מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אנשים שבכלל לא מבינים חשוב מאוד!

procomp
27/04/08, 03:41
נתקלתי בלא קצת פוסטים שאנשים כן מנסים לעזור אבל הם לא מבינים כלוווםם הם אומרים לעשות ריסטור כמעט על כל דבר וזה מטעה אנשים כי למי שאומרים תעשה ריסטור הוא באמת עושה ואפשר לפתור את זה בלי ריסטור אני לא רוצה להישמע שחצן אבל מי שלא יודע שלא יעזור כי הוא מחמיר את המצב עוד יותר למרות שריסטור ביינתיים לא עשה כלום ברוב הפעמים אבל זה שטותי לעשות ריסטור על כל דבר אז בקשה חברה מי שלא מבין בבקשה שלא יעזור .נ.ב ראיתי בחור ממש חוצפן שפתח פוסט עם כמה שאלות שעל כל שאלה הוא היה רושם את הנושא המרכזי בחיפוש היה מוצא אז...

m.a.s.e
27/04/08, 08:10
אין לך דרך לעצור את זה....

Lior.M
27/04/08, 08:46
צודק ב100%, בגלל זה שווה לחכות לעוד תגובות.

jayjay
27/04/08, 10:56
צודקים במאת האחוזים !
באמת שרואים כאן בפורום הרחב את המילה Restore לא מעט , כל שאלה לבעיה .. ישר מסתכמת ב - Restore . אך אני גם לא מאשים את אלו שמציעים את זה בכזה קלות , כי שמתי לב שהם קיבלו את אותם התשובות בעבר כאשר נתקלו בבעיה מסויימת .. אולי עקב חוסר סבלנות של אותו תומך באותו רגע מסויים ופשוט הציע לבצע Restore בכדי לסמן V .
אני ממש נגד הפתרון המהיר והשליף של ה - Restore .. בגלל דבר אחד , משתמש פשוט לא יודע ומבין את הבעיה שנוצרה אצלו במכשיר ובאיך להתמודד מולה בעתיד .. והוא לא יידע גם את אמצעי המניעה לכך .
נכון .. שיש מקרים שאין ברירה , חייבים Restore , אך רבותיי .. תנסו את מיטב יכולתכם לפני , זה רק לטובתכם !
לגבי אלו שזורקים שטויות בכמויות .. פשוט לרמוז ביפה , לדוגמא .. בסימון כזה : ???

Remo
27/04/08, 11:27
לגבי אלו שזורקים שטויות בכמויות .. פשוט לרמוז ביפה , לדוגמא .. בסימון כזה : ???

למה לרמוז? אני בעד פשוט להגיד למי שמדבר שטויות שיפסיק עם זה. במקרה הטוב הוא רק מטעה, במקרה הרע הוא יכול לגרום נזק למכשיר - אם רוצים למגר את התופעה אז רק באופן ישיר.

jayjay
27/04/08, 12:04
למה לרמוז? אני בעד פשוט להגיד למי שמדבר שטויות שיפסיק עם זה. במקרה הטוב הוא רק מטעה, במקרה הרע הוא יכול לגרום נזק למכשיר - אם רוצים למגר את התופעה אז רק באופן ישיר.

תאמין לי .. אני באותה דיעה כשלך , אך יש גם דרך ארץ באיך לעשות זאת :)
בגלל זה אני מציע שסימן ההיכר " לדיבורי סרק " יהיה : ???

Remo
27/04/08, 12:08
תאמין לי .. אני באותה דיעה כשלך , אך יש גם דרך ארץ באיך לעשות זאת :)
בגלל זה אני מציע שסימן ההיכר " לדיבורי סרק " יהיה : ???

מנסיוני, אף אחד לא מתייחס ל-"???"...
אתה תהיה השוטר הטוב, ואני אהיה השוטר הרע :-)

red man
27/04/08, 12:10
צודק, בכדי לדאוג לדברים האלו יש את מנהלי הפורומים.

