מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משוב : הורדת מגנון הצפה של ה"פ לאלתר !

hadar20
05/05/08, 21:02
חח אנשים מבקשים סוסרים אני רוצה לענות , או סתם אי מדבר עם מישהו בפרטי.
לחכות 200 שנ' זה פשוט מוגזם. תורידו את זה ל -0 או בכלל למספר דו ספרתי. זה ממש לא נורמלי.
חייבים לטפל בנושא הזה.

בתודה,
הדר

תות
05/05/08, 21:44
חח אנשים מבקשים סוסרים אני רוצה לענות , או סתם אי מדבר עם מישהו בפרטי.
לחכות 200 שנ' זה פשוט מוגזם. תורידו את זה ל -0 או בכלל למספר דו ספרתי. זה ממש לא נורמלי.
חייבים לטפל בנושא הזה.

בתודה,
הדר

אכן צודק
הנושא כבר עלה על ידי ,אך נתקל בחוסר מענה מצד ההנהלה

terminator
05/05/08, 22:29
לשיחות פרטיות יש אופציות אחרות,נראה לי שכולם יודעים מהן.

תות
05/05/08, 22:50
לשיחות פרטיות יש אופציות אחרות,נראה לי שכולם יודעים מהן.

תשובה גרועה ידידי היקר!!!
לא בהכרח שיחות פרטיות.
מן הסתם אם אני רוצה להתקשקש איתך אנחנו נעשה את זה במסן,אבל ישנם גם שיחות פרטיות שקשורות לפורום או לאייפון בלבד
ולכן זה לא נוח .

תות
05/05/08, 22:52
תשובה גרועה ידידי היקר!!!
לא בהכרח שיחות פרטיות.
מן הסתם אם אני רוצה להתקשקש איתך אנחנו נעשה את זה במסן,אבל ישנם גם שיחות פרטיות שקשורות לפורום או לאייפון בלבד
ולכן זה לא נוח .

ודבר נוסף,מיכון שלך אין אפשרות לשנות את זה
אתה לא צד בעניין:p

terminator
05/05/08, 23:08
צד או לא אבל עם השפעה,חחחחח

hadar20
06/05/08, 13:15
תאמת לא נתקלתי באף פורום עם מנגון הצפה להודעות פרטיות. זה ממש מציק, באמת צריך להביא לפה את בעל האתר שיתן דעה בעניין.
מפריע פה להרבה אנשים.
ודרך אגב terminator בשביל זה הוסיפו את המערכת ה"פ בשביל לשוחח בפורום. עם הייתי רוצה לדבר בתוכנות מסרים לא הייתי פה.

ADAR777
06/05/08, 13:47
תאמת לא נתקלתי באף פורום עם מנגון הצפה להודעות פרטיות. זה ממש מציק, באמת צריך להביא לפה את בעל האתר שיתן דעה בעניין.
מפריע פה להרבה אנשים.
ודרך אגב terminator בשביל זה הוסיפו את המערכת ה"פ בשביל לשוחח בפורום. עם הייתי רוצה לדבר בתוכנות מסרים לא הייתי פה.

תפנה ל Eli ותבקש ותספר לו על הבעיה ניראה לי שישמח לעזור

maorg17
06/05/08, 13:53
מסכים !!!!! 20 שניות יספקו!!
אפילו פחות...

amir
06/05/08, 13:57
אלי!!

אני מקווה שאתה קורא את האשכול הזה......

מחכים לתגובתך,

אמיר

Eli
06/05/08, 14:29
דווקא רותקתי לאשקול זה : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3538225,00.html

amir
06/05/08, 14:48
דווקא רותקתי לאשקול זה : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3538225,00.html

אלי,

התחלת להתעניין בחיזוי העתיד....?:p

Eli
06/05/08, 15:04
אלי,

התחלת להתעניין בחיזוי העתיד....?:p

רק תכנון צעדיים עתידיים ...

Eli
06/05/08, 15:05
לחכות 200 שנ' זה פשוט מוגזם.

