מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| tcast מישהו קנה?, מכיר?

LeorD
26/05/08, 12:49
http://tcast.co.il/shop/
אני מתלבט כבר המון זמן עם לקנות iMac 24" 2.8Ghz ואני מחפש חנות טובה ולפני יומיים מצאתי את החנות. מה שהם עושים למי שלא מכיר זה הם מקבלים הנחות באמריקה במחיר ושולחים את זה לארץ עם פדקס או יו-פי-אס או משהו וזה עולה לי "רק" 9,600 במקום 11,399 ואני צריך להביא להם את כל הכסף מראש..
אני רוצה לדעת אם מישהו קנה משם ויוכל לתת לי חוות דעת על החנות ועם היא אמינה..

Remo
26/05/08, 15:10
שלחתי לך הודעה.

rahavj
26/06/08, 01:26
אני יכול לקבל גם חוות דעת עליהם...
למרות שהם נשמעו לי רציניים בטלפון...

izak1992
01/07/08, 17:42
גם אני רוצה חוות דעת...נשמע טוב !

eitany
02/07/08, 15:48
חברים שלום.

אני יודע בדיוק מה אתם חושבים ומרגישים עכשיו. הייתי בדיוק באותו המצב לפני פחות מחודש.
יצרתי קשר עם ה T-cast ואפילו יצא לי להפגש איתם (אפילו באו עד אלי לקחת את הצ'ק).
אני חייב לומר שאני מאוד מרוצה מהבחירה שלי בהם ועכשיו יש לי על השולחן בובה של iMac חדש ונוצץ.
היו מעט בעיות במשלוח שנבעו מתקלה ב UPS אבל רק בזכות בועז וגיא מהטיקאסט הכל נפתר במהירות וביעילות (אני מניח שלבד - הייתי כבר אובד עצות).
מלבד הטיפול המסור, היה גם את היעוץ המקצועי ואת ההרגשה שיש עם מי לדבר. הם פשוט חבר'ה שרוצים שיותר אנשים יקנו מק מבלי לפשוט את הרגל ;)

מקווה שעזרתי.
מי שמעוניין בשאלות נוספות - אשמח לענות בפרטי

בברכה.
איתן

rahavj
02/07/08, 22:21
מגניב אני כבר הזמנתי!

izak1992
03/07/08, 02:26
תודה רבה על החוות דעת...יש סיכוי גדול מאוד שאני יקנה !

iphone king
03/07/08, 07:55
תגידו

ראיתי למטב שהם רשמו שהם מביאים כל דגםם

אז נראה לכם שהם יביאו אייפון

izak1992
03/07/08, 16:15
אתה יכול לשאול אותם....יש צור קשר !
הם עונים מאוד מהר

ואם עוד מישהו קנה מהם...ספרו !

ygolan
07/07/08, 16:46
אם הטענה שלהם שהאחריות של אפל בינלאומית לגמרי (לא חשוב איזה מוצר), ושהסוכן המקומי הרשמי חייב לטפל בכל תקלה במסגרת זו, אז יש פתרון זול יותר.

היכנס לאתר של אפל, לך לחנות (אני מדבר על האתר בארה"ב). אפשר גם לחנות של אמזון.
בחר לך את המחשב שאתה רוצה. שלם עליו בכרטיס אשראי ישראלי.

שלח את המחשב לאחד מנותני שירותי השילוח לישראל, כגון מאסטופ. מסטופ גובים 12 דולר דמי טיפול, ועוד 10 דולר לקילוגרם אחד. חוץ מזה יש מסים לשלם, מע"מ בלבד, והוצאות שחרור אם יהיו כלאה (ויהיו), אבל הן זניחות.
כמו כן סביר להניח שתצטרך למלא את טופס הבקשה לאישור משרד התקשורת, אבל זה מאד פשוט ואם יהיה צורך מאסטופ ידריכו אותך.

כמו כן, צריך לזכור שאפל (ואולי גם אמזון) יגבו מס אמריקאי מקומי, שכן המוצר נשלח לכתובת בארה"ב (של המשלח).
אבל בסופו של דבר החסכון הוא אדיר, הרבה יותר מאשר לעבוד דרך סוכן מקומי כלשהו.

