מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה שווה הפורום הזה??

harelevy10
11/06/08, 18:57
יש פורום צילום בתוך פורום של אייפון, אז מה הגיוני שיצלמו עם ניקון ופוג'י או עם האייפון??

זה בושה הפורום הזה, יש הרבה פורומים אחרים של צילום ואנשים מוזמנים ללכת אליהם. אני חושב שפה צריכות להיות תמונות רק של אייפון

edomix
11/06/08, 19:38
יש פורום צילום בתוך פורום של אייפון, אז מה הגיוני שיצלמו עם ניקון ופוג'י או עם האייפון??

זה בושה הפורום הזה, יש הרבה פורומים אחרים של צילום ואנשים מוזמנים ללכת אליהם. אני חושב שפה צריכות להיות תמונות רק של אייפון

אתה ממש לא חייב!

ben
11/06/08, 20:01

אתה לא צריך להגזים במילים בושה וכדומה.. למרות שיש משהו בדבריך כי זה פורום איפון ופורום חוויות צילום בתוך פורום איפון זה הגיוני שהתמונות יהיו משל האיפון ולא של מצלמות אחרות למרות שאני לא מתנגד כי מעלים פה תמונות יפות

edomix
11/06/08, 20:20
חברים הפורום נועד ע"מ להנעים את זמנכם כאן ולשמש לכם כפינת פנאי ושבירת שיגרה משאר הפורומים..
צאו מהקופסא ושתפו..

weekend_iphoner
11/06/08, 20:20
הראל לוי, אתה ילד טמבל. מה אכפת לך איזה תמונות אנשים מעלים? אם פורום הצילום לא מוצא חן בעיניך, יש רבים אחרים בחוץ. מי בדיוק צריך להתבייש?

Sam1
11/06/08, 20:33
אנחנו (המשתמשים) לא צריכים להתאים את עצמנו לצורת החשיבה\החיים שלך.

harelevy10
11/06/08, 21:32
הראל לוי, אתה ילד טמבל. מה אכפת לך איזה תמונות אנשים מעלים? אם פורום הצילום לא מוצא חן בעיניך, יש רבים אחרים בחוץ. מי בדיוק צריך להתבייש?

שתוק אל תקרא לי טמבל, מן הסתם אם זה פורום אייפון צריך שיהיו תמונות מהאייפון, ואם רציתם להנעים את זמננו אז אולי גם שימו רדיו?? פחחחחחח

procomp
11/06/08, 22:01

אפחד לא אמר לך להשאר1!1

BBBB1000
11/06/08, 22:02

תגיד לי אתה מקנה או משהו כזה?
אם אתה לא רוצה אתה לא צריך!
כל טוב, היה נעים להתכתב, ונקוה שההתכתבות הבאה תהיה בפורום אחר כי זה פורום "מבייש"......

Sam1
11/06/08, 22:05
לדעתי צריך לסגור את הפוסט הזה ולהתמקד בתמונות החדשות

edomix
11/06/08, 23:31
תלמדו להתבטא!
ננעל!