מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מבוגרים - הכניסה מגיל 18 ומעלה !

Royal85
02/06/08, 22:42
היי , סתם רעיון :]
חשבתם פעם שאולי כדאי שיהיה פורום כזה ?

הרעיון נשאב מסקר שראיתי מה טווח הגילאים בפורום.
אשמח אם תביעו את דעתכם בדבר .

רועי .

0ren
02/06/08, 22:49
נראה לי מיותר,
אפשר אולי לשים סמל להודעה ב"מדברים על הכל" כאשר ההודעה כוללת תכנים מצחיקים למבוגרים. (סימן של אין כניסה לדוגמא)
אין טעם לפתוח נושא יעודי לכך, זה לא המקום.

יצחק
02/06/08, 22:50
רעיון לא מתאים ולא הגיוני תחשבו על הילדים שיש באתר אני נגד כל הרעיון הזה מיצטער

Lior.M
02/06/08, 22:57
יצחק צודק.

oreneil
02/06/08, 23:00
גם לכאן לדחוף פורנו ... נגד :x

Royal85
02/06/08, 23:03
גם לכאן לדחוף פורנו ... נגד :x

אל תכעס , זהו סקר שנועד לראות מה אנשים חושבים - ולא סקר שאמור לגרום לך לכעוס .
אתה מוזמן להביע את דעתך ולא לקחת את הנושא אישית .

רועי .

יצחק
02/06/08, 23:41

רועי . אם אתה חושב שיהיה פה דבר כזה תישכך מיזה חפש לך אתרי פורנו אחרים מיצטער בישבילך

Royal85
02/06/08, 23:46
אם אתה חושב שיהיה פה דבר כזה תישכך מיזה חפש לך אתרי פורנו אחרים מיצטער בישבילך

יצחק , שוב אני אסביר את עצמי , במידה והייתי בוחר לצפות באתרים מסוג זה הייתי עושה זאת,
סקר זה נפתח על מנת לראות מה אנשים באתר חושבים, אתה מוזמן לשתף את דעותך בצורה הולמת ולא בצורה כועסת כאילו פגעתי ברגשותך, חשוב לציין שאתה כלל לא יודע איך אני הצבעתי לסקר .
אתה מוזמן להצביע :)

רועי .

נ.ב
משהו נוסף שרציתי לציין , הפורום לגילאי 18 מיועד לאנשים המעוניינים לשוחח בצורה שלא תהלום קטינים , לא דווקא שיתוף קווצים למינייהם.
ובאמת אנשים חדל לכעוס , סקר זה באמת בא במטרה לשמוע צדדים ולא מכעס ובכעס, באמת שאין לכם על מה .

ttt
02/06/08, 23:49

רועי .

אני נגד

יצחק
02/06/08, 23:50
יצחק , שוב אני אסביר את עצמי , במידה והייתי בוחר לצפות באתרים מסוג זה הייתי עושה זאת,
סקר זה נפתח על מנת לראות מה אנשים באתר חושבים, אתה מוזמן לשתף את דעותך בצורה הולמת ולא בצורה כועסת כאילו פגעתי ברגשותך, חשוב לציין שאתה כלל לא יודע איך אני הצבעתי לסקר .
אתה מוזמן להצביע :)

רועי . ראיתי את תגובתך בפוסט של המוסטנג וזה הספיק לי ואני לא כועס עלייך רק אני מבין מה אתה חושב לעשות פה וזה לא מתאים לי ולעוד הרבה הרבה כמוני את דעתי אמרתי ואני לא מיתכוון להצביע וסילחה אם זה פגע בך אין לי כוונה כזאת

Royal85
02/06/08, 23:50
אני נגד

האם אתה נגד בנוגע לדברים שכתבתי ? או שאתה נגד מבחינת הסקר ?

יצחק , אני מודה לך שהבנת את דברי וקראת את מה שכתבתי, שוב אציין שאני לא בא לעשות כאן כלום אלא רק לשמוע חוות דעת מאנשים.

eden111
03/06/08, 00:19
אני נגד גם... אבל יפה שחושבים על רעיונות לנושאים שלא קשורים לאייפון

yaron_b
06/06/08, 18:10
זה בהחלט לא המקום..........

edomix
06/06/08, 18:37
גם אני מתנגד..
זה סתם מיותר!
מה גם שכל הרשת עמוסה כבר בתכנים בלתי הולמים למבוגרים בלבד,
אז למה אתה צריך את זה גם כאן?!
פשוט תעשה Ctrl+N ותבחר לך אתר בסגנון..

iphone king
06/06/08, 20:06
עד שיש פורום אחד בעולם בלי תכנים של מבגרים...

