מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שתי בקשות לתוכנות: שעון מעורר-ביטול עם סיסמא,#c

aigent007
19/05/08, 21:53
אני מבקש מכל המפתחים.....יש שתי תוכניות עליהן אני מוכן אפילו לשלם...
1) #cלאייפון.. (שפת תיכנות #c)-ככה שאפשר לתכנת דרך האייפון.

2)שעון מעורר שניתן לבטל אך ורק בעת הקשת סיסמא או כיבוי....
הבעיה שלי היא שבבוקר האייפון מצלצל.....אני מעביר אצבע וממשיך לישון.... אם יש דרך שעל מנת לבטל את השעון המעורר(כשהוא מצלצל..) אני אצטרך לקום, ללכת לסלון, ולקחת מהארון דף עם סיסמא.....,להקיש את הסיסמא....וזהו....אני כבר ער מכל התהליך....לא צריך ללכת לישון....

תודה מראש לעולם

VladimirK
19/05/08, 22:34
תודה מראש לעולם

טוב שלא ביקשת VISTA על ה-iPhone...
סתם מעניין, כמה היית מוכן לשלם?

aigent007
19/05/08, 23:50
אני מחכה להצעות....

exilim
20/05/08, 00:14
יש לי רעיון יותר פשוט תכניס לאייפון סיסמא תעשה שעון מעורר וזהו

Remo
20/05/08, 00:19
אני מחכה להצעות....

תמשיך לחכות, לפחות בשביל ה-#c.

aigent007
20/05/08, 00:20
יש לי רעיון יותר פשוט תכניס לאייפון סיסמא תעשה שעון מעורר וזהו

מה? וזה עובד?
כלומר כשהאייפון מצלצל, ואני מעביר אצבע....הוא לא מפסיק עד שאני מקיש את הסיסמא?

aigent007
20/05/08, 00:21
תמשיך לחכות, לפחות בשביל ה-#c.

תודה על התמיכה...

Remo
20/05/08, 00:57
תודה על התמיכה...

סתם שלא תפתח ציפיות... מכל שפות התכנות, זו אולי הכי פחות נפוצה (אם בכלל) ב-OS X.

eyal-h
20/05/08, 02:22
אחי אתה חיי בסרט אבל אהבתי

chovav
20/05/08, 05:53

2)שעון מעורר שניתן לבטל אך ורק בעת הקשת סיסמא או כיבוי....
הבעיה שלי היא שבבוקר האייפון מצלצל.....אני מעביר אצבע וממשיך לישון.... אם יש דרך שעל מנת לבטל את השעון המעורר(כשהוא מצלצל..) אני אצטרך לקום, ללכת לסלון, ולקחת מהארון דף עם סיסמא.....,להקיש את הסיסמא....וזהו....אני כבר ער מכל התהליך....לא צריך ללכת לישון....

תודה מראש לעולם

לסוכן 007 היקר

כנראה שאתה חי בסרט.....ומתאמץ לחיות כמו כוכב....
לגבי השעון המעורר ישנו פתרון פשוט ויעיל שלא דורש הוצאה כספית, ויענה על צרכיך.
התאור שאתה מעביר אצבע וממשיך לישון הוא הסמפטום, הבעיה נעוצה במיקום האייפון.
אם מהתהליך של שינה אתה מתעורר ומבקש ללכת לארון ולרשום את הססמה מנייר שהכנת מבעוד מועד
מומלץ שתמקם את האייפון במקום רחוק ממקום השינה (היכן שהדף עם הססמה) כך שתהיה חובה עליך לקום ממיטתך ולנטרל את הצלצול ובכך תנטרל את מוחנו הקודח משורות קוד לבקשתך.