עדכנתי מנגנון ל-60 שניות

exilim
06/05/08, 15:06
עכשיו לא נגלוש מהנושא של הפוסט הזה באמת 200 שניות זה מוגזם אלי אני הייתי בעל פורום של משחקי מחשב בphp ואני יודע שאפשר לחסום מילים נגיד סתם דוגמא הלו יהיה *** משהו כזה אתה לא יכול לעשות דבר כזה?

exilim
06/05/08, 15:06
עדכנתי מנגנון ל-60 שניות

אלי פשוט לא ראיתי את זה כי בידיוק כתבתי אז סליחה !

amir
06/05/08, 15:21
עדכנתי מנגנון ל-60 שניות

אלי,

תודה רבה....60 שניות זה זמן סביר בהחלט...!

יצחק
06/05/08, 15:22
רק תכנון צעדיים עתידיים ...כשאתה מתכנן צעדים כאלה יפים תיקפוץ מידי פעם לפרטי שלך יש שם כמה הודעות שהיתי שמח אם הייתה מגיב גם להם אלי או אולי תענה עליהם בנתניה תודה מר אליהו;)

amir
06/05/08, 15:26

סחתן עליך....חשיבה עתידית...תמיד הובילה לתוצאות טובות....:)

תות
06/05/08, 16:26

מזל-טוב

hadar20
06/05/08, 16:55
60 שנ' זה גם קצת הרבה אבל סבהה. בטוח יותר טוב מ 200.
תודה =]

Eli
06/05/08, 17:17
כשאתה מתכנן צעדים כאלה יפים תיקפוץ מידי פעם לפרטי שלך יש שם כמה הודעות שהיתי שמח אם הייתה מגיב גם להם אלי או אולי תענה עליהם בנתניה תודה מר אליהו;)

בלי לפגוע ... אבל יש PRIORITY :)

בטיפול

יצחק
06/05/08, 19:59
בלי לפגוע ... אבל יש PRIORITY :)

בטיפולוזה אומר ש.......

amir
06/05/08, 20:10
וזה אומר ש.......

יצחק חברי הטוב....

הפירוש של PRIORITY זה עדיפות.

מה שאומר אלי...שהוא ראה את הודעותך...אך יש עדיפות לדברים חשובים יותר..מבלי לפגוע.

אז אל תדאג...בקרוב כל שאלותך תענה...:p

יצחק
06/05/08, 20:22
יצחק חברי הטוב....

הפירוש של PRIORITY זה עדיפות.

מה שאומר אלי...שהוא ראה את הודעותך...אך יש עדיפות לדברים חשובים יותר..מבלי לפגוע.

אז אל תדאג...בקרוב כל שאלותך תענה...:pאני יגלה לך שמעולם מאז שאני באתר פה תיבדוק מתי ניכנסתי לפה לא היה אפילו פעם אחת שהוא ענה לי פעם אחת גם לא הייתה אני לא אומר שהוא חייב לי משהוא כן אבל לפחות תענה משהוא תיזרוק איזה מילה כלום ואז אני נאלץ ליפנות לטרמי או לדובי או למישהוא אחר זה זכותו הוא לא חייב לי כלום אני לא כועס חס ושלום אבל אני לפי דעתי אם תישאל אותי אם הייתי מנהל פה הייתי פונה פה לכל אחד אישית ושואל אם יש בעיה ואפשר לעזור ואני מבין הבן אדם עסוק עניינים בעיות לחץ בית הכל זה לא קל אני בטוח אבל לפחות קצת יחס לאנשים כמוני וכמו עוד כמה פה לא חשוב אני עוד יגיעה אליו אישית ואתה יודע איך ואם אני לא טועה אז גם אלי בנתניה גר או בסביבה אני עוג יגיע אליו ואני ישב איתו ונדבר מבטיח לך אתה מכיר תעבודה שלנו שאנחנו רוצים מישהו משהו אנחנו בסוף מגיעים אליו נכון אמיר אתה מכיר תעבודה חחחח :)

jayjay
06/05/08, 20:26
אני יגלה לך שמעולם מאז שאני באתר פה תיבדוק מתי ניכנסתי לפה לא היה אפילו פעם אחת שהוא ענה לי פעם אחת גם לא הייתה אני לא אומר שהוא חייב לי משהוא כן אבל לפחות תענה משהוא תיזרוק איזה מילה כלום ואז אני נאלץ ליפנות לטרמי או לדובי או למישהוא אחר זה זכותו הוא לא חייב לי כלום אני לא כועס חס ושלום אבל אני לפי דעתי אם תישאל אותי אם הייתי מנהל פה הייתי פונה פה לכל אחד אישית ושואל אם יש בעיה ואפשר לעזור ואני מבין הבן אדם עסוק עניינים בעיות לחץ בית הכל זה לא קל אני בטוח אבל לפחות קצת יחס לאנשים כמוני וכמו עוד כמה פה לא חשוב אני עוד יגיעה אליו אישית ואתה יודע איך ואם אני לא טועה אז גם אלי בנתניה גר או בסביבה אני עוג יגיע אליו ואני ישב איתו ונדבר מבטיח לך אתה מכיר תעבודה שלנו שאנחנו רוצים מישהו משהו אנחנו בסוף מגיעים אליו נכון אמיר אתה מכיר תעבודה חחחח :)

