מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משוב !!!

inbalr
26/05/08, 12:24
קודם כל ברצוני לומר שבפורום יש מגוון של מדריכים לצורך עזרה לשימוש במכשיר האייפון
ואני חייבת לציין כי לפני שניתקלתי בפורום הציעו לי "שרות פתיחת מכשיר בעלות 350 ש"ח " אז לפני שחסכתם לי כסף למדתי כאן המון וכמוני יש בפורום לא מעט וזה החשוב מכל
ועל זה תודה !!!
אך ברצוני ליידע אתכם על מקרה שחוזר על עצמו !

זה כבר המון זמן שמופיעה הערה "המכשיר צריך תיקון לא ניתן לקבל או להוציא שיחות " על המסך ואז מופיע NO SERVICE ולא ניתן לעשות שום דבר במשך רבע שעה עשרים דקות עם המכשיר עד שזה מסתדר ושוב חוזר לאותו מצב נעול שבו לא ניתן : לקבל או להוציא שיחות , כנ"ל גם לגבי הודעות, או בכלל כל פעולה במכשיר וזאת לאחר אין ספור ריסטור למכשיר הזה
ולצערי לא מתקבלות כאן תגובות של כל המדריכים לצורך ניסיון באיתור התקלה
לא בושה לומר "טרם ניתקלתי בתקלה כזו ולכן איני יודע איך לעזור" אבל לפחות שמישהו ידאג להשיב.הודעות בפורום נשארות "פתוחות" אין ספור פעמים. המטרה הינה למצוא פתרונות כדי לעזור לאדם הבא שיתקל באותה תקלה.
לא מעט פעמים אנו נתקלים בהודעות בפורום שאין עליהם מענה ואנו פשוט מדלגים הלאה
"וזה משהו שמנהל הפורום לא צריך להעביר בשתיקה "

אל מנהל הפורום !!!
אני שוב ביצעתי רסטור למכשיר והמקסימום שיקרה יהיה להחליף מכשיר אבל קח זאת לתשומת ליבך למען שיפור ויעול הפורום אין אני מדברת רק על התקלה שקיימת אצלי אלא לעוד כמה כאלו שמופיעות כאן בכל מיני נושאים
לנעול או למחוק נושאים הקשורים לערכות נושא או צלצולים או כל מיני FUN כאלה לא נותן למדריך נקודות זכות " תפקיד מדריך כשמו כן הוא. ואם הוא עצמו אינו יודע איך לפתור תקלה הגדולה שלו תהיה כאשר ישאל עוד ועוד אנשים לצורך מציאת פתרון לתקלה ולא להזניח ולהשאיר נושא פתוח "
לפחות שיהיה ניסיון לאיתור תקלה זה גם משהו שחשוב להביט עליו אבל להשאיר נושא פתוח נותן את ההרגשה של "למה לי לרשום הרי גם ככה לא מגיבים המדריכים אלא אם כן פונה משתתף פורום שמנסה אולי לעזור" כל מדריך חייב לזכור כי כל בעיה אשר בה היה ויהיה מעורב מעתיד {בין אם הצליח לעזור או לא} למד נושא נוסף בתחום
כך אולי גם לא נראה יותר מידי נושאים שחוזרים על עצמם

נא להתייחס לנאמר כאן בפרופורציות הנכונות . נכתב לצורך משוב בלבד
בברכה
ענבל.

תות
26/05/08, 13:01
קודם כל ברצוני לומר שבפורום יש מגוון של מדריכים לצורך עזרה לשימוש במכשיר האייפון
ואני חייבת לציין כי לפני שניתקלתי בפורום הציעו לי "שרות פתיחת מכשיר בעלות 350 ש"ח " אז לפני שחסכתם לי כסף למדתי כאן המון וכמוני יש בפורום לא מעט וזה החשוב מכל
ועל זה תודה !!!
אך ברצוני ליידע אתכם על מקרה שחוזר על עצמו !

זה כבר המון זמן שמופיעה הערה "המכשיר צריך תיקון לא ניתן לקבל או להוציא שיחות " על המסך ואז מופיע NO SERVICE ולא ניתן לעשות שום דבר במשך רבע שעה עשרים דקות עם המכשיר עד שזה מסתדר ושוב חוזר לאותו מצב נעול שבו לא ניתן : לקבל או להוציא שיחות , כנ"ל גם לגבי הודעות, או בכלל כל פעולה במכשיר וזאת לאחר אין ספור ריסטור למכשיר הזה
ולצערי לא מתקבלות כאן תגובות של כל המדריכים לצורך ניסיון באיתור התקלה
לא בושה לומר "טרם ניתקלתי בתקלה כזו ולכן איני יודע איך לעזור" אבל לפחות שמישהו ידאג להשיב.הודעות בפורום נשארות "פתוחות" אין ספור פעמים. המטרה הינה למצוא פתרונות כדי לעזור לאדם הבא שיתקל באותה תקלה.
לא מעט פעמים אנו נתקלים בהודעות בפורום שאין עליהם מענה ואנו פשוט מדלגים הלאה
"וזה משהו שמנהל הפורום לא צריך להעביר בשתיקה "