לגבי תוכנית בשפת C לבקשתך, מצאתי פתרון שימנע ממך הוצאה כספית.
אני במגעים עם מפיקי התוכנית ג'ימס בונד להכניס את הרעיון ששאבת לסרט הבא שלהם
שיצא בעוד כ-3 חודשים. (בדיחותא)
האמת שאני לא בקי ברזי התוכנה כך שהפתרון יגיע ע"י מביני עניין - בהצלחה.

exilim
20/05/08, 14:52
מה? וזה עובד?
כלומר כשהאייפון מצלצל, ואני מעביר אצבע....הוא לא מפסיק עד שאני מקיש את הסיסמא?

תנסה נגיד תשים סיסמא תכוון שעון מעורר נגיד לעוד דקה ותבדוק

Schizoid_Bob
20/05/08, 17:55
מה הבעיות של כולכם? למה כולם צרכים להתחכם פה?
האדם ביקש משהו, לא כ"כ לא הגיוני.
תופתעו, אבל בשנים האחרונות יוצאים יותר ויותר גאדג'טים שהם שעונים מעוררים, שכדי לכבות אותם צרכים לעשות פעולה מיוחד
אם זה לפתור פאזל, או לרדוף אחרי השעון שמצפצף ונוסע ברחבי החדר.
אז למה שלא יהיה משהו דומה לאייפון? לא יודעים להכין כזה דבר, אל תכינו.

aigent007
20/05/08, 23:20
מה הבעיות של כולכם? למה כולם צרכים להתחכם פה?
האדם ביקש משהו, לא כ"כ לא הגיוני.
תופתעו, אבל בשנים האחרונות יוצאים יותר ויותר גאדג'טים שהם שעונים מעוררים, שכדי לכבות אותם צרכים לעשות פעולה מיוחד
אם זה לפתור פאזל, או לרדוף אחרי השעון שמצפצף ונוסע ברחבי החדר.
אז למה שלא יהיה משהו דומה לאייפון? לא יודעים להכין כזה דבר, אל תכינו.

או! תודה רבה על התמיכה!

לפחות אחד פה יודע איך לתמוך בבן אדם, בלי לבאס אותו....

אני באמת מעריך זאת...

Schizoid_Bob
20/05/08, 23:26
או! תודה רבה על התמיכה!

לפחות אחד פה יודע איך לתמוך בבן אדם, בלי לבאס אותו....

אני באמת מעריך זאת...

אנחנו המתקשים להתעורר צרכים לתמוך אחד בשני. ;}
אני הייתי ממליץ על להשתמש בכמה שעונים מעוררים.
קשה לכבות טלפון סלולרי מצפצף וטלפון אלחוטי מצפצף ולחזור לישון.
אפילו שזה אפשרי חחח

The_Ben
20/05/08, 23:39
אם שמים Passcode ובנוסף שעון מעורר - לא עובד.
* אפשר ללחוץ על Snooze בלי שום צורך בסיסמא.
* אם "מחליקים" (Slide to stop alarm), ה"מסך" להכנסת הPasscode עולה, אבל גם אם לא נוגעים בו אפילו (לא מכניסים שום דבר) - השעון מפסיק, ככה שזה לא כ"כ עוזר ;).

אני גם נתקל בבעיה הזאת שאני קם, מכבה וחוזר לישון..וכמו רבים אחרים, מחפש פיתרון לבעיה לאייפון.

נ.ב
כרגע אני פשוט שם 3 שעונים מעוררים בהפרש של 4 דקות אחד מהשני :). עובד סביר+

Shahar-s
20/05/08, 23:53
למה אתם מכבים והולכים לישון? מוזר... תופעה של עצלנים חבל על הזמן.. אני קם כל יום ב 9 ולא מרגיש צורך בכלל, לפעמים אני לא מכוון שעון וקם יקיצה טבעית ואם צריך לקום מוקדם אז תישנו מוקדם

ובואו נהיה רציניים ונמצא לכם פתרון לבעייה
אם לא מכבים את השעון תוך 5 דקות האינסטולר מתקין Kate לבד ועושה ריסטרט.. אחלה אפליקציה ואני בטוח שתתעוררו ותשימו ב Disable
8)

