מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חשיפה בלעדית !!! מור שועלת על ...

jayjay
24/05/08, 21:41
רבותיי , לאור המצב ששורר כאן בפורום .. הצלחתי להביא לכם ראיון בלעדי עם האחת שחיה ונושמת כאן את הפורום כמדי יום .
אתם בודאי מכירים אותה בתור : מור - שועלת על הבאתי סיפור שנוגע ללב .. לילדון שגדל בשכונת מצוקה בשם מוריס עד ליום שבו החליט ...

" אני כבר לא מוריס ! "

http://i28.tinypic.com/142vc01.jpg

הבהרה .. כל הנאמר פה הוא בגדר סאטירה בלבד ...
אין לראות בכך ככתב עת אמת שבא לפגוע באיש ! :D

ben
24/05/08, 21:51
רבותיי , לאור המצב ששורר כאן בפורום .. הצלחתי להביא לכם ראיון בלעדי עם האחת שחיה ונושמת כאן את הפורום כמדי יום .
אתם בודאי מכירים אותה בתור : מור - שועלת על הבאתי סיפור שנוגע ללב .. לילדון שגדל בשכונת מצוקה בשם מוריס עד ליום שבו החליט ...

" אני כבר לא מוריס ! "

http://i28.tinypic.com/142vc01.jpg

הבהרה .. כל הנאמר פה הוא בגדר סאטירה בלבד ...
אין לראות בכך ככתב עת אמת שבא לפגוע באיש ! :D

אתה תותח ברמות איזה קורע אתה חחחחחחחחח!!... :p:p:p

Guyk1994
24/05/08, 21:55
תפסיקו כבר עם כל הספאם הלא קשור הזה!

jayjay
24/05/08, 22:01
תפסיקו כבר עם כל הספאם הלא קשור הזה!

היי גיא , אנד גוד איבנינג ! :D
הפורום הנ"ל הולך לקבל שינוי תפנית בתוכן .. וזה אחד מהם ! כרגע , אני מריץ פיילוט למדור סאטירה אשר כל אחד רשאי להעלות לכאן את העולה ברוחו שקשור לידיעות סאטירה מצחיקות על משתמשים בפורום הנ"ל . קח את פני הדברים בפרופורציות הנכונות ...

העיקר שנהנים ! :D

ben
24/05/08, 22:02
הפורום הנ"ל הולך לקבל שינוי תפנית בתוכן .. וזה אחד מהם ! כרגע , אני מריץ פיילוט למדור סאטירה אשר כל אחד רשאי להעלות לכאן את העולה ברוחו שקשור לידיעות סאטירה מצחיקות על משתמשים בפורום הנ"ל . קח את פני הדברים בפרופורציות הנכונות ...

לדעתי אתה צודק קצת צחוק בפורום לא יזיק אני מעריך את התרומה שלך לפורום

jayjay
24/05/08, 22:03
לדעתי אתה צודק קצת צחוק בפורום לא יזיק אני מעריך את התרומה שלך לפורום

תודה .. צפוי לכם עוד הפתעות יפות ! תהנו כל עוד וזה מתאפשר :D

amir
24/05/08, 22:09
מוררררררררר

לפחות יצאת טוב אחרי השינוי.....:)

Schizoid_Bob
24/05/08, 22:13
אני לא מצליח להבין מה ההבדל אחרי השינוי.
היא לא סה"כ עשתה גבות וגילחה את הזקנקן?!

exilim
24/05/08, 22:19
חחח גדול jayjay אתה ממש מוכשר באמת אתה גדול

procomp
24/05/08, 22:46
חח אתה מחזיר לה חחחחחח

Guyk1994
24/05/08, 22:49
אין לי בעיה עם קצת סאטירה וצחוק, אבל כל יום מישהו מפרסם משהו כזה אחר.
זה כבר הופך לפורום "צחוקים וסאטירה".

jayjay
24/05/08, 22:55
אין לי בעיה עם קצת סאטירה וצחוק, אבל כל יום מישהו מפרסם משהו כזה אחר.
זה כבר הופך לפורום "צחוקים וסאטירה".

