מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Orange בחוזה הפצה עם Apple

jayjay
17/05/08, 09:49
אתמול .. בתאריך 16 בחודש מאי 2008 , חברת Orange הכריזה רשמית על הסכם שיתוף
פעולה עם חברת Apple ובכך .. קיבלו Orange את זכויות ההפצה למכשיר אייפון עבור
המדינות הבאות :

אוסטריה , בלגיה , הרפובליקה הדומיניקנית , מצרים , ירדן , פולין , פורטוגל , רומניה , סלובקיה ושוויץ . לקוחות מיבשת אפריקה .. יזכו לכך בהמשך השנה .

http://www.siz.co.il/up/v2tnmw2hyile.jpg (http://www.siz.co.il/)

מישהו ראה את ישראל ? אולי נציגנו בארץ שכח להתייצב לישיבה ??? :D

procomp
17/05/08, 10:05
מה זה משנה גם ככה הם ישחטו במחיר וגם יש גם ככה לקנות קיום בלי התחייבות ואחריות ל12 חודשים אז מה עדיף...

Guyk1994
17/05/08, 10:30
דווקא טוב שמפעילות לא ימכרו אותו בארץ,
כך הוא יותר קשה להשגה ומייחד את כולכם בעלי המכשיר.

exilim
17/05/08, 10:41
כן גם אני מעדיף שלא ימכרו אותו בארץ

gil
17/05/08, 10:43
כן עדיף שלא

jackbauer
17/05/08, 10:46
עוד פעם התחלתם עם השטות הזו של להיות מיוחד????
תהנו מהמכשיר וממה שהוא נותן לכם! למי אכפת אם יש אותו לעוד מיליון איש?
חוצמזה שברגע שהוא ישווק על ידי רשת בארץ סוף סוף נזכה להינות מ visual voice mail!!!! :)

spoonman
17/05/08, 10:52
למה לעזאזל אנשים עדיין משתמשים בתא קולי!?
למה אתם צריכים לשלם כסף בשביל לשמוע מה אנשים השאירו לכם הודעה, כשבד"כ ההודעה היא "היי זה אני, תתקשר אלי"...

תתעוררו - תבטלו את התא הקולי. יש היום "שיחות שלא נענו", זה מספיק... וחוץ מזה מי שמתקשר ואין עונים לו (כולל מזכירה), מתקשר שוב מאוחר יותר.

חברות הסלולר גם ככה עושות הון עתק - תא קולי זה משהו שצריך להיות חינם!!!
(אגב, סלקום עשו ברבעון הראשון של 2008 רווח **נקי** מטורף של איזה 367 מליון שקל או משהו כזה... רווח **נקי**... אחרי תשלומים לעובדים... אחרי הוצאות פיתוח... אחרי הכל... **נ-ק-י**...

jayjay
17/05/08, 10:52
גם וכאשר למיליון איש יהיה בידם מכשיר אייפון ...
כך גם מיליון וריאציות למכשיר האייפון !

ותחשבו על זה ;)

jackbauer
17/05/08, 11:00
למה לעזאזל אנשים עדיין משתמשים בתא קולי!?
למה אתם צריכים לשלם כסף בשביל לשמוע מה אנשים השאירו לכם הודעה, כשבד"כ ההודעה היא "היי זה אני, תתקשר אלי"...

תתעוררו - תבטלו את התא הקולי. יש היום "שיחות שלא נענו", זה מספיק... וחוץ מזה מי שמתקשר ואין עונים לו (כולל מזכירה), מתקשר שוב מאוחר יותר.

חברות הסלולר גם ככה עושות הון עתק - תא קולי זה משהו שצריך להיות חינם!!!
(אגב, סלקום עשו ברבעון הראשון של 2008 רווח **נקי** מטורף של איזה 367 מליון שקל או משהו כזה... רווח **נקי**... אחרי תשלומים לעובדים... אחרי הוצאות פיתוח... אחרי הכל... **נ-ק-י**...

מסכים עם כל מילה.
אבל מה לעשות שחלקנו עובדים בחברה שדורשת שיהיה לעובדים שלה תא קולי? :)

גם וכאשר למיליון איש יהיה בידם מכשיר אייפון ...
כך גם מיליון וריאציות למכשיר האייפון !