שחר

Schizoid_Bob
20/05/08, 23:56
למה אתם מכבים והולכים לישון? מוזר... תופעה של עצלנים חבל על הזמן.. אני קם כל יום ב 9 ולא מרגיש צורך בכלל, לפעמים אני לא מכוון שעון וקם יקיצה טבעית ואם צריך לקום מוקדם אז תישנו מוקדם

אם לא מכבים את השעון תוך 5 דקות האינסטולר מתקין Kate לבד ועושה ריסטרט.. אחלה אפליקציה ואני בטוח שתתעוררו ותשימו ב Disable
8)

שחר

אני בטוח שגם לי לא תהיה בעיה להתעורר אם השעה תהיה 9.
כשצריך להתעורר ב7 זה בעייתי...
חוץ מזה שזה לא תמיד קורה. אבל פעם בחודשיים לאחר בשלוש שעות זה גם לא טוב. P:

omers333
21/05/08, 00:04
דבר ראשון לשחר:
נראה לי שעליתה פה על סטארט-אפ רציני, ואני אפילו מוכן להיכנס שותף איתך... אבל אני אומר למה לעצור בתוכנה שדופקת את האייפון - בוא ישר נכוון אקדח לרכה..

דבר שני, לchovav הציניקן,
אחלה רעיון לשים את האייפון במקום מרוחק מחדר השינה - בהנחה שאתה מעוניין לכבות אותו,
אבל למה שמישהו ירצה לקום לכבות אייפון שהוא לא שומע אותו?! בוא ננעל אותו בכספת רב-בריח מפלדת אל-חלד וככה בכלל יהיה מסובך להגיע אליו ולכבות אותו!

נ.ב.
גמני משתייך לקבוצת הHeavy Sleepers.........:(
ZzZzZzZzZ...

aigent007
21/05/08, 01:03

8)

שחר

שמע, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אני לא קורא לעצמי עצלן.
וזאת מהסיבה הפשוטה שאני לא מתעורר ב-9 אלא ב6(כדי להספיק לבית הספר....הוא רחוק מאוד...)
הבעיה היא שאני גם הולך לישון בסביבות 2 וחצי כל יום....מה שמקשה עליי להתעורר(אך אין לי ברירה כי אני לומד עד הלילות...)

וחוץ מזה.....אני גם שם שעון מעורר כל 2,3,2,3,2,3,2,3,2,3 דקות.....ככה במשך שעה...(מ-6 עד-7) ובכל זאת זה לא כל כך עוזר....

לכן אני מחפש תוכנה.....

ואגב.....היום אני הולך לישון מוקדם (עכשיו) כי יש מחר בגרות!!... אני מקווה שאוכל להתעורר....

לילה טוב לכולם

chovav
21/05/08, 05:51
דבר ראשון לשחר:
נראה לי שעליתה פה על סטארט-אפ רציני, ואני אפילו מוכן להיכנס שותף איתך... אבל אני אומר למה לעצור בתוכנה שדופקת את האייפון - בוא ישר נכוון אקדח לרכה..

דבר שני, לchovav הציניקן,
אחלה רעיון לשים את האייפון במקום מרוחק מחדר השינה - בהנחה שאתה מעוניין לכבות אותו,
אבל למה שמישהו ירצה לקום לכבות אייפון שהוא לא שומע אותו?! בוא ננעל אותו בכספת רב-בריח מפלדת אל-חלד וככה בכלל יהיה מסובך להגיע אליו ולכבות אותו!

נ.ב.
גמני משתייך לקבוצת הHeavy Sleepers.........:(
ZzZzZzZzZ...

