מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אני חדש בענייני האייפוד טאצ' צריך עזרה דחוף! תודה!

asaf123
30/05/08, 02:24
אז ככה כמו שכתבתי בכותרת אני ממש ממש ממש חדש בענייני האייפוד וקניתי אייפוד טאצ' חדש בגרמניה..
הדלקתי אותו הוא מסמן לי להכניס את הכבל usb כדי להעביר שירים וכו', ועשיתי כן..
אני לא יודע איך להעביר שירים למכשיר וגם לא סרטים וכו...המכשיר נעול פשוט..אני מנסה להדליק אותו יש סימן קטן מאוד של מנעול ואני לא מצליח לגרור שירים לתיקיה שלו..
ניסיתי לברר פה באנטרנט מה עושים עם העניין ..תשובה לא ממש קיבלתי כי הכל פשוט מסובך בשבילי
ייש מליון ואחד אפשרויות פריצה ועברית וכו'...

אני אשמח מאוד אם תעזרו לי לבצע הפעלה ראשונית של המכשיר מה עליי לעשות בדיוק כדי לעבוד עם המכשיר..

גירסת הקושחה 1.1.0

תודה רבה לעונים.! :)

yuval1010
30/05/08, 05:54
תוריד iTunes מכאן! (http://www.apple.com/itunes/download/) (תלחץ על הכפתור בצד שמאל).

אחרי שהורדת, תפתח את התוכנה ותרכיב לך רשימת השמעה (Playlist). השירים שיופיעו שם, יהיו השירים שיופיעו באייפוד.

עכשיו חבר את האייפוד.

הוא ירצה שתירשם... תלחץ "לא עכשיו" או משהו כזה.

תכניס לאייפוד שלך שם.

והוא אמור לסנכרן לך ולהעביר את השירים.

כדי לפרוץ את המכשיר תוריד את התוכנה iLiberty+

תקרא מדריכים בפורום.

כדי שתוכל גם להוסיף עברית ישר בתהליך הפריצה תוריד את זה! (http://hacxip.com/iphone/hacxhebp.exe) ותתקין אותו(אחרי שתתקין את ה-iLiberty).
אחר-כך פשוט תוסיף אותו ב-Local Payloads

asaf123
30/05/08, 12:53
אז קודם כל תודה רבה לך על העזרה!
הצלחתי להעביר שירים למכשיר ולפתוח אותו..
אני לא כל כך מצליח לפרוץ אותו וכמובן שלא להתקין עברית..כל העניין לא פשוט בכלל..

הורדתי את הitunes הורדתי את iLiberty והתקנתי כמובן שניסיתי לפרוץ השלבים הראשונים הצליחו עד שהוא עשה לעצמו ריסאט עכשיו ניסיתי לחבר אותו לאייטונס והוא כותב לי ארור לא מזוהה הוא לא מצליח להתחבר לאיפוד שלי..המכשיר נמצא כרגע במצב נעול כמו בתחילת התהליך רק שהאייטונס לא מזהה את המכשיר.
אי אפשר לעשות ריסאט מהמכשיר עצמו?? אני מקווה שלא הרסתי את המכשיר בצורה כל שהיא כי זה ממש מבאס כל העניין הזה...אני רוצה להחזיר את המכשיר למצב הראשוני שבו קניתי אותו ולאחר מכן אני אתן אותו כבר למישהוא מקצועי שיעשה לי את זה...
אשמח גם לקבל טלפון של מישהו שעושה את הדברים האלו..

yuval1010
31/05/08, 18:51
אחי, איפה אתה גר? אני גר באזור ירושלים... אם אתה רוצה אני אפרוץ לך אותו בחינם

AnoxiA
31/05/08, 20:08
אחי, איפה אתה גר? אני גר באזור ירושלים... אם אתה רוצה אני אפרוץ לך אותו בחינם

חחחחח...אחי....לא נראה לי שהוא ירצה..

JSG
31/05/08, 22:07
זיפון הכי פשוט. אתה מוריד לוחץ ומחכה...