למה להרוסס.....

נגד

תות
06/06/08, 21:43
היי , סתם רעיון :]
חשבתם פעם שאולי כדאי שיהיה פורום כזה ?

הרעיון נשאב מסקר שראיתי מה טווח הגילאים בפורום.
אשמח אם תביעו את דעתכם בדבר .

רועי .

חחח רעיון מצויין!!!

ttt
06/06/08, 21:50
חחח רעיון מצויין!!!

רעיון לא טוב

T- BONE
06/06/08, 21:50
בשביל מה זה?
חוץ מפורנו שלא תשימו, איזה עוד סיבה יש לך שילדים מתחת לגיל 18 לא ייכנסו? :s
לא אתר מתאים בשביל פורום כזה

חוץ מזה, ממש בעייתי לשנות את התאריך יום הולדת שלי?

edomix
06/06/08, 22:50
ש-ט-ו-י-ו-ת-!

0ren
06/06/08, 23:51
קטע הזוי, כל התגובות שוללות את העניין,
אך הרוב הצביע בעד.

(כל המתחכמים, אל תגיבו עכשיו "כי לא כל מי שהצביע הגיב")

T- BONE
06/06/08, 23:54
באמת שחוץ מפורנו אני לא מבין איזה תגובה אתה תוכל להביא שאני, בן 15, לא אוכל לקרוא.

izak1992
07/06/08, 01:53
מתנגד ביותר !

אין צורך פשוט...

Alonsp
07/06/08, 15:42
בשביל מה**********
זה פורום אייפונס לא פורום פורנו!!!
יש לך מספיק אתרים ברשת לך לשם!!!

Analyzer
07/06/08, 16:45
עזבו את הפורנו בצד הכוונה שלו שיהיה שיחות של אנשים מעל גיל 18 בלי שילדים בני 10 13 יכנסו לשיחה
אבל איך תוכיח שהילד מעל גיל 18 אם הוא יגיד " אני בן 30 " ובעצם הוא בן 14 ?
אז מה הטעם בזה ?

Eli
07/06/08, 17:07
איך בדיוק אפשר לבדוק גיל של גולש ? :)

Analyzer
07/06/08, 17:09
^^ בדיוק מה שרשמתי
זה לא שאנחנו מכירים אחד את השני שנים

Royal85
07/06/08, 19:29
איך בדיוק אפשר לבדוק גיל של גולש ? :)

אכן, לא ניתן להסתמך על גיל של גולש אשר כותב את פרטיו בתחילת ההרשמה לפורום .
אך מבחינת האתר , האתר ומנהליו יכולים להיות "מכוסים" במידה ונכתבו דברים אשר לא הולמים קטינים.

שוב אני אחזור על עצמי , אנשים יקרים - ההצעה הנ"ל ניתנה כהצעה ונועדה לראות את דעתכם, אינכם יודעים מה הצבעתי .
הצעתי היא שתקחו את הסקר הזה למקום חיובי ולא למקום שלילי , אפשר להצביע לא/כן בצורה חיובית, ולא לקחת את הדברים בפן האישי.

רועי .

Alonsp
07/06/08, 20:45
בשביל מה צריך פורום כזה פה? עוד שטויות חוץ ממדברים על הכל?
יש לך ב fxp פורום ייעוץ וכו'
תהנה!

ben
07/06/08, 20:59
יש לי שאלה
אתה רוצה פורום של 18+ בשביל לדבר על איפון בלי שילדים שקטנים מגיל 18 יכנסו לשיחה ? כי אם כן תידע שיש כאן הרבה משתמשים מתחת לגיל 18 שיודעים הרבה מאוד מכמה משתמשים שיותר גדולים מהם אז אין סיבה לעשות פורום שכזה בנוסף מטרת הפורום היא לעזור ולשתף את כולם

