מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות|מספר שאלות לגבי הטאץ'[לפני קנייה]

X-miX
29/04/08, 16:34
טוב
בימים הקרובים אני הולך לקנות טאץ' באחת החניות האלה:http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=592793#auc (החניות שמוכרות ב1504 ש"ח...לא יותר)
יש לי מספר שאלות לגבי שתיים מהחניות והרבה לגבי הטאץ'
(בבקשה תענו לי לפי ה1. 2.)
טוב אז חניות:
1.חשבתי על החניות net shop או אליין...שווה?
טוב עכשיו על הטאץ' חח
1.ההבדל בטאץ (אחרי פריצה והוספת אפשריות האייפון ההבדל היחיד שבטאץ' אין בעצם פלאפון נכון?)
2.אני רואה שהרבה מתלוננים שנהרס להם הטאץ' בגלל נסיונות פריצה וכזה...יש סיכוי גדול שזה יקרה לי עם אני לא יעבוד בדיוק לפי מה שרשום?
3.האזניות של הטאץ' הם כמו של האייפון?
4.(שאלה חשובה)כל האפשריו לאייפון (חוץ מאלה שצריכים שיחות)עובדים על הטאץ'...ועם יש משהו לאיייפון שאני מתקין על הטאץ' הטאץ' נהרס?
5.לאחר הפריצה עם יש בעיה בטאץ' ואין אחריות אז איך אני מחזיר את האחריות?(פשוט עושה רסטור?)
6.לטאץ' יש מצלמה?
טוב עכשיו מספר שאלות בנושא הפריצה ותוכנות:
1.מה השיטה הכי טובה לפרוץ טאץ' שיש לה פה מדריך בעיברית?(עם אפשר אז בבקשה קישור לאשכול)
2.אחרי הפריצה אני רוצה לסים עיברית...איזה עיברית הכי טובה והכי פחוט מסוכנת להתקנה?(עם אפשר אז בבקשה קישור לאשכול שיש הורדה ומדריך)
3.האינסטולר הזה מפועל לאחר הפריצה?ועם לא איך אני מסיג אותו?
4.ראיתי סרטונים ביוטיוב שרשום שם הורדה מהאינסטולר אבל ראיתי מדריך לאינסטולר שיש שם כל מני אתרים שמשם מורידים לפי קישורים...וראיתי והורדה מאינסטולר בלי שום קישור(ככה גם ביוטיוב) אז מה סתומרת?
שאלות בנושא חומרה לטאץ':
1.מה השם של המיקרופון של השיחות אינטרנט?
2.שווה לקנות את זה? http://itel.co.il/shop/product_info.php?cPath=39&products_id=137 עם לא איזה מגן אחר שווה?(זול בבקשה)

טוב מקווה מאוד שמישהו יצליח לענות לי על כל השאלות חחח
תודה רבה למי שעונה
,אבי=];)

JSG
29/04/08, 16:51
1.ההבדל בטאץ (אחרי פריצה והוספת אפשריות האייפון ההבדל היחיד שבטאץ' אין בעצם פלאפון נכון?)
2.אני רואה שהרבה מתלוננים שנהרס להם הטאץ' בגלל נסיונות פריצה וכזה...יש סיכוי גדול שזה יקרה לי עם אני לא יעבוד בדיוק לפי מה שרשום?
3.האזניות של הטאץ' הם כמו של האייפון?
4.(שאלה חשובה)כל האפשריו לאייפון (חוץ מאלה שצריכים שיחות)עובדים על הטאץ'...ועם יש משהו לאיייפון שאני מתקין על הטאץ' הטאץ' נהרס?
5.לאחר הפריצה עם יש בעיה בטאץ' ואין אחריות אז איך אני מחזיר את האחריות?(פשוט עושה רסטור?)
6.לטאץ' יש מצלמה?
טוב עכשיו מספר שאלות בנושא הפריצה ותוכנות:
1.מה השיטה הכי טובה לפרוץ טאץ' שיש לה פה מדריך בעיברית?(עם אפשר אז בבקשה קישור לאשכול)
2.אחרי הפריצה אני רוצה לסים עיברית...איזה עיברית הכי טובה והכי פחוט מסוכנת להתקנה?(עם אפשר אז בבקשה קישור לאשכול שיש הורדה ומדריך)
3.האינסטולר הזה מפועל לאחר הפריצה?ועם לא איך אני מסיג אותו?
4.ראיתי סרטונים ביוטיוב שרשום שם הורדה מהאינסטולר אבל ראיתי מדריך לאינסטולר שיש שם כל מני אתרים שמשם מורידים לפי קישורים...וראיתי והורדה מאינסטולר בלי שום קישור(ככה גם ביוטיוב) אז מה סתומרת?
שאלות בנושא חומרה לטאץ':
1.מה השם של המיקרופון של השיחות אינטרנט?
2.שווה לקנות את זה? http://itel.co.il/shop/product_info....roducts_id=137 עם לא איזה מגן אחר שווה?(זול בבקשה)

