מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה להכניס קבצים ל Itouch

hacmondor
30/05/08, 15:40
אני לא מצליח להכניס קבצים למכשיר, אני חייב עזרה.
תודה!

dolevrm
30/05/08, 15:41
אני לא מצליח להכניס קבצים למכשיר, אני חייב עזרה.
תודה!

איזה קבצים? ותפרט יותר....

hacmondor
30/05/08, 16:29
אני רוצה להכניס מוזיקה סרטים הכל אין לי מושג איך.
הבנתי שדרך itunes רק אין לי מושג איך עושים את זה.

dolevrm
30/05/08, 16:44
אני רוצה להכניס מוזיקה סרטים הכל אין לי מושג איך.
הבנתי שדרך itunes רק אין לי מושג איך עושים את זה.

אתה צריך לחבר תמכשיר להיכנס לאיטיונז להוסיף שירים תמונות....ולסנכרן
בקשר לסרטים אתה צריך לשנות את הפורמט שלהםץץץ אז תוריד הת התוכנה וידיאורה מהלינק הבא וזה יוסיף לך אוטומטית את הסרטים לאיטיונז(אחרי שזה שינה את הפורמט במיוחד לאיפוד):
http://videora.com/en-us/Converter/iPod-touch/ (אתה צריך להוריד את התוכנה קודם).

בהצלחה אחי :)

JSG
30/05/08, 16:44
טוב, הדרך הפשוטה ביותר היא להשמיע שירים וסרטים דרך אייטונס, ואז זה מתווסף אוטומטית לספרייה, אבל אתה יכול פשוט לגרור את השירים והסרטים (סרטי MP4) מהתיקייה אל האייטונס ולהוסיף. אחר כך, ברגע אתה מחבר את האייפוד למחשב, האייטונס מזהה אותו ומוסיף אותו תחת הכותרת מכשירים (devices). כל מה שנשאר לך לעשות זה לגרור את השירים מהספרייה של אייטונס (שירים בmusic וסרטים בmovies) אל הציור של האייפוד עם השם. אחר כך אתה כבר יכול ליצור רשימות השמעה (playlist) ואליהן לגרור מהספרייה של האייפוד לתוך הרשימות שאתה בוחר. כמובן שאת זה אפשר לעשות יותר בקלות, ולגרור ישר מהספרייה של אייטונס לתוך רשימת ההשמעה, ואז השיר יתווסף אוטומטית לספרייה של האייפוד. סרטים לא יכולים להיכנס לרשימות השמעה.

hacmondor
30/05/08, 21:19
יש לי אלבומים במחשב, עכשיו אני רוצה להעביר אותם כאלבום ואז זה יופיע לי כמו שראיתי בתמונות של ה Itouch, איך אני עושה את זה?

ותודה רבה על העזרה!