יצחק :???: אתה .. פשוט , בן אדם מפחיד ! :o

jayjay
06/05/08, 20:28
אין לך במקרה את כתובת ה - Ip שלי ?! נכון ??! :D

יצחק
06/05/08, 20:41
אין לך במקרה את כתובת ה - Ip שלי ?! נכון ??! :D
למה מפחיד מה אני גרגמל חחח:p

exilim
06/05/08, 20:45
למה מפחיד מה אני גרגמל חחח:p

חח יצחק אתה הורג אותי

יצחק
06/05/08, 20:52
חח יצחק אתה הורג אותימצחיק הא עשו ממני עבריין תנועה קטן אני מפחיד שאל את אמיר אם אני מפחיד הוא יגיד לך
;)

terminator
06/05/08, 20:57
אתם שמים לב שאתם גולשים מהנושא נכון??

exilim
06/05/08, 20:58
אתם שמים לב שאתם גולשים מהנושא נכון??

סליחה טרמי:-|

kukurikoo
06/05/08, 22:36
אני יגלה לך שמעולם מאז שאני באתר פה תיבדוק מתי ניכנסתי לפה לא היה אפילו פעם אחת שהוא ענה לי פעם אחת גם לא הייתה אני לא אומר שהוא חייב לי משהוא כן אבל לפחות תענה משהוא תיזרוק איזה מילה כלום ואז אני נאלץ ליפנות לטרמי או לדובי או למישהוא אחר זה זכותו הוא לא חייב לי כלום אני לא כועס חס ושלום אבל אני לפי דעתי אם תישאל אותי אם הייתי מנהל פה הייתי פונה פה לכל אחד אישית ושואל אם יש בעיה ואפשר לעזור ואני מבין הבן אדם עסוק עניינים בעיות לחץ בית הכל זה לא קל אני בטוח אבל לפחות קצת יחס לאנשים כמוני וכמו עוד כמה פה לא חשוב אני עוד יגיעה אליו אישית ואתה יודע איך ואם אני לא טועה אז גם אלי בנתניה גר או בסביבה אני עוג יגיע אליו ואני ישב איתו ונדבר מבטיח לך אתה מכיר תעבודה שלנו שאנחנו רוצים מישהו משהו אנחנו בסוף מגיעים אליו נכון אמיר אתה מכיר תעבודה חחחח :)

מזל שאתה פה לעשות סדר בפורום יצחק .

יצחק
06/05/08, 22:38
מזל שאתה פה לעשות סדר בפורום יצחק .סדר אני לא רוצה לעשות אני רוצה שלכולם פה יהיה רק טוב והכי טוב שאפשר אני ישמח אם יהיה פה טוב לכולם;)

amir
07/05/08, 01:18
יצחק :???: אתה .. פשוט , בן אדם מפחיד ! :o

הוא לא מפחיד....הוא נשמה טובה....:)

פשוט הוא סיפר שם משהו שאני מעודכן לגביו....בגלל זה , זה יצא ככה.....

יצחק, ישר כוח! בסוף נחיה בהרמוניה מושלמת .....

jayjay - ברור לי שכתבת את זה בהומור....:)

רק רציתי להגיב ליצחק....שהבנתי אותו כמובן...לילה טוב ידידיי...

יצחק
07/05/08, 07:28
הוא לא מפחיד....הוא נשמה טובה....:)

פשוט הוא סיפר שם משהו שאני מעודכן לגביו....בגלל זה , זה יצא ככה.....

יצחק, ישר כוח! בסוף נחיה בהרמוניה מושלמת .....

jayjay - ברור לי שכתבת את זה בהומור....:)

רק רציתי להגיב ליצחק....שהבנתי אותו כמובן...לילה טוב ידידיי...תודה אמיר ;)