גיא .. אתה באמת לא חייב ! ;) כנראה לא קראת את תגובתי לדברייך או שפספסת את הרעיון בנושא ! ;) הבנת הנקרא כאן .. הוא חלק חשוב בקיום דיאלוג כדוגמת זה .

jackbauer
24/05/08, 23:06

jayjay היקר, למרות שאני חסיד של הכתבות והעדכונים המרתקים שאתה מעלה פה מידי יום, לדעתי גיא הוא הצודק פה, בדיוק בשביל הסאטירה ותגובות המצחיקות הוקם פורום "מדברים על הכל"... פורום חדשות צריך להיות ענייני, אנשים נכנסים לפורום הזה כדי להתעדכן וללמוד ולא כדי לראות את ההווי של צמרת הפורום...

eden111
24/05/08, 23:12
jayjay היקר, למרות שאני חסיד של הכתבות והעדכונים המרתקים שאתה מעלה פה מידי יום, לדעתי גיא הוא הצודק פה, בדיוק בשביל הסאטירה ותגובות המצחיקות הוקם פורום "מדברים על הכל"... פורום חדשות צריך להיות ענייני, אנשים נכנסים לפורום הזה כדי להתעדכן וללמוד ולא כדי לראות את ההווי של צמרת הפורום...
+1
מתאים לפורום "מדברים על הכל"

אבל יצא ממש טובבב

jayjay
24/05/08, 23:15

היי Jack , תודה על המשוב .. חשוב לי בלקרוא את תגובותייך !
אך כפי שכתבתי מוקדם יותר כאן , הפורום הנ"ל הולך לשנות צורה .. וכתיבת שורות סאטירה חדשותיות ..
יהוו כחלק בלתי נפרד מהפורום הנ"ל . עליי להתנצל שכרגע זה לא נראה מסודר .. מפני שהוא בתהליך בנייה
וכרגע ישנם שלוש כתבות כפיילוט . כשהזמן יגיע .. המדור יקבל את מיקומו בהתאם והוא ממש לא קשור לפורום : מדברים על הכל !

מודה לך על המשוב :)

jackbauer
24/05/08, 23:23
היי Jack , תודה על המשוב .. חשוב לי בלקרוא את תגובותייך !
אך כפי שכתבתי מוקדם יותר כאן , הפורום הנ"ל הולך לשנות צורה .. וכתיבת שורות סאטירה חדשותיות ..
יהוו כחלק בלתי נפרד מהפורום הנ"ל . עליי להתנצל שכרגע זה לא נראה מסודר .. מפני שהוא בתהליך בנייה
וכרגע ישנם שלוש כתבות כפיילוט . כשהזמן יגיע .. המדור יקבל את מיקומו בהתאם והוא ממש לא קשור לפורום : מדברים על הכל !

מודה לך על המשוב :)

כמו שאמרתי קודם, אני עדיין חושב שפורום חדשות צריך לעשות בחדשות (אחרי הכל זהו שמו) ולא לפוסטים עוקצניים בצמרת ;)
אך מאחר ואתה יודע קצת יותר טוב ממני לאן הפורום הזה הולך, כל שנותר לי לעשות הוא לחכות, לראות ולהביע דעה אחרי השינוי...

ובלי קשר למיקום הכתבה... עבודה יפה :)

jayjay
24/05/08, 23:35
כמו שאמרתי קודם, אני עדיין חושב שפורום חדשות צריך לעשות בחדשות (אחרי הכל זהו שמו) ולא לפוסטים עוקצניים בצמרת ;)
אך מאחר ואתה יודע קצת יותר טוב ממני לאן הפורום הזה הולך, כל שנותר לי לעשות הוא לחכות, לראות ולהביע דעה אחרי השינוי...