חוץ מזה לאנשים יש כוונה טובה והם רק רוצים לעזור.

jayjay
27/04/08, 12:11

חחחחחח ... :D

jayjay
27/04/08, 12:12

בגלל זה .. זה נכתב כאן בפורום " משוב "

Remo
27/04/08, 12:19

זה לא תפקידם רק של המנהלים. המנהלים כאן הם לא אורים ותומים בכל מה שנוגע לידע מקצועי, אם יש משתמש שרואה לנכון להגיד למשתמש אחר שהוא טועה או מטעה, שיגיד זאת, ושלא יחכה שמנהל יעשה זאת.
לגבי הכוונות של משתמשים לעזור, הן מבורכות, אבל לפעמים אם אתה לא בטוח במשהו, עדיף שתיתן למישהו שבאמת מבין לענות - במקום סתם לסבך יותר את המצב.

procomp
27/04/08, 13:17
זה לא תפקידם רק של המנהלים. המנהלים כאן הם לא אורים ותומים בכל מה שנוגע לידע מקצועי, אם יש משתמש שרואה לנכון להגיד למשתמש אחר שהוא טועה או מטעה, שיגיד זאת, ושלא יחכה שמנהל יעשה זאת.
לגבי הכוונות של משתמשים לעזור, הן מבורכות, אבל לפעמים אם אתה לא בטוח במשהו, עדיף שתיתן למישהו שבאמת מבין לענות - במקום סתם לסבך יותר את המצב.

זה אולי זה לא חלק מתפקידם אבל ונגיד גם אם היה הם לא יכולים לעשות כלום יש בפורום יותר מ10000 אנשים אז בקיצור לסיכום מי שלא יודע שלא יעזור ומי שרוצה לדעת תשובה לשאלה שיחפש כל כך קשה .?.

procomp
27/04/08, 13:19

חחח מה זה פה שוטרים ופושעים חחח....אהבתי את הבדיחהה חחחח....

procomp
27/04/08, 13:25
רק להראות לכם מה אנשים אומרים
הגדרות אשכול חפש באשכול זה דרג נושא אפשרויות הצגת נושא

היום, 13:09 #1
rannv
iPhoner מתחיל

--------------------------------------------------------------------------------

אני התקנתי את ה Bidisupport של Hebrew4iphone ולאחר שחזרתי לספרינג בורד אז זה נתקע שעה על העיגול שמסתובב. ניסיתי לעשות ריסטרט ולא עזר. עשיתי הארד ריסט וזה עזר. אחרי כמה דקות הדלקתי שוב והוא תקוע על התפוח. אז עשיתי הארד ריסט ונסגר ואז עוד פעם פתחתי ולא עזר אז הארד ריסט וככה כבר הרבה זמן. שמישהו יעזור לי בהקדם האפשרי........
גם האייטונס לא מזהה אותו כלום לא מזהה אותו בבקשה עזרה

rannv
צפה בפרופיל אישי
שלח הודעה פרטית אל rannv
מצא עוד הודעות שנכתבו על ידי rannv
הוסף את rannv לרשימת החברים שלך

היום, 13:18 #2
suKi
iPhoner חדש

--------------------------------------------------------------------------------

תנסה לחבר אותו לאי טונז ואחרי זה לזרוק אותו כמה פעמים על הריצפה לי זה עבד !!

suKi
צפה בפרופיל אישי
שלח הודעה פרטית אל suKi
מצא עוד הודעות שנכתבו על ידי suKi
הוסף את suKi לרשימת החברים שלך
-----------------------------------------
מה שאני אומר זה ש:
תראו מה הוא אמר לו לזרוק על הריצפה !!!נשמע לכם הגיוני ???? מכשיר יקר לזרוק על הריצפה **********?

exilim
27/04/08, 15:40
בהחלט צודק יש אנשים שמטעים אנשים במקרה הטוב הם יצתרכו לעשות ריסטור אבל כמו שאמרו במקרה הרע המכשיר יהרס

odedb52
27/04/08, 19:58
אני חושב שלקחת אותו קצת יותר מדי ברצינות :s

תראו מה הוא אמר לו לזרוק על הריצפה !!!נשמע לכם הגיוני ???? מכשיר יקר לזרוק על הריצפה **********?

סתם תגובה טפשית של אותו בן אדם.

procomp
27/04/08, 23:02
אני חושב שלקחת אותו קצת יותר מדי ברצינות :s

סתם תגובה טפשית של אותו בן אדם.

בסדר אז מה שה אומר שזה בסדר וחוץ מזה זהרק דוגמה

Lior.M
27/04/08, 23:13
:) גם אני לפעעמים משיעמום זורק פה לאנשים תשובות בציניות, לא לקחת קשה כמובן.

procomp
28/04/08, 00:00
:) גם אני לפעעמים משיעמום זורק פה לאנשים תשובות בציניות, לא לקחת קשה כמובן.

חחח ממש לא

iPhoner(?)
28/04/08, 03:01
תנסה לחבר אותו לאי טונז ואחרי זה לזרוק אותו כמה פעמים על הריצפה לי זה עבד !!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא הרג אותי מצחוק חחחחחחחחחח

אז סיכמנו על :confused: במקום ???
?