מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה|לפני קנייה...מטען לקיר

X-miX
06/05/08, 19:19
טוב הינה זה מגיע
מחר אני מזמין את האיטאץ' 8gb=](שבערך ביום שני-שלישי הואכבר אצלי)
הוא הולך להטען 8 שעות...מיד אחר כך להיפרץ אני מוסיף את התוכנות הבסיסיות...עיברית של קיבאני ואז עוד המון תוכנות שירים ושטיות(למרות שזה לא מעניין אותכם חח)
אז יש לי שאלה קטנה
מחר בבוקר אני מזמין ואני רוצה לדעת עם כדי לי לקחת מטען קיר כי אני מפחד שהוא התפוצץ או יהרוס לי את המכשיר
אז כדי לי לקנות מטען קיר?

,תודה אבי=]

Magister
06/05/08, 19:40
חח הייתי אצלם בשבוע שעבר, אנשים נחמדים ונראים בסדר.
120 שקל נשמע הרבה (מטען בבאג עולה 70), מה שיכול דווקא להצביע על כך שזה לא הזבל הסיני הרגיל. בכל אופן אין לי מושג איזה מטען זה, אבל כשאתה הולך לקנות אותו שים לב שהוא עומד בסטנדרטים הבאים:
בין 110 ל-240 וואט (זה ברור, אחרת לא היו מוכרים לך אותו)
יציאה (output) של 5V ושל 1A.
אם תהיה בתחומים האלה והמטען יהיה איכותי אין סיבה שזה ידפוק את המכשיר.

X-miX
06/05/08, 19:43
חח הייתי אצלם בשבוע שעבר, אנשים נחמדים ונראים בסדר.
120 שקל נשמע הרבה (מטען בבאג עולה 70), מה שיכול דווקא להצביע על כך שזה לא הזבל הסיני הרגיל. בכל אופן אין לי מושג איזה מטען זה, אבל כשאתה הולך לקנות אותו שים לב שהוא עומד בסטנדרטים הבאים:
בין 110 ל-240 וואט (זה ברור, אחרת לא היו מוכרים לך אותו)
יציאה (output) של 5V ושל 1A.
אם תהיה בתחומים האלה והמטען יהיה איכותי אין סיבה שזה ידפוק את המכשיר.
יש בבאג מטען קיר?
כי עם כן אני קונה שם הם הכי אמינים שיש ובטוח שזה לא זבל

BBBB1000
07/05/08, 21:34
בעבר הרבה אנשים אמרו שחבל לקנות מטען מאפל, כי כל מטען זול עושה את אותו העבודה.
ודעתי היא: שטויות!
מבדיקה שעשיתי מסתבר שאכן יש מטענים ברק 45 ¤ ויש מטענים יותר יקרים, אבל המכנה המשותף של רובם זה - זבל.
אני קניתי מטען ב30$ ואחרי 3 טעינות הוא פשוט נשרף ושרף איתו את הסוללה של האייפוד (זו לא היתה בעיה של וולט), יש לציין: שעל האריזה של המטען היה כתוב שהוא יוצר עבור אייפוד.

בכל מקרה אני ממליץ בחום על מטען של אפל שעולה 29.00$ (29.00x3.45=100.05¤)

בהצלחה
וקניה טובה

yohandriham
07/05/08, 22:29
בעבר הרבה אנשים אמרו שחבל לקנות מטען מאפל, כי כל מטען זול עושה את אותו העבודה.
ודעתי היא: שטויות!
מבדיקה שעשיתי מסתבר שאכן יש מטענים ברק 45 ¤ ויש מטענים יותר יקרים, אבל המכנה המשותף של רובם זה - זבל.
אני קניתי מטען ב30$ ואחרי 3 טעינות הוא פשוט נשרף ושרף איתו את הסוללה של האייפוד (זו לא היתה בעיה של וולט), יש לציין: שעל האריזה של המטען היה כתוב שהוא יוצר עבור אייפוד.

בכל מקרה אני ממליץ בחום על מטען של אפל שעולה 29.00$ (29.00x3.45=100.05¤)

בהצלחה
וקניה טובה

אם אני קונה אייפון מאפל סטור בארה"ב המטען שאני מקבל זה מה שאתה מדבר אליו או שקונים אותו בנפרד?

weekend_iphoner
08/05/08, 01:30
האייפון מגיע עם מתאם לקיר שעובד גם על מתח ישראלי, צריך רק מתאם מתקע אמריקאי לתקע ישראלי, זה עולה גרושים.

yohandriham
08/05/08, 03:58
ואין סיכון כמו שכתוב למעלה שבטריה תישרף או משהו?
הנושא הזה רלוונטלי רק כלפי אייפוד?

weekend_iphoner
08/05/08, 09:15
לא, אין סיכון, זה שימוש רגיל במטען הרגיל שסופק על ידי אפל, היצרן. אתה לא מפחד לחבר לחשמל מכשירים אחרים, נכון? לגבי האייפוד טאצ', הוא נמכר ללא שנאי להטענה מהקיר, ולכן אם קונים שנאי של יצרן אחר (לא מקורי של אפל) יש סיכוי שהשנאי לא באמת מתאים ויגרם נזק למכשיר. הפתרון הוא לקנות מטען של אפל, מטען שמאושר על ידי אפל (ולהשתדל לא ליפול קורבן לזיופים) או פשוט לקחת צ'אנס. :-)

yohandriham
08/05/08, 13:34
אוקיי ענית לי על השאלה תודה רבה לך!

BBBB1000
08/05/08, 19:10
אכן, כמו שכבר נכתב.
כל המטענים של אפל עובדים מצויין עם כל האייפודים והאייפון גם בישראל.
רק שצריך חשים לב שזה אכן של אפל ולא זיוף.