מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעייה לאחר התקנת Mac OsX Leopard על PC

עידן.
20/05/08, 10:46
טוב התקנתי את המערכת הפעלה של iATKOS וכל ההתקנה הייתה בסדר ועשיתי כל מה שהיה צריך בהוראות ההתקנה אבל לאחר שההתקנה מסתיימת והמחשב עושה הפעלה מחדש מופיע המסך עם התפוח והגלגל טעינה למשך 20 שניות בערך ואז המחשב מבצע ריסט.. ככה כל הזמן, ניסיתי להתקין שוב אבל יש את אותה הבעייה...
למה זה קורה?

XeDoPL
20/05/08, 12:21
התקנת את ה efi drown משהו כזה?
אם כן אתה צריך שהמחשב עולה ללוחץ f8 ואז לבחוק ב Mac
וזה יעבבוד!

Noamn
20/05/08, 15:07
לא נראה לי שזאת הבעיה כי המחשב גם ככה מבצע בוט למק לפי זה שהוא אומר שהתפוח נטען.. פשוט בריסטארט שהוא נותן לך כמה שניות תלחץ על כלשהו מקש ואז בריסט תרשום -v
(ה- בא לפי הv ככה: v-)

תרשום פה א ת ההודעה שזה נתקע בא / משהו קורה

עידן.
20/05/08, 18:57
טוב המערכת הפעלה עלתה אבל עכשיו יש בעייה שזה לא עוזב אותי במסך פתיחה של הBefor You Begin וכשאני מסיים הוא מתחיל מחדש...
לא מבין מה הבעייה :$

עריכה:
אוקיי זה הסתדר אבל עכשיו אני רוצה להתקין את האינטרנט בחיבור אלחוטי...
איך עושים את זה?

Noamn
20/05/08, 20:44
חפש בגוגל osx86 עם דגם המכשיר שלך או את שם הדגם ואחריו driver os x או os x

עידן.
20/05/08, 22:57
אני משתמש בכרטיס רשת של D-Link גירסא:
DWL G510.. עכשיו אם מישהו שמבין קצת יותר ממני כי אני לא מבין כלום באיך למצוא ואיפה..
אז אם מישהו יוכל לעלות לינק לדרייבר או לפחות להביא קישור למקום שאני אוכל לחפש בו זה יעזור..
תודה.

DiMenToR
21/05/08, 05:18
אף אחד לא יעשה לך את העבודה בשבילך עם כל הכבוד..
וזה לא הקטע של הלא לעזור פשוט אתה יודע בדיוק מה יש לך ותיכנס לאתר www.osx86project.org ומשם תלחץ על התמונה הימנית, תירשם, תגיע לפורום דרייברים, ואז לדרייברים וכרטיסי רשת ותבדוק אם שלך קיים..
אין לי מושג איך צריך להתקין אותו כי ברוך השם אצלי כל הדרייברים שהייתי צריך כבר היו קיימים ב Kalyway 10.5.2.
בהצלחה.