מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלההקשורה דווקא ב ipod video (סליחה מראש)

izako
07/05/08, 11:01
שלום לכם.

השאלה שלי היא לגביי אייפוד מהדור הקודם (אייפוד וידאו 30 G) אבל היות ובשום מקום אחר לא קיבלתי תשובה לעניין - החלטתי לנסות את מזלי כאן היות ובפורום זה עזרו לי כבר כ"כ הרבה בעבר עם מכשיר האייפוד טאצ' שרכשתי....

אז ככה...

אני נותן לאחי את האייפוד וידאו שלי וברצוני לתת לו את זה ריק (בלי שירים תמונות וסרטונים).

מישהו יוכל להדריך אותי איך אני יכול למחוק את כל החומר שבאייפוד (מבלי למחוק גם את הכל מהאייטונס).

אודה להסבר פשוט וברור (-:

תודה מראש

X-miX
07/05/08, 12:26
נראה לי שכשתחבר את המכשיר למחשב אחר עם אייטונס הכל ימחק(שמעתי שזה קורה באייפון...תבדוק)

JSG
07/05/08, 12:34
לא צריך. תעשה ריסטור. האייטונס ישאר כמו שהוא כי הוא לא תלוי באייפוד. להפך. ריסטור ימחק את האייפוד בלבד.

izako
07/05/08, 12:35
איך עושים ריסטור במכשיר אייפוד וידאו?

X-miX
07/05/08, 13:29
איך עושים ריסטור במכשיר אייפוד וידאו?

ניראה לי כמו באייפון
מחברים לאייטונס
לחוצים רסטור ובוחרים גירסא

BBBB1000
07/05/08, 20:11
אני ישמח לעזור, רק הצעה אחת לפני: מי שלא יודע מה הוא כותב שלא יכתוב! חבל לבלבל שטויות שיכולות רק להזיק...
ועכשיו לענין - בכדי למחוק את כל החומר מאייפוד מכל סוג שהוא יש 2 אפשרויות:
א) - יש אפשרות של אתחול המכשיר דרך האייפוד עצמו, וזה על ידי לחיצה בעמוד הבית של האייפוד על "הגדרות" ואז על "איתחול"
(יש אפשרות של התקנת עברית על האייפוד דרך תוכנה חינמית, ניתן לקבל לינק אצלי בפרטי).
ב) - בתוכנת האייטונס בוחרים בצד שמאל את האייפוד הרצוי ואז לוחצים על "Restore", זה מוחק את כל מה שיש על האייפוד ומחזיר אותו למצב בו הוא היה כשיצא מהמפעל. (ניתן להשיג את תוכנת "אייטונס" בעברית כמעט מלאה, וכמובן חינמית. לינק אצלי בפרטי)
שימו לב! לחיצה על "Restore" באייטונס, מאתחלת את האייפוד ולא עושה כלום לתוכנת האייטונס או לשירים וסרטים שנמצאים בה.

:) בהצלחה ;)