ובלי קשר למיקום הכתבה... עבודה יפה :)

JACK .. Your'e might be neXt ! ;)

Alonsp
24/05/08, 23:42
בלי להעליב .... למי אכפת?!

jayjay
24/05/08, 23:45
בלי להעליב .... למי אכפת?!

מבלי להשתחצן .. לך ! ;)

Alonsp
24/05/08, 23:48
ממש לא.
באמת חבל שהפורום יורד לרמות הללו.

Alonsp
25/05/08, 00:06
+1
מתאים לפורום "מדברים על הכל"

+2

edomix
25/05/08, 00:23
חברים יקרים אולי עדיין לא נפל לכם האסימון אז אני אעשה לכם קצת סדר.
jayjay הוא המנהל החדש והפורם הזה תחת ניהולו משמע הוא יכול להוסיף או להסיר תכנים כאלה או אחרים כפי שרק יחפוץ ליבו.
נכון לעכשיו הוא בחר לעשות תפנית קטנה לפורום שתשעשע קצת את החברים פה אז נכון שזה פורום חדשות ועידכונים אבל קצת הומור וסאטירה עדיין לא הרגו אף אחד( וכן אני יודע שיש את פורום מדברים על הכל) אבל זה הפורום של Jayjay ואם בא לו להוסיף פינת סאטירה זו זכותו המלאה..
לא מוצא חן בעינכם?? קפצו לאשכול הבא.
צאו מהקופסא!
ואגב גם פורום חווית הצילום עבר שידרוג ומעתה ניתן להעלות גם תמונות שלא צולמו באייפון אז מה אם זה פורום אייפון חשוב שיהיו פינות פנאי ומקומות להעברי את הזמן לחברים פה, מי שרוצה מוזמן..

mor
25/05/08, 00:28
jayjay יקירי, אתה ענק!!! אחד הדברים הגדולים שראיתי!!! לרגע חשבתי שהסוד שלי נשאר בינינו.....אבל אם כבר לחשוף את האמת, אין יותר טוב מהדרך בה אתה בחרת.
תמשיך בעבודת הקודש שלך, התפנית הזאת שהבאת לפורום בהחלט מוסיפה פן חיובי!
אני עדין צוחקת בלי הפסקה :D

zeevik
25/05/08, 00:32
יפה יפה.

ננעל!

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=34522

Alonsp
25/05/08, 00:36
נכון זאביק כל הידיעות פה צריכות להיות תחת שמו מה חשבת
בקרוב האשכול הנעול גם ימחק

Remo
25/05/08, 00:38
יפה יפה.

ננעל!

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=34522

סתירה רצינית הייתי אומר...

mor
25/05/08, 00:41
אתם לא חושבים שלקחתם את זה קצת יותר מדי קיצוני? בסה"כ מנסים להצחיק קצת את קהל הפורום....קצת הגזמתם

zeevik
25/05/08, 00:42
חושבים, אבל לא חושבים שזה מתאים לפורום חדשות ועידכונים.

Remo
25/05/08, 00:44
אתם לא חושבים שלקחתם את זה קצת יותר מדי קיצוני? בסה"כ מנסים להצחיק קצת את קהל הפורום....קצת הגזמתם

את רוצה להגיד לי שאם אני אנסה להצחיק קצת הקהל בפורום עברית, לא ימחקו לי את השרשור?

זה באמת נחמד שמנסים להצחיק, אני בעד, אבל בדיוק בשביל זה פתחו פורום "מדברים על הכל", לא?

edomix
25/05/08, 00:52
omeraloni אני מאמין שכשתקבל פורום משלך תוכל גם לפרסם שם מתכונים לשבועות אם תמצא לנכון לעשות זאת.
יש המון חברים בפורום הזה שאוהבים את השינוי הזה.
ובלי שום קשר לאוהבים או לא נכון לעכשיו jayjay הוא המנהל והוא בחר להכניס פאן חדש לפורום זה..
אז תעשו מאמץ ותנסו להתחבר ולהפסיק למתוח ביקורת כי אני בספק אם מישהו היה מצליח להחזיק את הפורום הזה ברמה כל כך גבוהה ועדכנית.
אז יש חלק שלא אוהבים, כמו בכל מקום אחר..
וAlonsp תנסה לגלות קצת בגרות, באמת שלא מתאים עכשיו כל המשחקים האלה, אתה לא אוהב?,
לא נראה לך מתאים? תעבור לאשכול הבא.. ;)