עומר
הפירוש לדבריי לא הוגנים מבחינתך, הפתרון שרשמתי אמור לתת מענה ליקיצה מלאה תוך כדי כיבוי האייפון
הנמצא במקום הרחוק מהמיטה ושגורם לקימה מוחלטת ע"מ למנוע את הטירדה של הצלצול המעורר.
(לא מדובר על החבאתו של האייפון או הנחתו במקום הרחוק מאוזני השוכב ע"פ הסבריך)

סוכן 007
עימך הסליחה באם נפגעת מתשובתי - מפרגן לך על היצירתיות.

הכול תלוי בדרך ההסתכלות שלנו על הדברים ולא בהכרח על איך שהם נראים במציאות....

Shahar-s
21/05/08, 13:05
שמע, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אני לא קורא לעצמי עצלן.
וזאת מהסיבה הפשוטה שאני לא מתעורר ב-9 אלא ב6(כדי להספיק לבית הספר....הוא רחוק מאוד...)
הבעיה היא שאני גם הולך לישון בסביבות 2 וחצי כל יום....מה שמקשה עליי להתעורר(אך אין לי ברירה כי אני לומד עד הלילות...)

וחוץ מזה.....אני גם שם שעון מעורר כל 2,3,2,3,2,3,2,3,2,3 דקות.....ככה במשך שעה...(מ-6 עד-7) ובכל זאת זה לא כל כך עוזר....

לכן אני מחפש תוכנה.....

ואגב.....היום אני הולך לישון מוקדם (עכשיו) כי יש מחר בגרות!!... אני מקווה שאוכל להתעורר....

לילה טוב לכולם

לידיעתך אני גדול ממך וממש לא עצלן (מהנדס תוכנה בוגר טכניון)
ותפסיקו לבכות, איך שיש צלצול ראשון פשוט תקפצו מהמיטה כמו בצבא

שחר

aigent007
21/05/08, 17:21
לידיעתך אני גדול ממך וממש לא עצלן (מהנדס תוכנה בוגר טכניון)
ותפסיקו לבכות, איך שיש צלצול ראשון פשוט תקפצו מהמיטה כמו בצבא

שחר

קודם כל ידעתי שאתה בוגר ממני....(ככה אתה לא צריך להתעורר ב 6 בבוקר! לבית הספר!)
ושמע.....לא לכולנו קל ללכת לישון מאוחר(בלאת ברירה) ועוד להתעורר מוקדם...

Remo
21/05/08, 20:48
לא לכולנו קל ללכת לישון מאוחר(בלאת ברירה) ועוד להתעורר מוקדם...

בלית ברירה? מה אתה בדיוק עושה עד שעה כזו?
ילדים בבית ספר לא צריכים ללכת לישון ב-2 וחצי, במיוחד לא לא כשהם צריכים לקום ב-6 בבוקר... אתה לא חושב ששם הבעיה? ואולי קשה לך להתעורר כי אתה ישן 4 שעות בלילה...?

omers333
21/05/08, 21:44
בלית ברירה? מה אתה בדיוק עושה עד שעה כזו?
ילדים בבית ספר לא צריכים ללכת לישון ב-2 וחצי, במיוחד לא לא כשהם צריכים לקום ב-6 בבוקר... אתה לא חושב ששם הבעיה? ואולי קשה לך להתעורר כי אתה ישן 4 שעות בלילה...?

הלוואי עלי לישון 4 שעות בלילה.....
זה בלתי אפשרי עם הבגרויות....

aigent007
21/05/08, 23:20
הלוואי עלי לישון 4 שעות בלילה.....
זה בלתי אפשרי עם הבגרויות....

בדיוק! על זה אני מדבר!
יש בגרויות....
ואם כבר שאלת מה מה אני עושה בשעות כאלו אז התשובה...... : אני לומד! ואחרי שלמדתי קצת.....אז אני שוב לומד......ואז אחרי שלמדתי......אני הולך לישון....מנסה להתעורר שעה.....ואז לומד......(בבית הספר) ואז חוזר הביתה ולומד!לעיתים אני הולך לישון ב 1 וחצי לפעמים ב 2 וחצי ולפעמים אפילו 3 וחצי...(איכשהו זה תמיד יוצא בחצאים...)
ככה שאם אתה לא צריך תוכנה כזאת, זה לא אומר שאחרים גם לא צריכים....

