מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : McAfee קוטלת וירוסים ...

jayjay
03/05/08, 08:35
McAfee הידועה בציבור לרוב כתוכנת אנטי וירוס עובדת בימים אלו על גרסה עבור האייפון . גרסת ביטא ראשונית הודלפה ושוחררה בטעות לציבור ובו McAfee מזהיר שלא להשתמש בה מפני שגרסת הניסיון הזו לא מיועדת עבור ניסוי ובדיקה בכלל הציבור .. אלא למורשים יחודיים שנבחרו על ידם , ולהם ישנה תמיכה .

ואני שואל את עצמי .. מה לעזעזל רוצים ה - McAfee הללו ??! מי בכלל מתלונן על כך שיש וירוסים באייפון ??! מה .. הם לא יודעים שסטיב ג'ובס זה שמנהל את העינינים ולא ביל גייטס ?!*

נועם93
03/05/08, 08:43
תקרא כאן - http://www.****************/

jayjay
03/05/08, 09:02
תקרא כאן - http://www.****************/

זאת קראתי כבר בהודעה ששוחררה באחת האתרים .. שלהם הייתה הפריבילגיה והגישה לעבוד עם גרסת הביטא , וזה עדיין לא אומר לי כלום לגבי התערבותה בכל הקשור לאייפון .
אני אומר דבר כזה .. חברות האנטי וירוס כותבות לנו תוכנות שבעצם יודעות לטפל בוירוסים וכדומה כאשר והם קיימים ויש ביקוש . אך מה קורה במקרה כזה כמו של האייפון ? מי בכלל ביקש מהם ??! הגרעין הקשה של קהילה זו מורכבת הרי מהאקרים .. שאוהבים את המוצר שבידם ואין בדיעתם לפגוע בהם ולדעתי חברת McAfee יצרה אנדרלמוסיה בכוונת תחילה רק בשביל יחסי ציבור עבור עצמה .. מאין הכנת תשתית בעתיד בהטבעת ויצירת פאניקה ציבורית שוירוסים יתקפו את מכשירכם באם לא תרכשו ותתקינו את האפליקציה ש - McAfee פיתחו עבור הקהילה ואני מאמין שראש צוות השיווק שלהם עלה על הפוטנציאל שכרוך במשתמשים " לחוצים " שאין בידם הבנה יתרה בנושא .

Guyk1994
03/05/08, 09:36
להזכירך כבר היה וירוס אחד לאיפון,
לך תדע מה יהיה יותר מאוחר.

jayjay
03/05/08, 09:57

אתה בוודאי יודע מה הצופן העתידי בתחום הזה ...
עובד מטעמם ילמד את הליכי הפלא של המכשיר , יכתוב וירוסון קטן וידאג להפיץ אותו לכלל הציבור של קהילת האייפון במסווה זה או אחר וכאשר זה ידפוק לכמה משתמשים את המכשיר .. McAfee ייצא בהצהרה של : " ראיתם .. הזהרנו אותכם " !
וכל זה בארגון פנימי שלהם או של חברות אנטי וירוס אחרות שיצרו את הוירוס בהכחשה כבר מהתחלה ודאגו כבר לתיקון הבעיה .. במידה ואתה מנוי אצלם ;)

וזה מה שבאמת מעצבן בכל הקשור בתוכנות האנטי וירוס !

Guyk1994
03/05/08, 15:25
על זה לא חשבתי,
אולי אתה צודק, בכל מקרה נראה מה קורה בהמשך המקרה.

natish
03/05/08, 22:09

הוירוס שנוצר על ידי ילד בן 13.
והוא וירוס פשוט לאללה של תוכנה שהתחזתה בשמה כהכנה לגירסה 113 ובפועל מחקה כל מיני דברים באייפון. רסטור פשוט תיקן את כל הבעיה.

רוב הוירוסים למערכות יוניקס נובעים מדברים לא מוכרים ופשוטים כאלו שאנשים מכניסים לתוך המחשב/מערכת שלהם מבלי לחשוב.

אנטי וירוס לאיפון יהיה כמו אנטי וירוס למחשב מקינטוש, ובקיצור אין צורך בשניהם.

shaisls
04/05/08, 16:05
טוב רצח אני מתקין.. זה פשוט נותן תחושת בטחון אפשר להתקין דברים בלי לחשוש

jayjay
04/05/08, 16:07
טוב רצח אני מתקין.. זה פשוט נותן תחושת בטחון אפשר להתקין דברים בלי לחשוש

אני ממליץ לך שלא תעשה זאת !

הקובץ שניתן להורדה .. דפוק והוא תוקע את המכשיר אייפון !

ראה .. הוזהרת ! ;)

shaisls
04/05/08, 16:12
אני ממליץ לך שלא תעשה זאת !

הקובץ שניתן להורדה .. דפוק והוא תוקע את המכשיר אייפון !

ראה .. הוזהרת ! ;)

חח תודה!

orherbin
04/05/08, 20:17
אל לא להוריד?

jayjay
04/05/08, 20:19
אל לא להוריד?

לא להוריד . הגרסה שמופצת כרגע היא לא תקינה ו - McAfee הוציאו הודעה על כך . יש דיווחים ממשתמשים שלאחר שימוש איתה .. הוא מבצע במכשיר מה שנקרא : שעון המוות !

orherbin
04/05/08, 20:25
טוב..