תות
25/05/08, 00:53
את רוצה להגיד לי שאם אני אנסה להצחיק קצת הקהל בפורום עברית, לא ימחקו לי את השרשור?

זה באמת נחמד שמנסים להצחיק, אני בעד, אבל בדיוק בשביל זה פתחו פורום "מדברים על הכל", לא?

זה הכי נחמד לצחוק
אבל אני שמתי פה כתבה חדשותית על איפון והמנהל היקר מחק אותה
כי משהו לא נראה לו
וכתבה אחרת הוא נעל
אז תצחקו באמת זה טוב ונעים רק קצת חסר פרופורציות

Remo
25/05/08, 00:57
אני מאמין שכשתקבל פורום משלך תוכל גם לפרסם שם מתכונים לשבועות.
נכון לעכשיו jayjay הוא המנהל והוא בחר להכניס פאן חדש לפורום זה..
שוב פעם, לא אהבתם תדלגו!!

אני פשוט חושב שאתה לא מבין מה המטרה של חלוקת הפורומים לתת קטגוריות - כמו שכאן לא מבקשים עזרה, ולא מפרסמים תמונות, גם לא צריך לפרסם off topics.
וכמו שאמרתי קודם, אם כל משתמש אחר היה פותח דיון דומה, הוא היה נסגר/ננעל/ננזף - ראה המקרה שזאביק ציין.
גם משתמשים ירוקים צריכים לציית לחוקי הפורום שכתבו בעלי הפורום, על אחת וכמה וכמה, כשתפקידם הוא לאכוף אותם.

zeevik
25/05/08, 00:58
אופסססס.

מתחילים להריח מריבות פנימיות?

לא טוב!

edomix
25/05/08, 00:59
בכלל לא טוב!!!

חברים, זה הפורום שלו, זכותו לעשות כל אשר ירצה!
מי שלא מעוניין שלא יקרא, זאת לא חובה!!!

Alonsp
25/05/08, 01:07
זה לא הפורום שלו כמו שכל שאר הפורומים לא שייכים למנהלים שלהם כולם שייכים לאלי.
ודרך אגב בכדי להראות עד כמה האשכול הזה קשור לפה:
"פורום חשות ועידכונים: חדשות אחרונות מעולם האייפון" ולא מעולם החברים של jayjay או מהעולם של מור.

תות
25/05/08, 01:07
בכלל לא טוב!!!

חברים, זה הפורום שלו, זכותו לעשות כל אשר ירצה!
מי שלא מעוניין שלא יקרא, זאת לא חובה!!!

אתה טועה!!!
אין דבר כזה פורום שלו
הפורום הזה הוא נחלת הכלל
הוא רק מנהל אותו
עליו לעמוד מאחורי החוקים והתקנון
הוא באמת עושה פלאים בפורום אבל זה לא קשור לעובדה
שהוא עשה טעות עם הפוסט הזה
לי באופן אישי זה לא היה מפריע אילו הוא לא מחק לי 2 כתבות חדשותיות ששמתי פה על איפון
מה ההגיון????
תסביר לי למחוק כתבה כי ,,,,,,, (התירוץ שהוא תירץ לא היה ברור וגם מקובל עלי )
אבל לשים פה בדיחה שלקוחה מתוך תוכנה של ילדים
זה בסדר??

terminator
25/05/08, 01:08
הפוסט הזה ננעל!!
לא רוצה לראות דברים כאלו בפורום הזה,לדברים כאלו יש פורום מדברים על הכל.