Royal85
08/06/08, 00:24
יש לי שאלה
אתה רוצה פורום של 18+ בשביל לדבר על איפון בלי שילדים שקטנים מגיל 18 יכנסו לשיחה ? כי אם כן תידע שיש כאן הרבה משתמשים מתחת לגיל 18 שיודעים הרבה מאוד מכמה משתמשים שיותר גדולים מהם אז אין סיבה לעשות פורום שכזה בנוסף מטרת הפורום היא לעזור ולשתף את כולם

אכן, אני מבין את דבריך זה נכון שיש קטינים רמת המודעות שלהם גבוהה , אך עם זאת תבין שהדברים לא אמורים להיות כך ואולי אנשים מעדיפים לעשות מעין בקרת הורים המאפשרת להורי הצעירים להרגיש יותר בשליטה .
יש פונקציות בהגדרות הרשת ע"י ספק האינטרנט לבצע זאת , אולי כדאי שתהיה האופצייה לנוחיות האנשים.
מעבר לכך , הקהל בפורום מעוניין להרגיש בנוח לשוחח על נושאים מסויימים ולא בפורום "מדברים על הכל", כיוון שזהלא באמת תמיד "הכל" .
יצא לי להיתקל במקרה של פוסט עם תמונה שלטענת אחד הקוראים נוגדת את רוח ההלכה - למה שלא יהיה מקום שיתאים למי בוחר שאכן מתאים לו ?
רוב הכותבים כאן הגיבו בבחירת הנגד , אך מי שהצביע הצביע בעד (הרוב) לא כתב כלום, מדוע ?

רועי .

Alonsp
08/06/08, 00:33
אכן, אני מבין את דבריך זה נכון שיש קטינים רמת המודעות שלהם גבוהה , אך עם זאת תבין שהדברים לא אמורים להיות כך ואולי אנשים מעדיפים לעשות מעין בקרת הורים המאפשרת להורי הצעירים להרגיש יותר בשליטה .
יש פונקציות בהגדרות הרשת ע"י ספק האינטרנט לבצע זאת , אולי כדאי שתהיה האופצייה לנוחיות האנשים.
מעבר לכך , הקהל בפורום מעוניין להרגיש בנוח לשוחח על נושאים מסויימים ולא בפורום "מדברים על הכל", כיוון שזהלא באמת תמיד "הכל" .
יצא לי להיתקל במקרה של פוסט עם תמונה שלטענת אחד הקוראים נוגדת את רוח ההלכה - למה שלא יהיה מקום שיתאים למי בוחר שאכן מתאים לו ?
רוב הכותבים כאן הגיבו בבחירת הנגד , אך מי שהצביע הצביע בעד (הרוב) לא כתב כלום, מדוע ?

רועי .

מפני שלא הבינו את הרעיון.

לירון שמעון
08/06/08, 09:08
[QUOTE=Eli;222064]איך בדיוק אפשר לבדוק גיל של גולש ? :)[/

בוקר טוב לכולם, שמי לירון שמעון ואני אכן מבוגר אבל כנראה לפי מה שאומרים לי לא נותנים לי את הגיל שלי.... ובכן נא תשומת ליבכם ( ביחוד אלה שיש להם סמכות ניהול האתר וקבלת החלטות ) חד משמעי לא תוכל (מנהל האתר) לבדוק באם הגולש הוא מעל 18 או לא.! באם אתה רוצה להיות בטחח בכך ישנה דרך.... אתה יכול להחליט היום שכל מי שרוצה להצטרף לפורום היום, ואפילו כל מי שכבר נמצא בפורום לחייב אותו להכניס את מספר ת.ז שלו, האתר בעזרת מנהליו צריך לסדר אפשרות גישה למשרד הפנים לבדיקת ת.ז. של הרשום / הנרשם, כאן תבדק אמיתות מס תעודת הזהות, והיה והמס אינו שגוי ( ויש לאפשר הכנסת מספר אמיתי בלבד ) אפשר לקבל הרשאה לצורך פתיחת פורום שכזה לקבל את גילו או את תאריך הלידה של אותו אדם בצורה כזו הגיל שיתקבל יהיה אמיתי לגמרי צריך רק למצוא את הדרך איך לקבל בצורה חוקית את הנתון הזה אם אתה יודע תאריך לידה אתה מחשב לבד את הגיל, ואם אפשר לקבל את הגיל ישירות מה טוב, ...
שווה לבדוק זאת עבור "עסק" פורום שכזה שכולו ברכה אחת גדולה...