הכל מתחיל ונגמר כמובן בכל הנוגע לאחריות. אני יודע שבכל הקשור למחשבים ניידים אין בעיה. אבל מחשבים אחרים, כגון iMAC או Mac Mini עשויה להיות בעיה.

אישית הבאתי בתחילת השנה מק מיני בתצורה החזקה ביותר. שילמתי 1096 דולר לחנות של אפל, כולל מס, ועוד כ 1200 ש"ח הוצאות הובלה שחרור ומסים. בתצורה הזאת החנות של אפל מוכרת את המחשב הזה ב 5999 ש"ח.

אז תעשו את החשבון לבד...

אה - ועוד קבלתי מתנה מאפל - אייפוד שאפל אדום חדש אחד גיגה...:)

בכל מקרה ככל שהמחשב יקר יותר ככה החיסכון גדול יותר. אבל שוב הבעייה היא האחריות. מחשב מק מיני אפשר לשלוח לארה"ב לי בעיה. אין לו מסך, והוא קל. גם לתקן בארץ אפשר בקלות כל עוד אין בעיית מסך.

בעיית הבעיות היא מי אחראי לתקלה במסך. במחשב iMac אי אפפשר להפריד, והחסכון עלול להיות מוטל בספק במקרה של תקלה במסך.

בהצלחה

יובל גולן

izak1992
25/07/08, 03:36
אז...מה אתה אומר ?!?!
להזמין ? או לא ?

Yotam.B
25/07/08, 08:33
מי שקונה דרך החנות של אפל מקבל גם אייפוד טאץ' :)
http://a248.e.akamai.net/7/248/2041/1445/store.apple.com/Catalog/US/Images/promobar_bts_080603.jpg

izak1992
25/07/08, 13:27
זה עובד גם בארץ ? בidigital ?

BBBB1000
29/07/08, 17:52
אני מכיר אישית את המנהלים של ה"טיקאסט", ובמיוחד את בעז אורדן האדיר, אני לא ישפוט לכם האם עדיף לנסות למצוא איזו "קומבינה" ולהביא את זה לבד מארה"ב, או שעדיף לקנות דרך איזה סוכן ארצישראלי.
אבל אם אתם מתכוננים לקנות את זה פה בארץ, אין ספק שעדיף לקנות דרכם! הם אמינים, ישרים, ונותנים שירות מעולה כולל יעוץ מצוין ועשיר בנסיון.

שורת סיכום: מומלץ בחום!

נ.ב. - הם עדין לא מביאים את ה-iPhone 3G, אבל זו המטרה שלהם להמשך...

בהצלחה!

izak1992
29/07/08, 22:18
אוקיי תודה רבה !
הבאת לי עוד סיבה לקנות מהם...

Maor.S
29/07/08, 22:53
חברים שלום.

אני יודע בדיוק מה אתם חושבים ומרגישים עכשיו. הייתי בדיוק באותו המצב לפני פחות מחודש.
יצרתי קשר עם ה T-cast ואפילו יצא לי להפגש איתם (אפילו באו עד אלי לקחת את הצ'ק).
אני חייב לומר שאני מאוד מרוצה מהבחירה שלי בהם ועכשיו יש לי על השולחן בובה של iMac חדש ונוצץ.
היו מעט בעיות במשלוח שנבעו מתקלה ב UPS אבל רק בזכות בועז וגיא מהטיקאסט הכל נפתר במהירות וביעילות (אני מניח שלבד - הייתי כבר אובד עצות).
מלבד הטיפול המסור, היה גם את היעוץ המקצועי ואת ההרגשה שיש עם מי לדבר. הם פשוט חבר'ה שרוצים שיותר אנשים יקנו מק מבלי לפשוט את הרגל ;)

מקווה שעזרתי.
מי שמעוניין בשאלות נוספות - אשמח לענות בפרטי

בברכה.
איתן

איזה בעיות היו מהUPS ?