן
2) יש שם ארבע מנהלים

לא צריך להיות מנהל בשביל לעזור לאנשים לא ביקשתי את זה ואל תכניס לי מילים לפה סך הכל אמרתי דברים שישפרו את הפורום ומהתגובה אני רואה שאתה לא עניני וחבל........
דיברתי אל pomiki...

Alonsp
22/07/08, 23:05
כל הספאמים שלך בחבילה אחת גדולה (http://www.iphones.co.il/forum/search.php?searchid=764458&photoplog_searchinfo=1)
ודרך אגב יפה שתוך חודש עשית יותר מ-200 הודעות..

SGA
23/07/08, 00:54
לדעתי זה קצת מטריד שכל אחד פותח אשכול חדש על כל פרסום קטן בבלוג של iphone dev.
ומילא זה, אבל יש כמה אשכולות כאלה בכל פורום.

בנוסף, הרבה משתמשים פותחים את אותו אשכול בכמה פורומים שונים שזה גם כן מציק.

במהלך השהות שלי פה, למדתי הרבה, ואני משתדל לחלוק את המידע שצברתי, וגם לתרום כמה שאני יכול כדי לרכז את הנושאים הנפוצים תחת אשכול אחד מסודר.

אבל לדעתי דרושה עזרה של מנהל כדי שינעל פוסטים שחוזרים על עצמם.

אני חלילה לא אומר שהמנהלים לא עושים עבודה רצינית כדי לסדר את הפורום,
אני פשוט מנצל את ההזדמנות כדי לציין מה מפריע לי, ומה הייתי ממליץ לעשות כדי לשפר את המצב.

אגב, בהערת שוליים, מישהו יכול לספר לי (בפרטי) מה קרה עם numeist? סתם מסקרנות... אני לא ממש מעודכן...

dooby
23/07/08, 10:01
תודה,

אנחנו מודעים לנושא הזה