מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות | מס' שאלות לאחר הפריצה

TL7
24/04/08, 22:09
שלום לכולם!
דבר ראשון: הצלחתי לפרוץ את האייפוד טאצ' שלי! תודה לכולכם על העזרה אתם גדולים! :)

דבר שני:
עכשיו אני רוצה לנצל את הפריצה שלי אז שוב יש לי כמה בקשות:

אם זה חשוב אז יש לי אייפוד טאצ' 8 ג'יגה 1.1.4 ופרצתי עם Ziphone 3.0

1. אני רוצה עכשיו להתקין עברית מלאה, איך עושים את זה? אני רוצה בצורה הטובה ביותר שיהיה כמה שפחות טעויות ובאגים, בקיצור הכי איכותי :cool:

2. אני עכשיו רוצה לנצל את הפריצה שלי, אז אפשר משחקים ותוכנות טובות שאני יכול לשים במכשיר?

3. איך אני מתקין משחקים ותוכנות במכשיר? דרך אייטונס? אם כן אז איך עושים את זה? אפשר מדריך או שאתם תסבירו לי?

4. כשאני פרצתי את המכשיר אז נוספו 2 אייקונים למכשיר, אחד זה קיצור דרך לאתר של זיפון והשני זה משהו שנקרא אינסטולר - מה זה? ואיך אני יכול להוריד משם דברים? צריך חיבור WiFi שאני מוריד משם? כי כשניסיתי אז היה כתוב שההורדה נכשלה

5. אפשר את ה"חבילת הרחבה" של אפל החדשה (עם ה-5 פונקציות החדשות)? והסבר איך להתקין אותה?

תודה לעוזרים
אוהב אתכם! :p

Magister
24/04/08, 22:18
1. יש הרבה מדריכים לזה בפורום מדריכים. אתה יכול לעקוב אחרי ההנחייות שבאתר הבא: www.hebrew4iphone.com

2. קשה לעשות לך רשימה עדכנית של כל התוכנות... תעבור בפורום כללי או תוכנות, תתרשם, תתנסה, תדע ממה להימנע וזהו.

3. תוכנות ומשחקים אתה מתקין או דרך האינסטולר על המכשיר או דרך המחשב. הרוב דרך האינסטולר

4. בשביל להוריד מהאינסטולר אתה צריך להיות מחובר לרשת אלחוטית. את הקיצור לאתר של זיפון תוכל להוריד כשתעשה את מה שאני רושם לך במס' 5

5. כנס לאינסטולר, לך ל-sources, תלחץ edit ואז add ותוסיף את הסורס הבא:
www.ipodtouchmaster.com/files/repo.xml
המכשיר יעשה ריפרש. אחרי זה כנס למסך המרכזי של האינסטולר, לך ל-iphone applications for 1.1.4 ותתקין. תקבל את חבילת ההרחבה של אפל וגם את האפשרות להוסיף ולמחוק קיצורי דרך מהמסך הראשי. אתה צריך ללחוץ על אייקון כ-2 שניות, הם יתחילו לזוז ותוכל למחוק את כל מה שיש לו איקס בצד השמאלי העליון. להחזיר למצב הרגיל תלחץ על כפתור הבית

TL7
24/04/08, 22:29
5. כנס לאינסטולר, לך ל-sources, תלחץ edit ואז add ותוסיף את הסורס הבא:
www.ipodtouchmaster.com/files/repo.xml
המכשיר יעשה ריפרש. אחרי זה כנס למסך המרכזי של האינסטולר, לך ל-iphone applications for 1.1.4 ותתקין. תקבל את חבילת ההרחבה של אפל וגם את האפשרות להוסיף ולמחוק קיצורי דרך מהמסך הראשי. אתה צריך ללחוץ על אייקון כ-2 שניות, הם יתחילו לזוז ותוכל למחוק את כל מה שיש לו איקס בצד השמאלי העליון. להחזיר למצב הרגיל תלחץ על כפתור הבית[/QUOTE]

תודה אחי אבל איך מוסיפים סורסים?

Magister
24/04/08, 22:31
תעקוב אחרי מה שכתבתי לך, כשתלחץ add תופיע לך תיבה פשוט תכניס את הכתובת שנתתי לך (כולל ה-http לפני כן)

TL7
24/04/08, 22:34
אוקי תודה
בינתיים מישהו יכול להמליץ לי על משחקים ותוכנות למכשיר?

DJBH
25/04/08, 02:01
אוקי תודה
בינתיים מישהו יכול להמליץ לי על משחקים ותוכנות למכשיר?

יש פורום לדברים האלה במיוחד.

כבר נתתי לך אזהרה על כך שעברת על החוקים, להבא שים לב!
קרא חוקים.
אני נועל את האשכול ועורך את הנושא.