מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ניקוד משתמשים

m.a.s.e
24/04/08, 10:52
new rating for users.....
נכון לעכשיו ה"רייטינג" למשתמשים הוא על פי כמות ההודעות שהם רושמים.
צריך לשנות את זה שהמנהלים יהיו אילו ששולטים בזה.
כך שלא ייוצר מצב שבו אחד עם 2500 הודעות אבל נותן תשובות מטומטמות חסרות עניין והכי גרוע מטעות בעוד מישהו עם 15 הודעות מפגין ידע רב ועוזר כמו שצריך..
זה מבלבל ולא פייר...
הניקוד צריך להיות לפי ידע\התנהגות בפורום\מתן עזרה ולא על פי כמות הודעות....

תות
24/04/08, 10:59
new rating for users.....
נכון לעכשיו ה"רייטינג" למשתמשים הוא על פי כמות ההודעות שהם רושמים.
צריך לשנות את זה שהמנהלים יהיו אילו ששולטים בזה.
כך שלא ייוצר מצב שבו אחד עם 2500 הודעות אבל נותן תשובות מטומטמות חסרות עניין והכי גרוע מטעות בעוד מישהו עם 15 הודעות מפגין ידע רב ועוזר כמו שצריך..
זה מבלבל ולא פייר...
הניקוד צריך להיות לפי ידע\התנהגות בפורום\מתן עזרה ולא על פי כמות הודעות....

המונה מראה כמה הודעות כתבת בפורום
הוא לא מעיד על רמה מסויימת,בפרט שעד לא מזמן הוא היה פועם
גם בפורום "מדברים על הכל"
הוא יכול להמשיך לפעום זה לא מפריע
לעמת זאת הדרגות צריכות להינתן בשיקול דעת!!!

יפה שהעלת את זה

m.a.s.e
24/04/08, 11:09
זה מה שרשמתי , שכרגע Iphoner שועל על זה אחד שכתב 2500 הודעות אבל בפועל הוא נעל בכל הנוגע לתפעול המכשיר או תיקון בעוד יש מישהו שהוא Iphoner מתחיל עם 100 הודעות אבל עזר כבר לעשרות אנשים בפורום ותומך מקצועי....
לא פייר ולא נכון....
זה צריך להיות ההפך, שהניקוד שלך הוא לפי הידע ולא לפי הכמות....
איכות לא כמות:)

Remo
24/04/08, 13:13
הצעתי משהו דומה (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=19352) לפני כמה חודשים, ולא ממש זכיתי לתגובה כלשהי.
אציין שהאופציה קיימת ב-vBulletin (המערכת בה משתמש הפורום) ולא נדרשת כתיבה של קוד חדש.

m.a.s.e
24/04/08, 14:53
חבל, הרעיון הוא טוב....
ואנשים שמגיע להם לא מקבלים את הפידבק...
זה יכול להעלות את רמת הפורום כלפי מעלה...

seank
24/04/08, 15:02
mase רעיון נחמד
אבל לא משהו שכזה נותן משהו למשתמשים...
אז יהיה כתוב לך משהו אחר במקום האייפונר מתקדם...נו אז?
:)

m.a.s.e
24/04/08, 15:15
לא הבנת את מהות הרעיון....
הרעיון הוא :
א - עידוד משתמשים להבין יותר.
ב - מתן פידבק חיובי למשתמשים שעוזרים
ג - הבדלה למשתמשים שרק עכשיו הגיעו לפורום למי להקשיב ולמי לא שלא יגרמו טעויות ובכך יחסכו לעצמם הרבה הרס של המכשיר מעיצה שהגיעה מאדם שלא כל כך מבין.
ד - יהיה הרבה יותר סדר בפורום. , לא כל אחד ירשום כל שטות אלא יחשוב לפני בכדי להעלות לעצמו את הרמה....

