מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [שאלה] בנוגע לספריי של ה - Invisible Shield

mosheg91
18/06/08, 17:19
מה המצב אנשים ?..

בשעה טובה קניתי Invisible Shield ואני מחר מקבל אותו ... עכשיו יש לי שאלה ... נכון הספריי הזה שמתיזים על המגן מסך הזה ?.. אם נגיד החומר של הספריי יכנס לחורים של הרמקול\מיקרופון הם ייהרסו ?.. איך ניתן להמנע מזה ?.. או שהסיכוי לזה נמוך ?.. קיצור הבנתם חח ...

תודה מראש,
משה

maorg17
18/06/08, 17:26
חחח היי משה..
אין לך מה לדאוג אל תרסס כ"כ קרוב לאייפון.
תרסס מלמעלה ולא יקרה כלום.
גם אני חששתי מזה והכל עבר בסדר.
שאתה מרסס מלמעלה גבוה אז עפים רסיסים ממש ממש קטנים ואז לא קורה כלום וכם לא נכנס כלום לחורים!
בהצלחה.

mosheg91
18/06/08, 17:35
חחח היי משה..
אין לך מה לדאוג אל תרסס כ"כ קרוב לאייפון.
תרסס מלמעלה ולא יקרה כלום.
גם אני חששתי מזה והכל עבר בסדר.
שאתה מרסס מלמעלה גבוה אז עפים רסיסים ממש ממש קטנים ואז לא קורה כלום וכם לא נכנס כלום לחורים!
בהצלחה.
חח מה קורה מאור ?..
ראיתי בסרטונים שמרססים ישר על המטלית שמקבלים ומנקים עם זה את המסך ואז מרססים על המגן עצמו ושמים ... אהה וגם ראיתי באיזה סרטון שעושים את כל השלבים האלה חוץ שמלפני השלב האחרון שאתה כבר שם אז מרסיים קצת לאמצע המסך של האייפון ואז שמים ...

DEM27
19/06/08, 16:55
תרסס מקרוב על המסך רק, או מרחוק על המכשיר אבל אז יש סיכוי שזה ייכנס למקומות הלא רצויים
תרסס גם על המגן
שטוף ידיים לפני
תנקה טוב את האייפון,
יש סרט שאומר שאפשר גם לשים את הספריי על הידיים, אבל זה לא ניראה לי הכרחי

tomerv3
19/06/08, 17:47
אתה יכול לרסס... אבל ארי שאתה מסיים למקם את המגן מסך אז אל תדליק את האייפון לכמה שעות שגם אם נכנס חומר למכשיר אז הוא כבר יתייבש..

CookieMonster
20/06/08, 00:28
אתה יכול לרסס... אבל ארי שאתה מסיים למקם את המגן מסך אז אל תדליק את האייפון לכמה שעות שגם אם נכנס חומר למכשיר אז הוא כבר יתייבש..

אני אישית הייתי ממליץ להדליק תמסך בזמן ההתקנה - וזאת כדי שבעצם בזמן ההדלקה
שיש אור, תוכל לראות אם חלקיקים של לכלוך או משהו שלא תקין בזמן ההתקנה
חדר למגן שלך, המלצה שלי - יתן לך הרבה שקט בעתיד..

mosheg91
20/06/08, 12:09
קיבלתי את זה ושמתי אבל יש כמה בעיות שדי מפריעות אבל בסדר אפשר להגתבר ...

1) חדרו לי 2 גרגירי אבק (ניסיתי בהרבה מקומות בבית להשאיר את האייפון חשוף, לפני שאני מתקין את המגן וכל פעם כשניקיתי את המסך הופיע גרגיר אבק חדש)
2) לא הוצאתי כמו שצריך את המדבקה של המגן האחורי אז המגן לכסוף מקדימה נהרס ולא הדבקתי אותו
3) נשארו בועות מוזרות כאלה מאחורה שלא בטוח שהם ירדו כמו שהבטיחו אחרי 48 שעות .. בינתיים עברו בערך 16-17 שעות מאז ההתקנה ...
4) בכיף הייתי מוריד אותו ושם אחד חדש אבל חבל לי על הכסף שאני ואמא שלי השקענו על זה ... אבל יש לי עוד כסף, הייתי מוכן להסיר את זה ולשים אחד חדש אם הייתי מוצא איפה לקנות ... כי אני קניתי את האחרון שהיה בחנות שקרובה (בחיפה) לאיזור המגורים שלי (כרמיאל) ... אם למישהו יש איזה חנות או בנאדם שיש לו עוד יחידות של InvisibleSHIELD והוא באיזור כרמיאל, חיפה והקריות שיגיד לי ...

snir101010
20/06/08, 15:05
שרוט אותו ותחזיר לחנות אבל תבדוק לפני כן שאם הוא נשרט יש לך אחריות ואתה מקבל חדש

mosheg91
20/06/08, 15:06
שרוט אותו ותחזיר לחנות אבל תבדוק לפני כן שאם הוא נשרט יש לך אחריות ואתה מקבל חדש
נגמר להם המלאי ולא בטוח שהם ייבאו ... אין לך אולי מישהו שאתה מכיר או חנות באיזור כרמיאל, חיפה והקריות ?..

oranlev
20/06/08, 16:25
its your money
החומר שעוטף את להבי האפצ'י ושממנו מיוצר המגן זה של 3M ו
אינביזבל, בודיגארדס וקייס מייט משתמשות באותו חומר גלם ומבצעים רק את חיתוך השבלונה.

*

mosheg91
20/06/08, 16:32
its your money
החומר שעוטף את להבי האפצ'י ושממנו מיוצר המגן זה של 3M ו
אינביזבל, בודיגארדס וקייס מייט משתמשות באותו חומר גלם ומבצעים רק את חיתוך השבלונה.

*
טוב ... אבל בכל זאת הרוב משתמשים ב - InvisibleSHIELD ... אז יש לך מושג אולי איפה אני יכול להשיג אחד כזה באיזור כרמיאל, חיפה והקריות ?..

OmerS
20/06/08, 17:26
תזמין הביתה.

tomerv3
26/06/08, 09:52
אל תדאג אינויזבל שילד זה אתר מאובטח ואמין.. קניתי שם אחד וקיבלתי אותו תוך פחות משבועים..
אבל הויזה לא עבדה לי עם האתר אז השתמשתי בpay pal של בת דודה שלי