1. כן.
2. לאנשים נהרס כי הם לא פורצים נכון. אין שום סיבה שתפרוץ לא בדיוק כמו שרשום, כי רשום קל ופשוט, ואם יש בעיות, יש פה מספיק אנשים שיודעים לעזור.
3.לא ראיתי את האוזניות של האייפון אבל אני חושבת שכן.
4. אם יש משהו לאייפון, רוב הסיכויים שהוא לא יהרוס, אלא פשוט לא יפתח (אני מדברת על מה שלא נתמך. רוב האינסטולר נתמך גם באייפוד (בדרך כלל כתוב בתיאור אם זה לא מתאים לאייפוד)
5.כן, ריסטור ימחק את האינסטולר ואת כל הקבצים שהתקנת ממנו, כך שלא ניתן לדעת שפרצת.
6. לא, אין לטאצ' מצלמה.

והשאר... כל השיטות פה טובות, כל צורות התקנה העברית עובדות, ואם יש תקלות, תאמין לי שיש מספיק אנשים שהספיקו לכתוב את הבעיות ומספיק אנשים עזרו להם. כל השאלות שלך כבר הופיעו בפורום. עשרות פעמים ויותר. כל אדם חדש כותב בדיוק אותן שאלות וכל אחד מקבל בדיוק את אותם תשובות. פשוט תסתכל.

X-miX
29/04/08, 17:04
טוב תודה רבה
אממ
רק השאלות עם האינסטולר עם אפשר תשובה כי זה טיפה מטריד אותי

uriler
29/04/08, 17:37
קודם כל - תיקון קטן למס' 1 -
ההבדל הוא שבטאץ' אין מצלמה, טלפון, Bluetooth וספיקר חיצוני.

לגבי ההמשך:
פריצה:
3. ה installer מתווסף אוטומטית לאחר הפריצה.
4. הורדה מה installer מתבצעת ע"י הזנת כתובת מקור (source). לכן אתה רואה כתובות אתרים. כפי שאמרו לך, בצע חיפוש בפורום... יש הרבה הסברים על הורדה מהאינסטולר.

Master-Splinter
29/04/08, 17:40
אני כשתי בeline אבל לא את ה-8 אלא את ה-16 ובאמת הם אחלה חנות קניתי שמה עוד דברים שווה לך

X-miX
29/04/08, 19:14
תודה רבה לעונים
אני באמת יקנה מאליין
ויש לי עוד שאלה קטנה
הבנתי שיש טיפה אתרים שניתן לגלוש שם בעיברית
ושמעתי שאפשר לעשות משהו פה דרך האתר הזה מהכתובת www.iphones.co.il/iphone ואז זה גולש בעיברית בלי בעיות
אממ זה נכון?

Master-Splinter
29/04/08, 19:40
אם אתה פורץ את האייפוד אז אתה יכול להתקין עברית ומקלדת בעברית אחרי הפריצה של המכשיר תוכל להכנס לאתרים בעברית בלי תקלות ושום בעיות