תשווה את זה לקבוצות הדיון של מייקרוספט. שגם שם אני לא מעט.... מבין את הכוונה שלי?

terminator
24/04/08, 15:19
הרעיון בהחלט הגיוני בקשר לדרגות ואם זה באמת ניתן להעשות ע"י המערכת הקיימת גם אני חושב שזה כדאי.
בקשר לזה שמנהלים יחליטו למי לתת דרגה ולמי לא זה רעיון גרוע!נראה לך שיש למישהו זמן להתחיל לעקוב אחרי משתמש כזה או אחר ולהחליט אם מגיע לו או לא מגיע??אבל רעיון הדרגות ע"י המערכת אם זה אפשרי בהחלט יכול להיות טוב.

m.a.s.e
24/04/08, 15:24
על המערכת שהפורום הזה רץ זה אפשרי לדרג משתמשים, לא אפשרי כמו בקבוצות דיון של מייקרוסופט להוסיף"האם תשובה זו עזרה לך"
לאו דווקא שהמנהלים של האתר יקבעו, אבל כן המנהלים של הפורום.
התפקיד שלהם גם ככה זה להיות פה, לפקח לראות מה הולך, מן הסתאם לאט לאט הם יראו מי טוב ומי לא ויתגמלו בהתאם.
כמו כן, גם אתה פה , תגיש להם דוח של מי בסדר מי לא מי כדאי לקבל "קידום" ומי לא.....
רעיון ששווה לפתח, בסיבה אחת ויחידה -- להעלות את רמת הפורום

Schizoid_Bob
24/04/08, 15:30
אני לא חושב שיש שועלי על שנותנים רק תשובות מטומטמות.
עדין, מקרה של שועל אדיוט יכול להיות קיים, אבל רוב הסיכויים שאם מישהו כתב 600 הודעות בפורום, אז כמעט בטוח שהן כולן ענייניות ונכונות.
אז פה ושם יש אחד או שניים שלא מתאימה להם הרמה,
לא נורא.
מי שיודע על מה הוא מדבר יגיע במהרה לאייפונר וותיק ואפילו שועל על, אז לא זה מה שצריך לדאוג ממנו.

m.a.s.e
24/04/08, 15:49
מקרה של שועל אדיוט יכול להיות קיים, .
הרגת אותי:)

procomp
24/04/08, 18:02
הרעיון בהחלט הגיוני בקשר לדרגות ואם זה באמת ניתן להעשות ע"י המערכת הקיימת גם אני חושב שזה כדאי.
בקשר לזה שמנהלים יחליטו למי לתת דרגה ולמי לא זה רעיון גרוע!נראה לך שיש למישהו זמן להתחיל לעקוב אחרי משתמש כזה או אחר ולהחליט אם מגיע לו או לא מגיע??אבל רעיון הדרגות ע"י המערכת אם זה אפשרי בהחלט יכול להיות טוב.

רעיון מאוד מאוד טוב אבל אני מסכים עם טרמינייטור יש בפורום יותר מ10000 אנשים איך אתה רוצה שהם יחליטו

m.a.s.e
24/04/08, 18:04
"על המערכת שהפורום הזה רץ זה אפשרי לדרג משתמשים, לא אפשרי כמו בקבוצות דיון של מייקרוסופט להוסיף"האם תשובה זו עזרה לך"
לאו דווקא שהמנהלים של האתר יקבעו, אבל כן המנהלים של הפורום.
התפקיד שלהם גם ככה זה להיות פה, לפקח לראות מה הולך, מן הסתאם לאט לאט הם יראו מי טוב ומי לא ויתגמלו בהתאם.
כמו כן, גם אתה פה , תגיש להם דוח של מי בסדר מי לא מי כדאי לקבל "קידום" ומי לא.....
רעיון ששווה לפתח, בסיבה אחת ויחידה -- להעלות את רמת הפורום"

ו"אני" לא רוצה.....זו הצעת ייעול כשם שזה פורום משוב:)

procomp
25/04/08, 23:24
הצעה שקשה לקיים