ותחשבו על זה ;)

יפה אמרת :)

yoeli5
17/05/08, 11:07
דורשת... שישלמו לך הוצאות טלפון למה אתה צריך לממן את החברה שאת עובד בה ?!

jackbauer
17/05/08, 11:08
דורשת... שישלמו לך הוצאות טלפון למה אתה צריך לממן את החברה שאת עובד בה ?!

מישהו אמר שהם לא? ;)

spoonman
17/05/08, 11:09
מסכים עם כל מילה.
אבל מה לעשות שחלקנו עובדים בחברה שדורשת שיהיה לעובדים שלה תא קולי?

אם חייבים מתוקף העבודה (וזאת פעם ראשונה שאני שומע, דרך אגב) אז מה לעשות?
אבל לרוב האנשים יש תא קולי והם לא חייבים.

אני - איך שאני שומע "השיחה מועברת לתא-קולי" מנתק. לא משאיר הודעות ולא רוצה לקבל הודעות, ושחברות הסלולר (שאני מודע לזה שהן גוף עסקי על טהרת הרווח, וזה בסדר) יפסיקו לחפש דרכים לא דרכים להוציא מאיתנו עוד כסף.

עריכה: למשל תא קולי בתשלום, למשל funtone דבילי ששמו לי "במתנה" וכיוון שאני מאד מאד סקפטי עם חברות הסלולר התקשרתי לנתק מיידית ואמרו לי "מה הבעייה? זה חודשיים חינם!" והרי ברור שזה היה ממשיך עד שהייתי שם לב לחיוב של 10.90 כל חודש...

jackbauer
17/05/08, 11:11
אם חייבים מתוקף העבודה (וזאת פעם ראשונה שאני שומע, דרך אגב) אז מה לעשות?
אבל לרוב האנשים יש תא קולי והם לא חייבים.

אני - איך שאני שומע "השיחה מועברת לתא-קולי" מנתק. לא משאיר הודעות ולא רוצה לקבל הודעות, ושחברות הסלולר (שאני מודע לזה שהן גוף עסקי על טהרת הרווח, וזה בסדר) יפסיקו לחפש דרכים לא דרכים להוציא מאיתנו עוד כסף.

כפי שאמרתי קודם - מסכים לכל מילה.

ולצערי הן מוציאות מאיתנו כספים בעוד הרבה דרכים אחרות... ולא רק הן אלא בכלל החברות הגדולות... אבל הפורום הזה הוא לא המקום לויכוח הזה, אז בוא נעצור פה.

spoonman
17/05/08, 11:29
צודק... פשוט אחרי הסיפור שלי עם חברת פלאפון, אני פשוט מלכלך בכל הזדמנות :)
נעצור פה.

yctc
17/05/08, 15:28
רוצים להיות ייחודיים? זה פשוט- להבדיל ממרבית העולם, אנחנו לא שוק לאפל. זה הייחוד שלנו. וגם בגלל זה לא יהיה הסכם אם חברה סלולרית בארץ כי זה לא משתלם לה.

tomer4321765
17/05/08, 17:38
עוד פעם התחלתם עם השטות הזו של להיות מיוחד????
תהנו מהמכשיר וממה שהוא נותן לכם! למי אכפת אם יש אותו לעוד מיליון איש?
חוצמזה שברגע שהוא ישווק על ידי רשת בארץ סוף סוף נזכה להינות מ visual voice mail!!!! :)

יפה אמרת בעצמך:D
איזה שטות זה באמת להיות מיוחדים,זה לא הדבר הכי טוב להשוויץ כי זה עושה לכם עין רעה.
וגם אם יעשו כזה דבר תוכלו לבקש עזרה מזאת שתביא את זה לארץ ואם זה יתקלקל תוכלו גם לתקן את זה אצלם.
ודרך אגב jayjay-במילה וריאציות עשית חידוש נהדר למילה גירסאות(והמבין יבין;)),זה כמו אודיציות במקום אודישנים.

Schizoid_Bob
17/05/08, 21:16
עד שיביאו לפה את האייפון, לכולם כבר יהיה אחד. P:

matan_gaash
19/05/08, 16:46
אין כמו לקנות באמריקה.. זיל הזול..
עלה לי 1400 ש"ח שהדולר היה בשפל הגדול ביותר שלו, ועכשיו בדינמיקה סלולר עולה פי 2!
2800 ש"ח לפאקינג 8gb!