מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יכול להתקין תוכנת אזעקה לאיפון כמו במחשבי מק

ROSO
22/04/08, 19:48
שברגע שמישהו נוגע במכשיר הוא מתחיל לזעוק ברגע שמפעילים אותה!!
לדגומא אני בעבודה מניח אותו בצד ואז ברגע שיש תזוזה עזקה עובדת... אפשר הדבר?

JustD
22/04/08, 23:42
אני לא חושב שזה בר ביצוע ממש כי זה יכול לצאת די בעייתי אם אתה שוכח מהמערכת,לוחץ וזה מצפצף.אני חושב שהרבה יותר נוח לשים קוד על המכשיר.

exilim
22/04/08, 23:46
נכון כמו שזה Justd אמר יכול להיות קצת בעייתי אבל יש קוד ולפי דעתי עדיף קוד וחוץ מזה העוצמה של הרמקולים באייפון היא חלשה אז מה הקטע שתיהיה אזעקה שלא שומעים?

aigent007
23/04/08, 00:15
דווקא רעיון טוב....
יכול למנוע גנבות....
שנניח שהנחת את האייפון לידך....הסתובבת.....ומישהו לקח אותו.....אז שלפחות יצלצל...(כמו הצילצול הרגיל....)

ipod touch boy
23/04/08, 01:04
יש באינסטולר תוכנה שנקראת alarm שעושה משהו בסגנון, למשל אם המכשיר נופל הוא עושה אזעקה זה נחמד

exilim
23/04/08, 02:54
יש באינסטולר תוכנה שנקראת alarm שעושה משהו בסגנון, למשל אם המכשיר נופל הוא עושה אזעקה זה נחמד
נופל?? כשהוא נופל זה לא נחמד!!

eyal-h
23/04/08, 08:28
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

eyal-h
23/04/08, 08:29
הרגת אותי מצחוק עכשיו

erezpi
23/04/08, 12:28
באמת קטעים בקושי שומעים שיש לאייפון רמקול .... אז אזעקה... חבר אותו לרגש לחץ ברגע שמרימים אותו מחובר אליו מערכת כריזה של מגרש כדורגל....זה טוב..........

ROSO
10/06/08, 19:52
אתם טועים תחשבו למשל שיש לך אוזניות בלוטוס ואז זה ינגן לך או יצעק לך משהו כמו איזההההה בן **** נוגע לך במכשיר ישר האדרנלין רץ לך בגוף ואתה יכול לפוצץ אותו במקות לפני שהוא דופק לך ספרינט אוווו שזה ישלח Sms למספר יעד שרשמת ברגע שמכניסם סים אחר עם המספר של הבן אדם ומעבר לכך במידה וזה אפשר ..שישלח את האנשי קשר של הבן אדם בsms לא יודע משהו מטורף כזה .. הצלצול אולי נמוך אבל לכו תדעו אולי זה יתריע עם יהי אפשר להפסיק את זה רק עם קוד זה יכול לתסבך את הגנב למה סוללה אי אפר לפרק ולבטל את הכיבוי הרגיל ביקצור יאללה אנשים לעבודה!!

Sam1
11/06/08, 01:52
יוווווא
אתה ממש חי באשליות הא???

אתם טועים תחשבו למשל שיש לך אוזניות בלוטוס ואז זה ינגן לך או יצעק לך משהו כמו איזההההה בן **** נוגע לך במכשיר ישר האדרנלין רץ לך בגוף ואתה יכול לפוצץ אותו במקות לפני שהוא דופק לך ספרינט אוווו שזה ישלח Sms למספר יעד שרשמת ברגע שמכניסם סים אחר עם המספר של הבן אדם ומעבר לכך במידה וזה אפשר ..שישלח את האנשי קשר של הבן אדם בsms לא יודע משהו מטורף כזה .. הצלצול אולי נמוך אבל לכו תדעו אולי זה יתריע עם יהי אפשר להפסיק את זה רק עם קוד זה יכול לתסבך את הגנב למה סוללה אי אפר לפרק ולבטל את הכיבוי הרגיל ביקצור יאללה אנשים לעבודה!!

ROSO
11/06/08, 15:40
זה סתם היה בהומור אבל יהיה נחמד לעשות משהו דומה לזה שיזהיר בנוגע לתוכנה ששולחת את המספר של הסים שנכנס למכשיר זה קיים ממזמן בנוקיה אז יאללה לדרך..