מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גירסה 1.1.8?! BlueTooth פתוח?!

fguy
25/04/08, 23:51
יש מצב ויש לו זיוף של Iphone.
אני אדע רק שבוע הבא

exilim
25/04/08, 23:55
חחח הוא עבד עליך

JustD
25/04/08, 23:56
הסתלבט עלייך...

exilim
25/04/08, 23:56
חחח איזה מתיחה טובה

JustD
25/04/08, 23:57
כה אהבתי

exilim
25/04/08, 23:57
יש מצב שהוא חזר מהעתיד.?
חחחחחח

JustD
26/04/08, 00:02
לך תדע...

mor1908
26/04/08, 00:03
...הרסתה אותי!!..
חחחח

Turner
26/04/08, 00:54
הוא סתם חירטט עליך, ובבקשה תמחקו את האשכול הזה לפני שגם הוא ימלא בשטויות של ילדים קטנים.

Lior.M
26/04/08, 01:00
הוא כבר מתחיל :)

Guyk1994
26/04/08, 01:08
זה סתם שטויות.
הגרסה הבאה בכלל היא 2.
ואפשרויות לשליחה בבלוטות זה לא תוכנה, זה חומרה שנקראת Obex.

procomp
26/04/08, 01:29
שטויות במיץ עגבניות אולי מכרו לו זיוף אוhiphone

Remo
26/04/08, 01:35
זה סתם שטויות.
הגרסה הבאה בכלל היא 2.
ואפשרויות לשליחה בבלוטות זה לא תוכנה, זה חומרה שנקראת Obex.

בלי קשר לשרשור המטומטם הזה, למה אתה סתם זורק פרטים? כדי להראות שאתה מבין?
אז ככה:
א. OBEX זה לא חומרה, זה פרוטוקול. יותר מזה, OBEX היה קיים לפני BT, בעיקר עבור תקשורת אינפרא אדומה (IR).
ב. זה שהתוכנה כרגע לא מאפשרת, זה לא אומר שהחומרה לא מסוגלת לזה. אזכיר לך (למרות שספק אם תזכור, בגלל גילך הצעיר) שבעבר כל יכולות ה-BT של מכשירים סלולרים בארץ נחסמו בגלל תקנות משרד התקשורת. ברגע שתקנות אלו הוסרו, אפשרויות ה-BT אופשרו בתוכנה המכשיר.

iPhoner(?)
26/04/08, 01:58
יש מצב שהוא חזר מהעתיד.?
חחחחחח

אז אתה אופטימי אה?
אני הייתי הולך על יקום מקביל (אפל לא הולכים לפתוח את הבלותות') :)

The_Ben
26/04/08, 02:15
אז אתה אופטימי אה?
אני הייתי הולך על יקום מקביל (אפל לא הולכים לפתוח את הבלותות') :)

יאפ..גם אני חושב שהוא בא מיקום מקביל, אלוהים שם זה סטיב.. :rolleyes:
בכל מקרה, יש לאפל מספיק סיבות למה לא לפתוח את הBT, סיבה אחת היא שזה יתן למכשיר מספיק פירצות (לא שאין לו עכשיו...אבל זה פשוט עוד) לאיך אפשר לשחרר את האייפון.

עוד סיבה - תוכל להעביר בדרך זו מוזיקה שנקנתה נניח דרך הiTunes Store לאנשים אחרים, או יותר גרוע - חברים/אנשים יעבירו לך שירים ישירות לאייפון, דבר שיכול להוריד נתח מהרווחים של אפל מהiTunes Store.

בכל מקרה, יש עוד מספיק סיבות למה אפל לא הולכים לפתוח את הBT, ואני, אם הייתי הולך לבחור אם ללכת על אייפון בתקווה שבעתיד יפרצו את הBT..לא הייתי סומך על זה. ותכלס, אני עכשיו מספיק זמן עם האייפון בשביל לדעת שאפשר לשרוד יפה מאוד בלי להעביר קבצים בBT לאייפון או ממנו :cool:.

(For the Record, אני מסתדד מ-צ-ו-י-י-ן בלי שמעביריםלי שירים מזרחיים/מיקסים של ילדים בני 9 שחושבים שהם יודעים משהו/כל סוג זבל אחר של מוזיקה...אני באמת מסתדר מצויין עם אוסף המוזיקה שלי (שמתרחב מיום ליום.. :cool:)).

pokibatz
26/04/08, 02:43
יאפ..גם אני חושב שהוא בא מיקום מקביל, אלוהים שם זה סטיב.. :rolleyes:
בכל מקרה, יש לאפל מספיק סיבות למה לא לפתוח את הBT, סיבה אחת היא שזה יתן למכשיר מספיק פירצות (לא שאין לו עכשיו...אבל זה פשוט עוד) לאיך אפשר לשחרר את האייפון.

עוד סיבה - תוכל להעביר בדרך זו מוזיקה שנקנתה נניח דרך הiTunes Store לאנשים אחרים, או יותר גרוע - חברים/אנשים יעבירו לך שירים ישירות לאייפון, דבר שיכול להוריד נתח מהרווחים של אפל מהiTunes Store.

בכל מקרה, יש עוד מספיק סיבות למה אפל לא הולכים לפתוח את הBT, ואני, אם הייתי הולך לבחור אם ללכת על אייפון בתקווה שבעתיד יפרצו את הBT..לא הייתי סומך על זה. ותכלס, אני עכשיו מספיק זמן עם האייפון בשביל לדעת שאפשר לשרוד יפה מאוד בלי להעביר קבצים בBT לאייפון או ממנו :cool:.

(For the Record, אני מסתדד מ-צ-ו-י-י-ן בלי שמעביריםלי שירים מזרחיים/מיקסים של ילדים בני 9 שחושבים שהם יודעים משהו/כל סוג זבל אחר של מוזיקה...אני באמת מסתדר מצויין עם אוסף המוזיקה שלי (שמתרחב מיום ליום.. :cool:)).

מסכים אם כל מילה חוץ מהשתי שורות האחרונות :
ה bt לא משומש לרוב להעברת מידע שאתה נתת(מקיסים,שירים מזרחיים וכו)
אלא הסיבה העיקרית שבשבילה צריך שכן יפתחו את ה bt היא שחלק מאוד גדול של דיבוריות ,רמקולים ניידים ושאר מוצריי bt פשוט לא יכולים לעבוד עם האייפון דבר שמגביל את המשתמש ואת קניית המשתמש למוצרים יקרים ללא שום סיבה מיוחדת.
כמובן שיש גם את העניין של תקשורת עם מכשירים סלולארים אחרים לצורך העברת תמונות,סירטונים ופילו שירים מזרחיים + מיקסים של ילדים בני 9.
אני לא חושב שזה נכון מבחינת אפל לסגור ה bt רק בגלל itunes store הם לא הולכים להפסיק את שיתוף הקבצים בגלל זה וחוץ מלפגוע במכירות של עצמם הם לא עושים כלום עם החסימה.