אל מנהל הפורום !!!
אני שוב ביצעתי רסטור למכשיר והמקסימום שיקרה יהיה להחליף מכשיר אבל קח זאת לתשומת ליבך למען שיפור ויעול הפורום אין אני מדברת רק על התקלה שקיימת אצלי אלא לעוד כמה כאלו שמופיעות כאן בכל מיני נושאים
לנעול או למחוק נושאים הקשורים לערכות נושא או צלצולים או כל מיני FUN כאלה לא נותן למדריך נקודות זכות " תפקיד מדריך כשמו כן הוא. ואם הוא עצמו אינו יודע איך לפתור תקלה הגדולה שלו תהיה כאשר ישאל עוד ועוד אנשים לצורך מציאת פתרון לתקלה ולא להזניח ולהשאיר נושא פתוח "
לפחות שיהיה ניסיון לאיתור תקלה זה גם משהו שחשוב להביט עליו אבל להשאיר נושא פתוח נותן את ההרגשה של "למה לי לרשום הרי גם ככה לא מגיבים המדריכים אלא אם כן פונה משתתף פורום שמנסה אולי לעזור" כל מדריך חייב לזכור כי כל בעיה אשר בה היה ויהיה מעורב מעתיד {בין אם הצליח לעזור או לא} למד נושא נוסף בתחום
כך אולי גם לא נראה יותר מידי נושאים שחוזרים על עצמם

נא להתייחס לנאמר כאן בפרופורציות הנכונות . נכתב לצורך משוב בלבד
בברכה
ענבל.

היי ענבל
קראתי את דברייך ואני רוצה להתייחס אליהם כחברה בפורום זה.
שמחתי לשמוע שהשמוש בפורום חסך לך כסף,ואני מניחה שמעבר לכסף גם החכמת והשכלת לדעת הרבה אודות המכשיר המדליק הזה שנקרא אייפון!
ענבל יש לך טעות בסיסית בעצם המחשבה שישנם מדריכים בפורום הזה
אז זהו שאין כאן מדריכים,מה שכן יש,,,,,,הרבה משתמשים בעלי אייפון -או לא,
שרכשו ידע והרבה ידע מנסיונם האישי בלבד,
אף אחד לא עבר פה קורס הדרכה או הכשרה כלשהי באייפון
כולם משתמשים בדיוק כמוך וכמוני שרכשו את הידע שלהם מהשימוש במכשיר
אני מניחה שאתה מודעת לעובדה שהמכשיר לא משווק לארץ בצורה מסודרת ולכן אין פה תמיכה
של אפל
זה מה שיש כרגע,(וזה המון)חברה נהדרים שנותנים מזמנם הפרטי ומרצונם הטוב עזרה למי שהם יכולים .
הם יושבים פה שעות על גבי שעות ועוזרים בכל דרך אפשרית (פרטי, מסן ,טלפון,ע"ג הפורום)תורמים מהידע הרבה שלהם ללא תמורה כספית וללא תגמול מאף אחד.
אז עכשיו את יודעת שהחברה הירוקים הם לא מדריכים, אלא חברים בפורום שקיבלו תפקיד ניהול
על מנת לשמור על הסדר פה (וכמובן לעזור ולתמוך ברמה שהם יכולים)

אני מקווה שתצליח למרות הכל להתגבר על התקלה שלך
ושהיה לך המשך בילוי נעים פה
אגם:p

inbalr
26/05/08, 13:07
כפי שכתבתי
"לנעול או למחוק נושאים הקשורים לערכות נושא או צלצולים או כל מיני Fun כאלה לא נותן למדריך נקודות זכות " תפקיד מדריך כשמו כן הוא. ואם הוא עצמו אינו יודע איך לפתור תקלה הגדולה שלו תהיה כאשר ישאל עוד ועוד אנשים לצורך מציאת פתרון לתקלה ולא להזניח ולהשאיר נושא פתוח "

אני מאמינה שניתן לכל אלו שתורמים מזמנם את "התואר" בזכות ולא בחסד ולכן ישנם כמה וכמה פעולות שכדאי יהיה להתמקד בהם יותר

בברכת יום טוב
ענבל.

תות
26/05/08, 13:15
כפי שכתבתי
"לנעול או למחוק נושאים הקשורים לערכות נושא או צלצולים או כל מיני Fun כאלה לא נותן למדריך נקודות זכות "
my chimical romance/ smile empty soul
ואם הוא עצמו אינו יודע איך לפתור תקלה הגדולה שלו תהיה כאשר ישאל עוד ועוד אנשים לצורך מציאת פתרון לתקלה ולא להזניח ולהשאיר נושא פתוח "

אני מאמינה שניתן לכל אלו שתורמים מזמנם את "התואר" בזכות ולא בחסד ולכן ישנם כמה וכמה פעולות שכדאי יהיה להתמקד בהם יותר

בברכת יום טוב
ענבל.

