מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם האתר ידידותי לאייפון?

yctc
12/05/08, 22:54
הכניסה לאתר דרך האייפון נוחה וקלה, אבל ישנה בעיה בפורומים - שם כל כניסה לדיון אחד מצריכה חזרה אחר כך לדף הכללי ולטעינתו מחדש. האם לא ניתן לתכנן שלחיצה על נושא או דיון תיפתח חלון נפרד, במקום שהוא ייפתח באותו חלון של העמוד הכללי, כך שיהיה אפשר לפתוח כמה חלונות באייפון במקביל במקום להתשמש רק באחד?

terminator
12/05/08, 23:15
זה נראה לי כבר קשור לדפדפן עצמו שיש במכשיר ולא לאתר,אבל לא בטוח,:)

yctc
12/05/08, 23:58
זה נראה לי כבר קשור לדפדפן עצמו שיש במכשיר ולא לאתר,אבל לא בטוח,:)

לי נראה שזה הגדרה של האתר ולא של הדפדפן (ספארי) - שלחיצה על לינק פותחת עמוד חדש ולא שולחת את אותו עמוד ללינק.

jackbauer
13/05/08, 10:08
לי נראה שזה הגדרה של האתר ולא של הדפדפן (ספארי) - שלחיצה על לינק פותחת עמוד חדש ולא שולחת את אותו עמוד ללינק.

אכן הגדרה של האתר... אבל(!) תחשוב איזה מעצבן זה יהיה כשתעבוד מהמחשב וכל שניה יפתח לך חלון חדש...

amit.la
13/05/08, 10:12
אז אפשר לבדוק את ה User Agent, ואם רואים שהמשתמש בא מהאייפון, אז לפתוח חלונות חדשים. אם לא - אז לא... :)

liraz
13/05/08, 15:38
אז אפשר לבדוק את ה User Agent, ואם רואים שהמשתמש בא מהאייפון, אז לפתוח חלונות חדשים. אם לא - אז לא... :)

ואתה תתכנת את הפורום לעשות את זה ?

הרי מדובר פה על תכנות של כל הפורום מחדש ....

dooby
13/05/08, 15:47
זה דורש פיתוח קוד לאתר

yctc
14/05/08, 11:49
א- אני חושב שלא מעט אתרים יבינו את מגבלות הגלישה בסלולר, ויבינו שהם צריכים לחשוב גם על משתמשים אלו בשעה שהם מעצבים ומתכנתים את האתר.

אכן הגדרה של האתר... אבל(!) תחשוב איזה מעצבן זה יהיה כשתעבוד מהמחשב וכל שניה יפתח לך חלון חדש...

ב- תחשוב איזה מעצבן זה שאם אתה קורא לדוגמה את ה"הודעות אחרונות" באייפון שלך, אתה צריך לחכות כל פעם מחדש שהעמוד ייטען, כשאתה חוזר עליו אחרי שקראת דיון, ועוד דיון, ועוד דיון........