מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Mac Desktop OS X Multi-Touch

jayjay
17/05/08, 11:42
לכל בעלי ה - Mac למינהם באשר הם .. שכבר לא יכולים להתאפק עד שחברת Apple
תצא עם ה - Multi-Touch עבורם !

הנה מפתח בשם : Christian Moore אשר פיתח עבורכם קונספט על מה שעתיד וקרב לבוא וכל זה .. בקוד פתוח עבור הקהילה וזה , לא Apple !

צפו בסרטון המדהים שלו : כנסו כאן (http://gizmodo.com/391103/full+screen-multitouch-mac-os-x-is-here-but-not-from-apple)

לתשומת ליבכם .. לא לבעלי לב חלש ! ;)

NeediPhone
17/05/08, 11:50
אני לא מבין ככה זה יהיה במחשבים החדשים של apple?

jayjay
17/05/08, 11:56
אני לא מבין ככה זה יהיה במחשבים החדשים של apple?

:) נכון .. זה הכיוון אליו העולם שואף בלהגיע !

Doenyas
17/05/08, 12:13
אני לא רואה פה os x אני רואה פה מערכת הפעלה של מיקרוסופט...

jayjay
17/05/08, 12:22
אני לא רואה פה os x אני רואה פה מערכת הפעלה של מיקרוסופט...

אולי אני " פוזל צבעים " ... אך איפה בדיוק אתה רואה מערכת הפעלה של מייקרוסופט ?!
:D

NeediPhone
17/05/08, 12:24
מגניב מעניין כמה המחשבים האלה יעלו. ותחשוב איזה מעצבן זה לנקות כול הזמן את המסך 24 אינ'ץ
אולי צריכים מגן מסך :)

jayjay
17/05/08, 12:36
מגניב מעניין כמה המחשבים האלה יעלו. ותחשוב איזה מעצבן זה לנקות כול הזמן את המסך 24 אינ'ץ
אולי צריכים מגן מסך :)

כרגע הבחור מדבר על פיתוח בקוד פתוח עבור מערכת ההפעלה הזאת , שזה אומר ...
No Cash Out , לגבי החומרה שמצריכה המערכת ??? את זה תצטרך לשאול את המומחים לכך כאן בנושא של ה - Mac !

natish
17/05/08, 14:03
יפה מאוד!
ידוע ש-os-x תומכת במולטי טאץ'
הדבר היחיד שצריך הוא מסך מגע למחשבי המק ואת זה אפל עדיין לא משלבת במחשבים שלה :)

jayjay
17/05/08, 14:14
יפה מאוד!
ידוע ש-os-x תומכת במולטי טאץ'
הדבר היחיד שצריך הוא מסך מגע למחשבי המק ואת זה אפל עדיין לא משלבת במחשבים שלה :)

השאלה היא נתי .. האם מסכים אלו בשלבי פיתוח מתקדם ...
באחד המרתפים המיסתוריים של חברת אפל ? והאם אם וכאשר יסיים הבחור את פיתוח מערכת ההפעלה שלו בקוד פתוח ..
יהיה הנושא רלוונטי עבור הטמעת המערכת במחשבים , לא רק של אפל .. וכך תהיינה אלטרנטיבה עבור הקהילה במולטי טאץ' ...
אם וכאשר מייקרוסופט או מקביליו יהוו רלוונטיות בפיתוח המתקדם ?!
וכל זאת .. ימים עוד יגידו ;)

Guyk1994
17/05/08, 15:13
נראה ממש טוב!!1

natish
17/05/08, 15:31
השאלה היא נתי .. האם מסכים אלו בשלבי פיתוח מתקדם ...
באחד המרתפים המיסתוריים של חברת אפל ? והאם אם וכאשר יסיים הבחור את פיתוח מערכת ההפעלה שלו בקוד פתוח ..
יהיה הנושא רלוונטי עבור הטמעת המערכת במחשבים , לא רק של אפל .. וכך תהיינה אלטרנטיבה עבור הקהילה במולטי טאץ' ...
אם וכאשר מייקרוסופט או מקביליו יהוו רלוונטיות בפיתוח המתקדם ?!
וכל זאת .. ימים עוד יגידו ;)

תראה אפל כבר פיתחו מסך מגע מולטי טאץ' אחד :)
אומנם הוא רק 3.5 אינץ' אבל עקב הרחבה של מחלקת הטאץ' שלהם אני מאמין שיהיו פיתוחים בנושא אם לא בעתיד הקרוב מאוד (הועידה ביוני) אז בעתיד הקרוב פחות :)
מערכת ההפעלה שלהם כבר תומכת בנושא.

מיקרוסופט הציגה את ה"שולחן" שלהם שהוא תומך מגע כמו כן ביל גייטס דיבר על קיר מגע אותו מיקרוסופט מפתחים.
אני מאמין שעניין הטאץ' יהיה חלק אינטגרלי מעולם המיחשוב בבוא הזמן והזמן הזה לדעתי יגיע תוך מספר שנים.

tomer4321765
17/05/08, 17:23
אם מישהו ראה שם בסוף הכתבה את הוידיאו מיוטיוב של אותו איש שמראה איך ליצור Multitouch Pad(אני לא יודע איך להגיד את זה בעברית:p) בזול ולפי איך שזה נראה גם האיש הזה בוידיאו הפעיל את זה על ה-windows xp שלו(תקנו אותי אם לא).
כנראה שכל אחד יכול ליצור לעצמו אחד כזה כי את רוב המצרכים יש לכל אחד בבית(אני לא מאמין שיש אנשים מאיתנו בלי מצלמת אינטרנט בבית:o).
http://www.youtube.com/watch?v=pQpr3W-YmcQ למי שלא ראה עדיין.

jayjay
17/05/08, 17:31
אם מישהו ראה שם בסוף הכתבה את הוידיאו מיוטיוב של אותו איש שמראה איך ליצור Multitouch Pad(אני לא יודע איך להגיד את זה בעברית:p) בזול ולפי איך שזה נראה גם האיש הזה בוידיאו הפעיל את זה על ה-windows xp שלו(תקנו אותי אם לא).
כנראה שכל אחד יכול ליצור לעצמו אחד כזה כי את רוב המצרכים יש לכל אחד בבית(אני לא מאמין שיש אנשים מאיתנו בלי מצלמת אינטרנט בבית:o).
http://www.youtube.com/watch?v=pQpr3W-YmcQ למי שלא ראה עדיין.

חחחח ... :D :D :D

זה באמת היה טוב ! נראה לי שממחר אני טס לארצות הברית ופותח לי דוכן בקניונים .. לממכר קרטוני Multitouch ! :D

אחלה .. תודה על הידיעה ;)

JustD
18/05/08, 16:24
מגניב!
Multi Touch על מסך Imac זה הדבר שיגרום לי לקנות Imac.