את כותבת שוב -"תפקיד מדריך כשמו כן הוא"
המשפט הזה נכון ומדוייק לגבי מדריכים אבל מה שאת מסרבת להבין
זה שכאן אין מדריכים !!!!!
ולא מחלקים פה תארים על פי רמת הידע אלא ע"פ כמות ההודעות שכתבת בפורום (זה לא משקף הרבה)

וכן זה תפקידו של מנהל למחוק ולנעול נושאים שלא קשורים לפורום!!!!

jackbauer
26/05/08, 14:20
כפי שכתבתי
"לנעול או למחוק נושאים הקשורים לערכות נושא או צלצולים או כל מיני Fun כאלה לא נותן למדריך נקודות זכות " תפקיד מדריך כשמו כן הוא. ואם הוא עצמו אינו יודע איך לפתור תקלה הגדולה שלו תהיה כאשר ישאל עוד ועוד אנשים לצורך מציאת פתרון לתקלה ולא להזניח ולהשאיר נושא פתוח "

בברכת יום טוב
ענבל.

ענבל,
בתור משתמש וחבר בפורום יחסית ותיק, אני חושב שאת רואה את הפורום בתור מרכז תמיכה של אפל שבו אם יש למשתמש תקלה - אזי המנהלים / משתמשים ותיקים אמורים לרוץ ולחפש את התשובה ברחבי האינטרנט.
פורום אייפונס אינו מרכז תמיכה רשמי של אפל או של אייפונים בכלל, זהו פורום שנועד לסייע מתי שאפשר וכמה שיותר למשתמשים החדשים (אחרי הכל כולנו היינו כאלה) להבין את המכשיר שלהם ולהנות ממנו כמה שיותר.
כפי שאמרה אגם לפני, אין בפורום מדריכים אשר תפקידם לפתור בעיות ולהדריך משתמשים, כל הנעשה בפורום הוא על בסיס התנדבותי בלבד ובהתאם למסגרות הזמן שמתאפשרות לכל משתמש ומשתמש.
פורום הוא מקום מפגש שבו ניתן להחליף ולשתף מידע בין חברי הפורום, אם מישהו נתקל בעבר בבעיה דומה לשלך, את יכולה להיות בטוחה שהוא ינסה לפתור אותה ואולי אף ינסה לחפש פתרון בפורומים אחרים בחו"ל - הכל תלוי במסגרת הזמן והרצון הטוב שלו.
אולם מכאן ועד להתלונן שאותו משתמש לא רץ לחפש פתרון לבעיה שלך... קצת מוגזם...
שיהיה גם לך יום נעים ואני מקווה שאכן הבעיה תפתר. הלוואי והייתי יכול לעזור.
ג'ק

Eli
26/05/08, 19:25
שלום ענבל

גולשי הפורום ומנהלים עוזרים כאן לאנשים רבים, ובטוח מנסים גם לעזור גם לך. את צריכה לדעת שאין פתרון קסם לכל נושא, ולא תמיד באפשרות גולשים או מנהלים לתת תשובה , אפילו שלילית.

כפי שכתבו קודמיי - הפורום הוא בסיס ידע ענק ומקום מפגש לבעלי אייפונים בארץ ובחו''ל שכל כולו בנוי בהתנדבות , אך אינו תחליף למערך שרות דוגמת שרות אפל.

אלי

terminator
26/05/08, 21:19
רק לצורך העיניין אם המכשיר שלך נותן הודעה כזאת אז זה אומר ש 99% הלך לך רכיב במכשיר שזה אומר תקלת חומרה.
עכשיו לעצם הטענה שלך,תאמיני לי שאם היית עושה חיפוש טוב בפורום ולא ישר פותחת פוסט ומחכה לתשובה את היית מוצאת את מה שעכשיו אמרתי לך,אבל הכי קל זה לפתוח פוסט ושכולם ישברו את הראש בלעזור לך,ועוד יש לך טענות למה אף אחד לא מגיב.

dooby
26/05/08, 22:55
שלום ענבל

יש לנו בפורום מידע עצום על כמעט כל בעיה שקיימת.
בכל אופן קשה מאוד לנתח בפורום אם הבעיה חומרתית או תוכנתית.

אם עשית Restore כבר מספר פעמים ועבדת לפי המדריכים בפורום, ועדיין יש לך בעיה במכשיר אז כנראה הבעיה חומרתית.

את יכולה ליצור קשר בפרטי ואשמח לעזור לך

בברכה,
דובי

Royal85
27/05/08, 00:47
"אנו טובעים במידע וצמאים לידע..."
בהצלחה בחיפושים :)