מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עברית לאייפוד??..

maze
11/05/08, 10:28
שלום כולם יש לי אייפוד 80 ג'יגה רציתי לדעת עם יש אפשרות שאני יכול לראות תרשימת שירים בעברית?? כי כנראה אין תמיכה לעברית.

exilim
11/05/08, 10:31
אין תמיכה

Magister
11/05/08, 11:14
אני לא כל כך בטוח שאין תמיכה.. כש-iDigital הפכו להיות יבואים במקום ידע (ה-*&^^%$%) הם שיחררו בחינם את גרסת העברית לנגני האייפוד. זה אמנם לא עובד על נאנו, אבל אולי על 80 ג'יגה זה יעבוד. תלוי בדור של המכשיר. הכי טוב להיכנס לאתר שלהם ולבדוק.

exilim
11/05/08, 12:10
אני מעתיק מהאתר של idigital
הודעה ללקוחות:
תוכנת iPodHE תומכת בFirmware (קושחה) החדשה לדגמי iPod Video מדור 5 ודור 5.5
תוכנת iPodHE אינה תומכת בנגני הiPod החדשים. התוכנה תומכת בדגמים הבאים: iPod Click Wheel, iPod Photo, iPod Color, iPod mini, iPod nano (1st G), iPod Video
חברת iDigital, נציגת Apple בישראל, מעניקה את תוכנת iPodHE, המאפשרת תמיכה בשפה העברית לנגניiPod בישראל, ללא תשלום לכלל לקוחותיה

iPodHE מאפשרת תמיכה בעברית לרשימות ההשמעה והפיכת ממשק המשתמש לעברית מלאה. כמו כן ישנה תמיכה חלקית לרשימות אנשי קשר, לוח שנה, רשימת תמונות ורשמים (notes).
התקנת תוכנת iPodHE מורכבת משני חלקים: עדכון קושחת (Firmware) מכשיר הiPod, המוסיף למכשיר את האפשרות להציג שמות בעברית ותוכנה המיועדת להתקנה על גבי המחשב. לאחר ההתקנה במחשבי Windows יתווסף לשורת המשימות אייקון קטן של תוכנת העברית, במחשבי מקינטוש יתווסף האייקון לשורת ה-Dock.

לפני התקנת גירסה זו, בבקשה שים לב:
iPodHE אינה תומכת בנגני iPod nano 2G, iPod nano 3G, iPod+HP, iPod classic, iPod touch. מומלץ לגבות את כל החומר הנמצא על ה-iPod לפני התקנת iPodHE.

דרישות מערכת:
מקינטוש: מערכת הפעלה MacOSX 10.3 / 10.4 / 10.5, תוכנת iTunes 7.0 ומעלה.
PC: מערכת הפעלה Windows XP ומעלה, iTunes 7.0 ומעלה.

Dovmet
12/05/08, 13:18
אם התוכנה לא תומכת בכל הגרסאות הנ"ל אז במה היא כן תומכת???

exilim
12/05/08, 18:31
iPod Click Wheel, iPod Photo, iPod Color, iPod mini, iPod nano (1st G), iPod Video

X-miX
12/05/08, 19:08
Dovmet בפורום רשמתי הודעה עם הסבר מלא על התוכנה של idigital
=\

BBBB1000
29/05/08, 19:43
אם האייפוד הוא של 80 ג'יגה החדש (אייפוד קלאסיק), אין עברית וגם לא נראה משהו באופק. סליחה....