Shahar-s
22/05/08, 01:11
כל הכבוד לכל המשקיענים בבגרויות! זה משתלם בסוף.. תוכלו לקנות כמה אייפונים ומק בוק שתרצו ;)

אבל לישון 6 שעות לפחות זו חובה בריאותית, אדם חייב לפחות ארבעה מחזורי שינה של שעה וחצי וברגע שתצברו חוסר לא תוכלו להשלים והזיכרון והחוסן הגופני יושפעו בהמשך (תקראו מאמרים ותלמדו מבעלי נסיון בתחום)

אני עשיתי בזמנו 41 יחידות ובאמת נקרעתי ולדעתי זה מיותר , אפשר להתמקד בנושאים חשובים ולוותר על השאר , אל תלכו על כל הקופה אם היא פוגעת בכם (תפסתם מרובה לא תפסתם..)

מי שלומד כל היום ולא מספיק את החומר שיחשוב טוב האם שיטות הלימוד שלו טובות (אני יכול לעזור מנסיון)

לילה טוב כי אני מתחיל לפגוע ב 6 שעות שלי;)

שחר

omers333
22/05/08, 01:44

לילה טוב לכולם

איזה בגרות? מחשבים<?

aigent007
22/05/08, 07:16
איזה בגרות? מחשבים<?

כן....#C
הבגרות היתה דיי קלה(כי למדתי הרבה...) אף יותר קלה מהמגן....
מעניין אותי כמה קיבלתי.....נחכה ונראה...

omers333
22/05/08, 20:48
כן....#C
הבגרות היתה דיי קלה(כי למדתי הרבה...) אף יותר קלה מהמגן....
מעניין אותי כמה קיבלתי.....נחכה ונראה...

גמני עשיתי.. איזה עשיתה-5 יח"ל? עם הJAVA והעיצוב תוכנה וכל זה?...(list, stack)

omers333
23/05/08, 18:02
עומר
הפירוש לדבריי לא הוגנים מבחינתך, הפתרון שרשמתי אמור לתת מענה ליקיצה מלאה תוך כדי כיבוי האייפון
הנמצא במקום הרחוק מהמיטה ושגורם לקימה מוחלטת ע"מ למנוע את הטירדה של הצלצול המעורר.
(לא מדובר על החבאתו של האייפון או הנחתו במקום הרחוק מאוזני השוכב ע"פ הסבריך)

סוכן 007
עימך הסליחה באם נפגעת מתשובתי - מפרגן לך על היצירתיות.

הכול תלוי בדרך ההסתכלות שלנו על הדברים ולא בהכרח על איך שהם נראים במציאות....

האמת ששמעתי על השעונים המעוררים האלה, שצריך לרדוף אחריהם או שצריך לקום ולרקוד על משטח לפי הסימונים עליו בשביל שיפסיק וזה נראה לי מגניב..
אני פעם ניסיתי את מה שהצעתה ולקחתי את המערכת-סטריאו שלי(שנמצאת על מדף מעל המיטה שלי-ואני מכבה אותה בבוקר על אוטו'), ושמתי אותה בקצה השני של החדר וזה עבד!, היא צילצלה ובשביל לכבותה הייתי צריך לקום מהמיטה וללכת עד אליה, ואחרי כל זה כבר הייתי ער....

אבל האייפון, לפחות בשבילי, חלש מדי ואם הוא לא יהיה ברדיוס של פחות ממטר ממני הוא לא יפריע לי ואני לא אתייחס אליו בכלל....

