מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : eSATA on macbook pro ?

yakirmanz
16/06/08, 03:10
היי חבר'ה
אני רוצה לקנות כונן חיצוני נייד ( אפילו לא כל כך נייד :) ) בגודל של 500-1500 ג'יגה בערך.
לאחר בירור קצר שמעתי שלWD יש כוננים נורא טובים שתומכים גם במהירות של firewire 800 שזה מעולה לי למחשב .
אבל לאחרונה רצה באוזני השמועה שניתן לחבר כוננים של WD אשר תומכים בesata למחשב מקבוקפרו.
מבחינת חיבורים שיש לי על המחשב לא ראיתי איזשהו חיבור שמתאים לזה מלבד המגירה הקטנה ליד החיבור של הרמקולים שאין לי כל כך מושג מה הפוטנציאל שלה.
בדקתי באתר של WD כדי לראות אם רשום שם משהו בנוגע לזה וזה אחד הדפים שהגעתי אליהם :
http://www.wdc.com/en/products/resources/DriveCompatibilityguide.asp#external
הבעיה עם הדפים היא שהם נותנים כל מיני מסרים סותרים ואני לא יודע אם יש אפשרות לחבר את הכונן למחשב עם החיבור הזה שאמור לתמוך על 3 ג'יגה לשניה (כמובן עם להתחשב מגבלות הכונן והמחשב עצמו )

אם מישהו יכול להגיד לי משהו בנושא הזה או בכלל יכול להמליץ גם על כוננים אחרים עם חיבורים אחרים שהם מהירים ( אבל מהירים ) אני אשמח .

תודה

yakirmanz
22/06/08, 19:40
אפ קטנטן :)

snir101010
22/06/08, 20:24
הכי פשוט אם מוכרים את הכונן בארץ תלך לחנות ותבדוק אם זה מתחבר או שתכתוב את שם החיבור באינטרנט ותחפש איך שהוא נראה

yakirmanz
22/06/08, 20:33
אני לא בארץ חוץ מזה בדקתי באינטרנט במלא מקומות ויש כל מיני שמועות שונות ומשונות :)
אני גם לא מוצא את הדגמים הספציפים האלה בחנויות ....
אפשר להזמין באתרים אבל אני צריך גם מידע לגבי המוצר עצמו .
תודה בכל מקרה שניר

snir101010
26/06/08, 11:21
שמחתי לעזור