מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי קניית מקבוק פרו-משתלם או לא?

gal159
01/05/08, 19:07
הי!

תראו , זה הרבה זמן אני מעונין בקנית מק,ולאחר שראיתי את המחירים באתר אפל,חשבתי אולי להתקין על המחשב שלי-מאחר ויש לי amd ומחשב מאוד חלש,הבנתי שאני לא יכול.....

אז הלכתי לebay, ובדקתי מה המחיר של macbook pro מדגם 17" ויש שם את הדגמים היותר ישנים במחירים נורמלים,ושווים לקנייה

השאלה שלי היא , האם שווה לקנות את הדגם הישן יותר עם מעבד 2.16 וללא מולטי טאץ' ב-1400$

אם לא,מהיכן אוכל להשיג מק נורמלי במחיר נורמלי? (לא מיני מק,הוא חלש מידי וגם לא אפל tv?)

תודה!

אביב ראובן
01/05/08, 20:54
לא יודע אם הם עושים משלוחים לארץ אבל יש חברה נורא זולה שעובדת בארה"ב אבל כשאני הייתי שם וניסיתי לקנות הם עשו לי קצת בעיה למרות שהמחשב שביקשתי בדיוק יצא והייתה בעית אספקה ולא היה לי זמן להמתין להם כי הכרטיס חזרה שלי עבר על תאריך ההערכה שהם נתנו לי שהמוצר יגיע לכן נאלצתי לקנות בארץ אבל עכשיו כשאני על מק אני מבין שזה היה שווה כל המתנה.
בכל מקרה, זה האתר: http://www.macmall.com
יש להם אחלה מחירים ואפשרויות לקונפיגורציה מותאמת אישית (כמו באתר של אפל)?
תהנה ובהצלחה בקניה.

gal159
02/05/08, 06:37
יש להם משלח לישראל?

gal159
02/05/08, 11:56
וגם לא ממש הבנתי איך מתבצעת הקנייה....

אשמחי לעוד פירוט ותודה על האתר! מחירים טובים!

אבל איך זה הגיוני זה חדש עם הדגמים החדשים ובחירים הרבה יותר זולים מאפל.....

אביב ראובן
03/05/08, 20:53
לא יודע מה הגיוני ומה לא אבל אני יודע שהוא הריסלר מספר 1 של אפל וזאת חברה אמינה.
פשוט תוודא שהמוצר הוא "In Stock" וכך לא תצטרך להמתין להגעת המוצר מאפל.
הקניה מתבצעת בעזרת כרטיס אשראי אבל אני לא חושב שהם עושים משלוחים לארץ אבל אם יש לך מישהו בארה"ב זה בהחלט פתרון מומלץ.
אם אתה רוצה ללכת על מק אני ממליץ לך על המקבוק אייר... הוא כזה גאוני.. מאז שקיבלתי אותו אני לא יכול לעזוב אותו... אני ישן איתו אפילו. :X