Remo
23/05/08, 18:09
בדיוק! על זה אני מדבר!
יש בגרויות....
ואם כבר שאלת מה מה אני עושה בשעות כאלו אז התשובה...... : אני לומד! ואחרי שלמדתי קצת.....אז אני שוב לומד......ואז אחרי שלמדתי......אני הולך לישון....מנסה להתעורר שעה.....ואז לומד......(בבית הספר) ואז חוזר הביתה ולומד!לעיתים אני הולך לישון ב 1 וחצי לפעמים ב 2 וחצי ולפעמים אפילו 3 וחצי...(איכשהו זה תמיד יוצא בחצאים...)
ככה שאם אתה לא צריך תוכנה כזאת, זה לא אומר שאחרים גם לא צריכים....

אמממ... אני לא זוכר שלמדתי ככה בבגרויות... כל הכבוד על ההשקעה, אבל לפעמים גם הגוף צריך קצת מנוחה. להכריח את עצמך ללמוד עד 3 בלילה זה לא כזה אפקטיבי אם הקיבול שלך בשעות האלה קטן פי X.

diymantion
24/05/08, 19:21
אם הוא ישים תאייפון רחוק הוא לא ישמע תצלצול קבל פתרון יותר פשוט..

תן את המכשיר לאחד מבני המשפחה שישנה תקוד..שים את המכשיר לידך..ואת הדף עם הקוד
מי ששינה אותו ישים לך בארון בסלון..נגמר הסיפור.

נ.ב : אם אתה רוצה בביטחון מלא לקום בוודאות כל בוקר..אז בוא נקווה שאותו אחד ששינה תקוד ירשום ספרה אחת שגויה בדף..ואז אני מבטיח לך ערנות מתמדת!!
להחזיר את כל הדברים אחרי הריסטור שתצטרך :d

Schizoid_Bob
24/05/08, 19:23
מישהו פעם אמר שיש לו דוק לאייפון עם רמקולים, והוא שם את הווליום די חזק, כך שהוא תמיד קם. P:

chovav
25/05/08, 15:35
האמת ששמעתי על השעונים המעוררים האלה, שצריך לרדוף אחריהם או שצריך לקום ולרקוד על משטח לפי הסימונים עליו בשביל שיפסיק וזה נראה לי מגניב..
אני פעם ניסיתי את מה שהצעתה ולקחתי את המערכת-סטריאו שלי(שנמצאת על מדף מעל המיטה שלי-ואני מכבה אותה בבוקר על אוטו'), ושמתי אותה בקצה השני של החדר וזה עבד!, היא צילצלה ובשביל לכבותה הייתי צריך לקום מהמיטה וללכת עד אליה, ואחרי כל זה כבר הייתי ער....

אבל האייפון, לפחות בשבילי, חלש מדי ואם הוא לא יהיה ברדיוס של פחות ממטר ממני הוא לא יפריע לי ואני לא אתייחס אליו בכלל....

עומר היקר

היית כל כך יצירתי וחיברת את מערכת הסטראו.....התעוררת וקמת
אתה יכול להמשיך עם התחבולה כבעבר ואם תנוח דעתך תוכל לחבר אל מערכת הסטראו את האייפון...
ובא לציון גואל....

cNoAdMeE
25/05/08, 17:13
עומר היקר

היית כל כך יצירתי וחיברת את מערכת הסטראו.....התעוררת וקמת
אתה יכול להמשיך עם התחבולה כבעבר ואם תנוח דעתך תוכל לחבר אל מערכת הסטראו את האייפון...
ובא לציון גואל....

מעניין מה קורה אם מחברים את המגבר שיש בבית הספר שלי (450W)
אפשר לשים את זה בזמן הצילצול של סוף ההפסקה בחדר מורים ואז המורות לא שומעות את הצילצול ויש הפסקה ארוכה חחחח

directx
29/05/08, 18:56
פשוט תרשום קודים ותריץ על המחשב..מה הבעיה?
אתה צריך שתוכל לתכנת על האייפון?או פשוט ליצור קודים?