מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משתמש מאק בחיתולים

Sondaks
30/05/08, 20:00
רכשתי את המאק הראשון שלי לפני שבוע, MacBook Air 1.6
זה מחשב המאק הראשון שלי והמפגש הראשון שלי עם מערכת ההפעלה (חוץ מכמה דקות שימוש בכל מיני חנויות :) )
רציתי לבקש מכם קצת טיפים להכנס לעסק של המאק, בעיקרון לאט לאט אני מגלה עוד ועוד דברים ואני מאוד מרוצה מהשימוש במאק
רציתי לדעת אם יש איזה אתר או מדריך שאתם ממליצים לקרוא למישהו שנכנס לעולם של המאק... אתם יודעים דברים בסיסיים
במיוחד יעזור לי איזה מדריך שמשווה שימוש של תוכנות על מערכת של windows ואותם תוכנות על מערכת של מאק, כמו אם ב win הייתי משתמש ב nero בשביל לצרוב דיסקים, עם איזה תוכנה אני עושה את זה במאק

תודה לכל העוזרים.

dolevrm
30/05/08, 20:12
רכשתי את המאק הראשון שלי לפני שבוע, MacBook Air 1.6
זה מחשב המאק הראשון שלי והמפגש הראשון שלי עם מערכת ההפעלה (חוץ מכמה דקות שימוש בכל מיני חנויות :) )
רציתי לבקש מכם קצת טיפים להכנס לעסק של המאק, בעיקרון לאט לאט אני מגלה עוד ועוד דברים ואני מאוד מרוצה מהשימוש במאק
רציתי לדעת אם יש איזה אתר או מדריך שאתם ממליצים לקרוא למישהו שנכנס לעולם של המאק... אתם יודעים דברים בסיסיים
במיוחד יעזור לי איזה מדריך שמשווה שימוש של תוכנות על מערכת של windows ואותם תוכנות על מערכת של מאק, כמו אם ב win הייתי משתמש ב nero בשביל לצרוב דיסקים, עם איזה תוכנה אני עושה את זה במאק

תודה לכל העוזרים.

עם יש לך אנגלית טובה כנס לאפל ויש שם גם vedeos תתחדש :)

http://www.apple.com/

Sondaks
31/05/08, 00:43
תודה על ההמלצה, יש מישהו עם עוד המלצות?

natish
01/06/08, 12:25
יש כמה פורומים טובים בארץ:
mac-it
מקנטוש קו אי אל
מקמק ועוד
וכמובן אתה יכול לשאול שאלות כאן :)