בלי שום קשר לכך אתה מבין מנהל פורום יקר שאם אכן כך יהיה ואלה שמתחת לגיל 18 לא ישתתפו בפורום כזה הרי שלאותו אדם שמעל 18 לא תהיה אפשרות ללמוד כלום .....
שהרי המדענים העכשווים והעתידיים הינם לא אחרים מאשר אלה שמתחת לגיל 18 תאמין לי יש לי נסיון עם זה, ברב המקרים אתה מתיישב ליד "מדען" כזה והעניים נפתחות והמח מתחיל להתעורר....

תחשוב על זה....
תודה!

מי שרוצה יכול לשלוח לי מייל SH_LN@ZAHAV.NET.IL

לירון שמעון
08/06/08, 09:14
[QUOTE=Eli;222064]איך בדיוק אפשר לבדוק גיל של גולש ? :)[/

בוקר טוב לכולם, שמי לירון שמעון ואני אכן מבוגר אבל כנראה לפי מה שאומרים לי לא נותנים לי את הגיל שלי.... ובכן נא תשומת ליבכם ( ביחוד אלה שיש להם סמכות ניהול האתר וקבלת החלטות ) חד משמעי לא תוכל (מנהל האתר) לבדוק באם הגולש הוא מעל 18 או לא.! באם אתה רוצה להיות בטחח בכך ישנה דרך.... אתה יכול להחליט היום שכל מי שרוצה להצטרף לפורום היום, ואפילו כל מי שכבר נמצא בפורום לחייב אותו להכניס את מספר ת.ז שלו, האתר בעזרת מנהליו צריך לסדר אפשרות גישה למשרד הפנים לבדיקת ת.ז. של הרשום / הנרשם, כאן תבדק אמיתות מס תעודת הזהות, והיה והמס אינו שגוי ( ויש לאפשר הכנסת מספר אמיתי בלבד ) אפשר לקבל הרשאה לצורך פתיחת פורום שכזה לקבל את גילו או את תאריך הלידה של אותו אדם בצורה כזו הגיל שיתקבל יהיה אמיתי לגמרי צריך רק למצוא את הדרך איך לקבל בצורה חוקית את הנתון הזה אם אתה יודע תאריך לידה אתה מחשב לבד את הגיל, ואם אפשר לקבל את הגיל ישירות מה טוב, ...
שווה לבדוק זאת עבור "עסק" פורום שכזה שכולו ברכה אחת גדולה...

בלי שום קשר לכך אתה מבין מנהל פורום יקר שאם אכן כך יהיה ואלה שמתחת לגיל 18 לא ישתתפו בפורום כזה הרי שלאותו אדם שמעל 18 לא תהיה אפשרות ללמוד כלום .....
שהרי המדענים העכשווים והעתידיים הינם לא אחרים מאשר אלה שמתחת לגיל 18 תאמין לי יש לי נסיון עם זה, ברב המקרים אתה מתיישב ליד "מדען" כזה והעניים נפתחות והמח מתחיל להתעורר....

תחשוב על זה....
תודה!

מי שרוצה יכול לשלוח לי מייל SH_LN@ZAHAV.NET.IL

בפניה למקורות המתאימים (אולי זה כרוך בתשלום סמלי) ועם הסבר מתאים בשביל מה אני בתור מנהל פורום כזה צריך את הנתון אני חושב שאפשר להשיג את זה כבר היו דברים מעולם

לירון שמעון
08/06/08, 09:15
[quote=לירון שמעון;222654]

בפניה למקורות המתאימים (אולי זה כרוך בתשלום סמלי) ועם הסבר מתאים בשביל מה אני בתור מנהל פורום כזה צריך את הנתון אני חושב שאפשר להשיג את זה כבר היו דברים מעולם

אלי זה אתה מ Itel?

Eli
08/06/08, 10:22
[quote=לירון שמעון;222657]

אלי זה אתה מ Itel?

ממש לא :)
אני רק שותף בחנות

LosNir
08/06/08, 12:27
נגד.

מזה קשור לפורום iPhone תגידו לי?
אתה רוצים להפוך את זה לפורום של ילדים חרמנים בני 13?

terminator
08/06/08, 15:41
חברה הדיון הזה מיותר!
לא יהיה פורום למבוגרים כי זה לא המקום.
ננעל.