מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה בלי סיבה מוצדקת

Guyk1994
26/05/08, 23:01
זה הדיון:
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=34752

וזו הודעתי:
http://www.iphones.co.il/forum/showpost.php?p=210750&postcount=6

מה לא בסדר בזה, שקיבלתי על זה אזהרה?
אמרתי שזה לא מתאים לפורום הזה, וגם אם זה כן מתאים, על זה נותנים אזהרה?
עם כל הכבוד לכם, שאני מעריך אתכם, אני מנהל בפוקט, בחיים לא הייתי נותן למישהו אזהרה על זה.
הייתי אומר לו שזה כן מתאים וזהו, אבל מה אמרתי? מה קיללתי אותו? ירדתי עליו? השמצתי אותו?
מה אתם עושים צחוק?

Magister
26/05/08, 23:03
אני לא כל כך מבין... אולי היו לך התבטאויות קודמות שגררו את זה?

Guyk1994
26/05/08, 23:05
פעם Jayjay העיר לי על משהו (אני כבר אמצא את זה),
אבל עדיין, זה סיבה לאזהרה? שאמרתי שזה לא מתאים לפורום?

procomp
26/05/08, 23:07
הסיבות לדעתי מוצדקות ג'יג'י הזהיר אותך לא פעם אחת על המשפטים ומניפולציות האלה לפי דבריו

Guyk1994
26/05/08, 23:09
הוא הזהיר אותי פעם אחת.
אבל מה הבעיה בזה שאמרתי שזה לא מתאים?
והסיבה לאהזרה : "שפה לא נאותה" - מה לא נאה בזה?

procomp
26/05/08, 23:12
אני מאמין שאם תדבר איתו באופן פרטי הוא יחשוב שנית אחרי הכל זה רק בשביל הדגשה לקח

Guyk1994
26/05/08, 23:15
שלחתי לו הודעה פרטית, אבל אני רוצה לראות מה אחרים יגידו, כי עם כל הכבוד, אני ממש לא חושב שזה סיבה.
נכון שבעבר הוא העיר לי, ואין לי בעיה עם זה, להפך, זה חשוב.
אבל זה לא משהו לא בסדר שאמרתי.

Schizoid_Bob
26/05/08, 23:17
זה בכלל רלוונטי? הוא עדין מנהל בכלל?

אתה לא פורע חוק, זו רק אזהרה... אין סיבה שתקבל עוד אחת כזאת, וגם עם כן, אני לא מאמין שיתנו לך באן.

Magister
26/05/08, 23:22
שמע חבר, רק בשביל הגילוי הנאות עברתי על כמה מההודעות שכתבת.. אני אמנם לא מנהל (ולכן אני יכול להביע את דעתי בחופשיות) אבל פה ושם אתה באמת משתמש בשפה שיכולה להתפרש כפגיעה ("מה זאת ההקפצה הזאת??"; "תגיד מה אתה עושה צחוק??"; "זה שלך זה לא חשוב לא אכפת לנו ממש"). אולי כדאי שתנסה פשוט למתן את ההודעות. אגב - לא הייתי מצטט אילוליי היית פותח אשכול על זה ודורש חוות דעת.

Guyk1994
26/05/08, 23:23
הוא באמת כבר לא יוכל לטפל בזה, זה יעבור לאחד הבכירים יותר.

ולא הבנתי מה אמרת, עד היום הוא הזהיר אותי רק במילים, ועכשיו נתן לי אזהרה מוחשית.

ונכון אני מודה שלפעמים יש לי אולי תקיפויות ואני יכול להישמע גרוע.
הוא הזהיר אותי ואני באמת משתדל, אבל הוא נתן לי עכשיו אזהרה, כי הערתי שזה לא מתאים לפורום הזה, על זה נותנים אזהרה?

mor
26/05/08, 23:32
הוא באמת כבר לא יוכל לטפל בזה, זה יעבור לאחד הבכירים יותר.

ולא הבנתי מה אמרת, עד היום הוא הזהיר אותי רק במילים, ועכשיו נתן לי אזהרה מוחשית.

ונכון אני מודה שלפעמים יש לי אולי תקיפויות ואני יכול להישמע גרוע.
הוא הזהיר אותי ואני באמת משתדל, אבל הוא נתן לי עכשיו אזהרה, כי הערתי שזה לא מתאים לפורום הזה, על זה נותנים אזהרה?

ידיד היקר, אני חושבת שאם העירו לך מספר פעמים היית צריך לקחת לתשומת לבך את ההערות האלה ולהפנים מה עשית לא בסדר. מכיוון שהמשכת בדרכך קיבלת אזהרה וזה נראה לי לגיטימי לגמריי.
קח את האזהרה הזאת לתשומת לבך ולמד ממנה להבא.

Guyk1994
26/05/08, 23:36
לאחר שהעירו לי לקחתי לתשומת ליבי, אך לפי Jayjay, השיא היה כשאמרתי שזה לא מתאים לפורום הזה, מה לא בסדר בזה?
באיזה דרך המשכתי? הערתי למשתמש שפרסם הודעה בפורום לא נכון?

terminator
26/05/08, 23:39
כשמסבירים למישהו בפוסט שאם הוא היה רושם עם סימני פיסוק זה היה קל יותר להבין ואתה בא ומתחכם ורושם בכוונה בלי סימני פיסוק אז כן זה שווה אזהרה.
ואם הוא לא היה נותן לך אז היית מקבל ממני.
*אני מדבר על פוסט אחר כמובן*

Guyk1994
26/05/08, 23:42
לא ענית על שאלתי.
חוץ מזה, אחרי ההודעה המתחכמת הוא העיר לי ולקחתי לצומת ליבי.
אבל הוא נתן לי אזהרה כי הערתי למשתמש על כך שהוא לא רשם הודעה בפורום הנכון.

terminator
26/05/08, 23:44
אולי בפוסט שקיבלת באמת אין הצדקה אבל בפוסט אחר שלא קיבלת יש הצדקה אז ככה שאתה במצב שאתה צריך להיות בו.יש לך אזהרה לא סוף העולם.

Guyk1994
26/05/08, 23:48
בפוסט ההוא, הוא העיר לי וזהו, הוא לא נתן לי אזהרה משום שחשב שאין צורך ושאני אבין את הערה - הבנתי.
מדוע אתה חושב שכן מוצדק? הוא העיר לי על זה ונגמר העיניין.

dooby
26/05/08, 23:49
הנושא הזה ממש יצא מפרופורמיה. יש לך בסך הכל אזהרה שבקרוב תתפוגג ותשכח.