מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רעיון לאפליקציה|מחשבון זמן לדומא:10am+8=6pm

numiset
09/07/08, 05:21
הדעיון שלי זה מחשבון שישחשב שעות כמו 10am+8=6pm
אני אישית ממש צריך את זה נגיד אני הולך ב8 בבוקר ל3 שעות מתי אני יחזור?? בישביל זה צריך מחשבון זמן\שעות איך שבא לכם יש מישהו שיכול לממש את זה?

VladimirK
09/07/08, 09:03
הדעיון שלי זה מחשבון שישחשב שעות כמו 10am+8=6pm
אני אישית ממש צריך את זה נגיד אני הולך ב8 בבוקר ל3 שעות מתי אני יחזור?? בישביל זה צריך מחשבון זמן\שעות איך שבא לכם יש מישהו שיכול לממש את זה?

אתה רציני?
הילד שלי (שהוא בן 5) כבר מסתדר עם המשימה הזאת ללא שום עזרה...

GalDanino
09/07/08, 11:00
אתה רציני?
הילד שלי (שהוא בן 5) כבר מסתדר עם המשימה הזאת ללא שום עזרה...

זה עדיין שימושי לא??

שועל על
13/07/08, 15:56
לאא, אתה לא יודע כמה זה 8+3******************************************************************************************?? **************************************************************************************************** ********************????......

Maor.S
13/07/08, 16:04
לאא, אתה לא יודע כמה זה 8+3******************************************************************************************?? **************************************************************************************************** ********************????......

שים עוד כמה סימני שאלה לא ראינו טוב

benbbt
20/07/08, 00:01
הוא מנסה ליעל דברים הוא לא אמר שהוא לא מסתדר אבל תאכלס?? הוא צודק הוא פשוט מנסה לעשות לעמו חיים קלים :) חחחח גם אני היתי רוצה איזה מחשבון שיספור לי תקלוריות בארוחות שלי :9 סתם סתם חחחח אבל אפשר לעשות שמהו כזה לאנשים של רוצים לחשוב הרבה

vaza
20/07/08, 05:28
מה לחשוב
עד שהוא יכנס לאפליקציה הוא יכול לחשב 100 תרגילים כאלה
מיותר טילים