מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקר - מחק/הסר.. הצבע/י השפיע/י !

Royal85
19/05/08, 01:12
קרה לכם שכתבתם הודעה ורציתם למחוק אותה ???
לי זה קרה..
הרבה פעמים שכתבתי נושא והגיבו מעט/לא נפתרה התשובה או שההודעה לא רלוונטית כבר- כיוון שהבנתי שעשיתי טעות, ושפתחו כבר נושא בעניין.
לא כדאי להוסיף את האופצייה להסרת הודעה שפתחת ?
אשמח אם תשפיעו..

תודה מראש ,

רועי.

terminator
19/05/08, 05:06
קודם כל לא נראה לי שזה אפשרי בכלל.
דבר שני בשביל זה המנהלים פה ומוחקים מה שלא צריך.
דבר אחרון זה להקפיד לעשות חיפוש טוב טוב ואז רק במקרה שבאמת אין מה שאתה מחפש לפתוח פוסט חדש ולא סתם כי התייאשתם מהר מאופציית החיפוש.

jackbauer
19/05/08, 09:56
למחוק תגובה אפשר, למחוק אשכול לא ניתן מאחר וברגע שאתה מוחק את ההודעה הראשונית שפתחת - אתה מוחק גם את כל התגובות.

Royal85
19/05/08, 20:46
קודם כל לא נראה לי שזה אפשרי בכלל.
דבר שני בשביל זה המנהלים פה ומוחקים מה שלא צריך.
דבר אחרון זה להקפיד לעשות חיפוש טוב טוב ואז רק במקרה שבאמת אין מה שאתה מחפש לפתוח פוסט חדש ולא סתם כי התייאשתם מהר מאופציית החיפוש.

א. "המאמין בבלתי יאומן,יעשה את הבלתי אפשרי"

ב. המנהלים אכן תמיד פה , לא נתקלתי אפילו בשעות הקטנות של הלילה בכך שמנהל לא היה פה, יישר כח ! אך גם לכם מנהלים יקרים אין את הכח ואת הזמן למחוק הודעות לא רלוונטיות אלא לבצע "closed" , תסכים איתי שלא פעם ביצעת "closed" בפוסט לא רלוונטי/העברת ההודעה מבלי למחוק אותה מהאשכול כי מה לעשות ה "-" תמיד יופיע...

ג. לעיתים גם מילות החיפוש אינם מוצאות את מבוקשך לצערי, כיוון שלא לכולנו יש את אותו אוצר המילים , ומשהו נוסף הוא שגם עד שאתה מוצא פוסט של מישהו שאתה מזדהה עם הבעיה שלו אתה מגיע לפוסט עם תגובות לא רלוונטיות/ריקות.. או שבכלל לא היה פיתרון אלטרנטיבי בפוסט..
במידה ותהיה מעוניין אני מוכן להתנדב למצוא לך יותר מ- 10 פוסטים כאלו.

terminator
20/05/08, 02:28
אל תדאג לי תאמין לי שאני נהנה יותר למחוק מאשר לנעול,:)