מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירת שוק- האם אתם רוצים מדריך איך להתקין mac על pc?

cNoAdMeE
22/05/08, 14:20
אם היו יותר מ7 תגובות אני יצור מדריך
אם אתם רוצים שאני יוסיף משהו למדריך אז תכתבו

XeDoPL
22/05/08, 15:08
להתקין זה קל מאוד
הפתרונות זה החלק הקשה-

לפי דעתי אם כבר לכתוב מדריך אז שיהיה כבר על הפתרונות ...

pokibatz
22/05/08, 15:13
כבר התקנתי אבל הבעיה היא שהכרטיס רשת שלי לא תומך :(
חוץ מזה עובד נהדר...

XeDoPL
22/05/08, 15:50
יכול להיות שהוא לא תומך
או שאתה צריך להתקין אותו ידנית

תריץ חיפוש x86 ותראה אם הוא תומך

natish
22/05/08, 16:41
בעיקרון זה לא חוקי להתקין Os-x על Pc (שלא תחשבו שזה מפריע לי אישית מבחינתי תפרצו לפנטגון ולקרמלין ותחממו אותם זה על זה)
מה שכן לפני פירסום מדריך שכזה אני ממליץ לבדוק עם מנהל הפורום או מנהל האתר ולקבל את רשותו הרי יש חוקים לפורום וכמדומני פירסום של תוכנות/מדריכים שעוברים על חוקי זכויות יוצרים אסורים.

jackbauer
22/05/08, 16:45
(שלא תחשבו שזה מפריע לי אישית מבחינתי תפרצו לפנטגון ולקרמלין ותחממו אותם זה על זה)

נתי, אם אפשר לא להוביל פה אנשים למלחמת עולם שלישית... זה יהיה נחמד :D

natish
22/05/08, 16:52
נתי, אם אפשר לא להוביל פה אנשים למלחמת עולם שלישית... זה יהיה נחמד :D

ידידי, לחולל ספינים משתלם תמיד :)

X-miX
22/05/08, 17:37
שיוו עם אתה עושה את הדריך אתה כזה מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךך
יא בבקשה בבקשה תעשה אני חייב מדריך אני מת לראות מק
(עם אתה עושה בבקשה תן הורדות ומפרט מכני מינימום=])

kfirbs83
22/05/08, 17:41
אני מציע להעלות מדריך להתקנת כרטיסים...
ומקורות מידע למה נתמך ומה לא....
יש מיליון מדריכים ב- osx86project
להכל, כולל תוכנות נתמכות.....
אבל כמו לי ולהרבה אחרים, יש בעיות עם החומרה...
בניית קבצי kext והתאמתם לחומרה...

cNoAdMeE
22/05/08, 17:54
בעיקרון זה לא חוקי להתקין Os-x על Pc (שלא תחשבו שזה מפריע לי אישית מבחינתי תפרצו לפנטגון ולקרמלין ותחממו אותם זה על זה)
מה שכן לפני פירסום מדריך שכזה אני ממליץ לבדוק עם מנהל הפורום או מנהל האתר ולקבל את רשותו הרי יש חוקים לפורום וכמדומני פירסום של תוכנות/מדריכים שעוברים על חוקי זכויות יוצרים אסורים.

לפי מה שnatish כתב אני יחכה קודם שאחד ממנהלי האתר יגיב. רק יש לציין שזהוא אינו מדריך בשביל להשתמש בו אלה רק ללמידה עצמית מכיוון שלפי רשיון השימוש של אפל אסור להתקין מאק על מחשב שהוא אינו מק
יש לציין שאני יחסית רק התחלתי עם האקינטוש וגם לי יש עוד הרבה מה ללמוד. למשל יש לי עוד בעיה קטנה עם הדריבר של הכרטיס מסך שאני עובד עליה (סודר) אבל בכללי היום אין כמעט בעיה להתקין אקינטוש וזה גם די פשוט למצוא דריברים לרוב הדברים. למשל לי כל הדריברים עובדים

Noamn
22/05/08, 18:14
גם אם יתנו פה מדריכים זה לא יעזור הרי יש מספר גרסאות של האקינטוש ששוחררו והמון פתרונות להמון דגמים של לוחות כ.מסך מתאמי רשת ובקיצור תאימות הpc למק ככה שהדרך הטובה ביותר היא לחפש באתרים יעודיים להאקינטוש כמו insanelymac וhackint0sh
ככה שזה לא בעיה להתקין היום מק אם מישהו באמת רוצה.. גם אם הוא לא יודע אנגלית אפשר להעיזר בחברים או מישהו מהמשפחה להשקיע קצת זמן ביום אחד כדי להתקין את כל הדרייברים kextים וכל השטויות לסדר את הdual boot ונגמר העניין..