מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| חבילת ינואר, גרסה 1.1.4

black_monkey
03/05/08, 13:47
שלום לכולם

ראיתי ב"מדריכים" הסבר על איך לקבל את חבילת ה-20$ (ינואר)

טרם ביצעתי, יש לי מספר שאלות:

1) קניתי את המכשיר בחו"ל, בערך במרץ, יכול להיות שהחבילה מותקנת לי על המכשיר ומשום מה הפונקציות שלה לא פועלות אצלי?

2) האם ניתן להתקין את החבילה בדרך שונה ממה שמצויין במדריך?

3) כמה מקום, בסופו של דבר, החבילה הזו תוסיף לי?

4) האם ב-costumize 2.0 יש דרך לשנות את מיקום האייקונים או להסיר אייקונים שאינם בשימוש מה-summer board?

תודה

Magister
03/05/08, 13:51
1. אם היו מותקנות היית רואה; סביר להניח שמכרו לך גרסת 1.1.2 למרות שבמרץ היית אמור לקבל כבר 1.1.3 או 1.1.4
2. לא יודע מה מצוין במדריך, אבל אתה צריך לפרוץ את האייפוד בשביל זה ולהתקין את זה מהאינסטולר.
3. אתה מתכוון כמה מקום היא תתפוס לך? - זניח מאוד
4. בשביל לשנות מיקום אתה לא צריך קסטומייז - כשתתקין את חבילת ה-20$ תהיה גם אופציה כזאת :)
לגבי אייקונים שלא בשימוש - גם אז אתה לא צריך קסטומייז כי אם Bossprefs שאתה יכול להתקין כבר עכשיו על המכשיר (אם הוא פרוץ)

black_monkey
03/05/08, 14:02
המכשיר שלי כבר פרוץ, וכבר התקנתי כל מיני דברים, כמו סאמרבורד וקוסטומייז 2

כנראה שאני פשוט קצת מתקשה להבין את המדריך המופיע בתת-פורום מדריכים (אולי בגלל כל סימני הקריאה!!!!!!!!!!!!!!!)

מישהו יכול לתת לי פירוש קצת יותר ברור ומסודר? אני מצרף כאן את מה שנאמר במדריך...

הי חברה
קודם כל תוודאו שהאייפוד שלכם בגרסא 1.1.3

שלבים:
1. כשהאייפוד בגרסא 1.1.3 יש ללחוץ על כפתור הבית והכיבוי כמה שניות עד שתראו סמל של לחבר לאייטיונס...
2. הצלחתם?, מצויין עכשיו תורידו מכאן את ziphone: http://rapidshare.com/files/91678496...ne2.0.zip.html
חלצו את התוכנה לשולחן העבודה כנסו אליה וסמנו jailbraek ו verbose boot עכשיו לחצו על start אל תיבהלו ממה שקורה על המסך...
3. כאשר יסיים וודאו כי יש לכם לפחות ג'יגה פנוי כנסו לאינסטולר ותוסיפו את הסורס: http://madpike05.googlepages.com/repo.xml תתקינו BSD subsystem בחרו 1.1.3 Apps... זה ממש לוקח שנייה כשתסתיים ההתקנה תלחצו על כפתור הבית וזהו זה עובד!!!!!!!!! .
4.כאשר ההתקנה מסתיימת תתלהבו מזה שהאייקונים זזים ואז תכנסו לאינסטולר ותתקינו את 1.1.3 fix mail מאותו הסורס..

תהנו!!!!!!!!!!!!

Magister
03/05/08, 14:12
לא לא, אתה לא צריך לפרוץ את המכשיר, הוא כבר פרוץ :)
כנס לאינסטולר, תוסיף את הסורס הבא:
www.ipodtouchmaster.com/files/repo.xml
ותעשה ריפרש. אח"כ לך למסך הראשי, תבחר את התיקייה iphone applications for 1.1.4, תתקין וזהו :)
לפני זה, רק שים לב שמותקן אצלך BSD Subsystem ו-Appsupport 1.1.4

black_monkey
03/05/08, 15:40
מאיפה אני מתקין את Appsupport 1.1.4?

DJBH
03/05/08, 15:51
מאיפה אני מתקין את Appsupport 1.1.4?

אתה לא צריך להתקין את Appsupport 1.1.4 אם יש לך אייפוד, הוא דרוש רק באייפון.

תוודא רק שמותקן לך BSD Subsystem.

black_monkey
03/05/08, 16:33
ואללה! הכל עובד לי מצויין!
תודה רבה

עכשיו סתם מתוך סקרנות- לאחר שהתקנתי את העדכון של ינואר, והכל עובד מצויין

לשם מה אני צריך summerboard?
אני יכול להשיג את השינויים של הרקעים והאייקונים ברמה הרבה יותר מדוייקת באמצעות ה-costumize 2
וגם ככה אני יכול לדפדף בין עמודים שונים ב-springboard בעזרת עדכון ינואר...

Magister
03/05/08, 17:34
summerboard ו-customize הן תוכנות שהתכונות שלהן דומות.. אתה לא חייב להתקין את שתיהן, רק את זו שאתה עושה בה שימוש

inbalr
03/05/08, 17:41
summerboard ו-customize הן תוכנות שהתכונות שלהן דומות.. אתה לא חייב להתקין את שתיהן, רק את זו שאתה עושה בה שימוש

האם זה מתאים רק לאייפוד? או שאפשרי גם לאייפון?
סליחה על החוסר הבנה בתוכנות האלו אך טרם הצלחתי להכנס לתוכנת costomize
חיפשתי בפרום אך טרם מצאתי תשובה יש לי 1.1.4

Magister
03/05/08, 17:43
זה מתאים במקור לאייפון, ועובד גם על האייפוד.
לגבי קסטומייז לאייפון, גרסה 2.0 עובדת עם 1.1.4 - יש מדריך דיי חדש בפורום מדריכים

inbalr
03/05/08, 17:46
זה מתאים במקור לאייפון, ועובד גם על האייפוד.
לגבי קסטומייז לאייפון, גרסה 2.0 עובדת עם 1.1.4 - יש מדריך דיי חדש בפורום מדריכים

אוקיי הורדתי את זה... אבל עדיין לא עובד מה עושים ?

Magister
03/05/08, 17:47
עברת על המדריך בפורום מדריכים? אם יש לך בעיה עם התוכנה הכי טוב לכתוב את זה בהמשך למדריך, כך יוכלו לעזור לך נקודתית..

TheSorcerer
18/05/08, 04:33
ניסיתי להתקין אבל יש Error
Main Script Ececution Failed
מה עושים?