מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הפעלת משחקים PC במחשב macbook pro

yakirmanz
16/05/08, 10:27
בוקר טוב .
רציתי לדעת קצת יותר פרטים על תוכנת cider והאם היא עובדת כמו שצריך בהפעלת משחקים של פיסי על מק ?
אם לא , אז מה לגבי האופציה של התקנת וינדוס על מק ? האם זה עובד באופן חלק ?

הסברים , לינקים יתקבלו בברכה :)
תודה

ipod touch boy
16/05/08, 11:14
בוקר טוב .
רציתי לדעת קצת יותר פרטים על תוכנת cider והאם היא עובדת כמו שצריך בהפעלת משחקים של פיסי על מק ?

תודה

תתקשר אליי אני אסביר לך הכל 0544948319

natish
17/05/08, 13:06
בוקר טוב .

תודה

שיחה מגרמניה תהיה קצת יקרה :)
בכל מקרה אין שום בעיה להתקין חלונות על מק, תשתמש ב-bootcamp assistent
וזהו. אחרי ההתקנה כשהמק עולה תלחץ על alt ותוכל לבחור באיזו מערכת הפעלה המחשב יעלה.
על המחיצה של חלונות אתה יכול להתקין כל תוכנה/משחק שמתאים לחלונות.
אל תשכח להתקין אנטיוירוס :)

yakirmanz
17/05/08, 17:35
יפה שאתה שם לב לפרטים נתי :)
כבר נתתי לו את לבחור את הפרטים לגבי זה שאני בחו"ל אבל עוד שבועיים אני מגיע לביקור של כמה ימים :)
בכל אופן ראיתי איזה סרטון ביוטיוב והם מסבירים שם שצריך להתקין את הווינדוס על כונן אחר אבל יש לי במק רק כונן אחד .
אחרי שאני מתחיל להפעיל את הbootcamp , זה פותח לי מחיצה נוספת ? ומה כדאי לי להמיר ? לntfs\fat 32 ?

חוץ מזה אפשר לתת פרטים לגבי cider ? האם זו תוכנה שרצה בos ומפעילה משחקים או שזה עוד עיקרון של bootcamp ?

Noamn
17/05/08, 19:19
Crossover Games פעל לי סבבה עם CSS על 100~ fps אך ללא AA

yakirmanz
18/05/08, 00:52
נועם אתה יכול להסביר מה כל המספרים והאותיות האלה ? למה התכוון המשורר ? :)

natish
18/05/08, 02:30
יפה שאתה שם לב לפרטים נתי :)
כבר נתתי לו את לבחור את הפרטים לגבי זה שאני בחו"ל אבל עוד שבועיים אני מגיע לביקור של כמה ימים :)
בכל אופן ראיתי איזה סרטון ביוטיוב והם מסבירים שם שצריך להתקין את הווינדוס על כונן אחר אבל יש לי במק רק כונן אחד .
אחרי שאני מתחיל להפעיל את הbootcamp , זה פותח לי מחיצה נוספת ? ומה כדאי לי להמיר ? לntfs\fat 32 ?

חוץ מזה אפשר לתת פרטים לגבי cider ? האם זו תוכנה שרצה בos ומפעילה משחקים או שזה עוד עיקרון של bootcamp ?

ממש לא צריך להתקין את ווינדוס על כונן אחר. אתה פשוט יוצר מחיצה ועליה מתקין את חלונות.
בעיקרון ntfs עדיף אבל הלאופרד לא יקרא לך קבצים מהכונן ולכן כדי שיהיה לך שיתוף קבצים יחסית יעיל בין המחיצות לך על fat (זה גם תלוי בגודל המחיצה כי מתחת ל-32 ג'יגה בוטקמפ ממיר את המחיצה לבד לfat. רק מעל 32 ג'יגה יש לך אפשרות בחירה)

Noamn
18/05/08, 11:16
לך על ntfs המק יכול לקרוא ממנו וגם לכתוב בעזרת NTFS-3G (חינמי) או Paragon NTFS (בתשלום)

יקיר התכוונתי שאני משתמש בתוכנה Crossover שמאפשרת להתקין משחקים של pc וגם תוכנות על המק, fps - frames per second - מספר תמונות לשנייה, כששיחקתי בCSS - counter strike source ( משחק של pc) על המק דרך Crossover אז קיבלתי 100 תמונות לשנייה כלומר - פעל טוב בלי קיטועים אך הפילטר Anti-aliasing (http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-aliasing) (בקיצור AA) לא פעל (מחוסר דרייברים)

מקווה שעכשיו זה ברור יותר :p

yakirmanz
19/05/08, 02:32
Parallels Desktop 3.0 ???
מישהו מכיר ? ניסה ? יודע איך זה עובד ? אם זה שווה ניסיון ?