מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : switcheasy מול sportgrip ביקורת

mapisto
24/06/08, 21:10
קניתי את השתיים, את ה switcheasy כי הוא נראה מגניב באתר ואת ה sportgrip אחרי שהתאכזבתי חלקית מהראשון.

ראשית, אני חייב לציין שלדעתי האישית גנבו לי את הכרטיס אשראי מהאתר של MARWARE (זה האתר האחרון שקניתי בו, ופרצו ממש אחרי הקנייה). אז תחשבו טוב אם אתם רוצים להזמין דרך הרשת.

קשיחות: מגן פלסטיק יותר טוב ממגן סילקון, זה ברור. למרות שב MARWARE חיזקו את המגן פלאים - מאחורה אך מקדימה המגן יחסית דק. switch easy מגן מצויין.

מגן מסך: marware מספקים מדבקה - לא לטעמי. הפיתרון של switcheasy הוא פלסטיק שמשתלב על ה iphone - פיתרון מצויין.

תוספות: switcheasy מספקים חבילת שלמה עם המגן (הכי חשוב - מתאם יציאת סאונד) וmalware מביאים רק את המגן עצמו.

מחיר: malware 19$ switcheasy 40$ )(נדמה לי).

הבעיה היא ש switcheasy לא אטום ולכן שורט את ה iphone (ממש!!), בין המגן למסך מצתברים חלקיקים וצריך לנקות אותו מדי פעם שזה ממש מעצבן.

אבל הסיבה שהחלפתי למעשה, היא הכיעור של ה switcheasy - הוא ממש מכוער (הזמנתי בצבע חאקי, וiphone שלי נראה כאילו חתמתי עליו באיזה אפסנאות צבאית).

אני כיום משתמש ב malware עם המגן פלסטיק של switcheasy באופן מפתיע זה אחלה שילוב (קניתי גם את המדבקה של inivsibleShiled אבל אני לא ממש משתמש בה)

yeitam
25/06/08, 23:43
מנסיון אישי שלי הmarware הוא מגן מצויין +
Iloung נתנו לו ציון A אם אני לא טועה
האייפון נפל לי איתו פעם פעמיים ולא קרה לו כלום, המדבקה למסך איכותית ביותר, סטייל בודיגארדז.

שני חסרונות שלו
* הוא שהוא היה שקוף ו"נצבע" מהבגדים שלי\תיק וכדומה...מים לא הורידו את זה.
* גומי קצת קשה להוציא מהכיס של הג'ינס.

היום אני הולך ככה...בלי הקונדומים האלה...עם בודיגארדז...בדאווין
מבאס ללכת עם מכשיר כזה מכוסה.

oranlev
26/06/08, 02:11
הסויטש איזי מגן דפוק ושרט לי את המכשיר חבל על הזמן.
גם כל התוספות שמגיעות איתו ממש לא שימושיות חוץ מהמתאם לאוזניות
עוד חסרון זה הקליפס שסוגר את החלק התחתון שנשבר מאוד מהר
בקיצור זבל טיוואני, לא מבין מה הייתה ההתלהבות ממנו אני מאוד התאכזבתי.
**את השני אני לא מכיר.

kibinimat
26/06/08, 10:43
כנ"ל גם לי הSwitcheasy שרט את המכשיר. פשוט מבאס, לא שווה את הכסף!