מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Apple משתלטת על Instant Messaging

Kingstone
22/04/08, 10:01
לפי דיווח אחרון של AppleInsider, חברת אפל בדיוק אישרה פטנט חדש על תוכנת מסרים מיידית לאייפון.

זה אומר ששאר המתחרים יצאו מהתחרות.

בלי קשר ב SDK החדש אין אפשרות להריץ את התוכנה ברקע ככה שמתחרים אחרים יתקשו בכלל לעמוד בקצב של אפל מכיוון שהתוכנה שלהם לא תוכל לקבל הודעות כשהאייפון במצב שינה או באפליקציה אחרת...

בקיצור אפל שוב שומרת על האינטרסים שלה כמו שצריך.

עוד פרטים בלינק הבא:

http://www.tuaw.com/2008/04/21/apple-files-for-iphone-instant-messaging-patent/

Alex
22/04/08, 11:19
יש את fring שרצה יפה מאוד ברקע..וגם כאשר האייפון במצב שינה היא מונעת מה-wifi להפסיק לעבוד וממשיכה לקבל הודעות...

weekend_iphoner
22/04/08, 11:37
איזה מזל שפרצו את האייפון, הא?

Kingstone
22/04/08, 14:26
Alex, הבעיה היא ש FRING היא תוכנה רק למכשירים פרוצים של JAILBREAK...
היא לא תוכנה רשמית שתפעל בגרסה 2.0.

yarivh
22/04/08, 17:53
אני לא מאמין שיש בישראל מכשירים לא פרוצים
בינתיים אף ספק לא מוכר Iphones

amiRach
22/04/08, 18:17
אני לא מאמין שיש בישראל מכשירים לא פרוצים
בינתיים אף ספק לא מוכר Iphones

ברור שאין פרוצים, אבל ברגע שאפל תרים את האתר ואת התוכנות הרשומות על ידה, זה הכל עניין של כסף..
הכוונה (וההנחה) של אפל היא שכולם יעברו לתכנת עם ה SDK , וככה גם אולי ירוויחו כסף , במקום לפרוץ את המכשירים, ולכתכנת בצורה עקומה למדי.
עם הזמן אנשים לא יצטרכו (או לא יוכלו..) לפרוץ את האייפונים בגרסאות החדשות על מנת למצוא את התוכנות שהם רוצים באיכות גבוהה יותר, אמנם בתשלום סמלי.

להגיד לך שאנשים יפסיקו לפרוץ? קשה לי להאמין, אבל עם הזמן (והתפתחות בגרסאות והתוכנות הרשומות) זה יקרה פחות וגם *שוק* התוכנות הפרוצות יפחת.

נכון שפרינג' עובדת ברקע, אבל זה משהו שלא קיים ב SDK ולכן לא יתמך ע"י אפל.. אלא אם כן הם ישנו את זה.
בקיצור, אפל יודעים מה הם עושים.

Turner
22/04/08, 21:31
כרגיל אפל ממשיכה עם השלטון הדרקוני שלה על המוצרים..
במקום להפוך את האייפון לפתוח וככה תוך שנה להשתלט על השוק העולמי עם 20% הם עסוקים בלחסום..

tomer4321765
22/04/08, 23:26
ברור שאין פרוצים, אבל ברגע שאפל תרים את האתר ואת התוכנות הרשומות על ידה, זה הכל עניין של כסף..
הכוונה (וההנחה) של אפל היא שכולם יעברו לתכנת עם ה SDK , וככה גם אולי ירוויחו כסף , במקום לפרוץ את המכשירים, ולכתכנת בצורה עקומה למדי.
עם הזמן אנשים לא יצטרכו (או לא יוכלו..) לפרוץ את האייפונים בגרסאות החדשות על מנת למצוא את התוכנות שהם רוצים באיכות גבוהה יותר, אמנם בתשלום סמלי.

להגיד לך שאנשים יפסיקו לפרוץ? קשה לי להאמין, אבל עם הזמן (והתפתחות בגרסאות והתוכנות הרשומות) זה יקרה פחות וגם *שוק* התוכנות הפרוצות יפחת.

נכון שפרינג' עובדת ברקע, אבל זה משהו שלא קיים ב SDK ולכן לא יתמך ע"י אפל.. אלא אם כן הם ישנו את זה.
בקיצור, אפל יודעים מה הם עושים.

אני אגיד לך את זה כמו שצריך:
אנשים לא יפסיקו לפרוץ את האייפון אפילו לשנייה כל עוד אפל לא תמכור את האייפון להמון ספקים בהמון מדינות וגם שיש sdk אף אחד לא יפסיק לפרוץ כי רק ככה הם יוכלו להפעיל את האייפון ואפילו את ה-sdk.
אפל ידועה בשטלתנות שלה שלא עוזרת לה בכלל:
גם את האייפון הם מוכרים רק לספק אחד(אפילו שעכשיו יש איזה 5 ספקים זה לא מספיק בכלל) וגם את המק הם שמים רק במחשבים היקרים ביותר שלהם(אם הם היו נותנים לכולם לשים מק בתוך ה-pc שלהם או אפילו מוכרים את המחשבים שלהם במחיר סביר כולם היו קונים רק את המערכת הזאת ולא ווינדוס).

GalBrill
23/04/08, 00:27
הנקודה היותר מעניינת היא - בעצם בקשת הפטנט חשפה אפל (כנראה) הרבה מרכיבים בדור הבא:
GPS
MMS (או שליחת קבצים בתוך ה IM שלה - אולי שניהם?)
מצלמה ראשית מעל 5 מגה פיקסל
מצלמה מישנית לשיחות ווידאו
ועוד...

מקור: http://gizmodo.com/382620/iphone-instant-message-patent-points-to-upcoming-mms-background-ims-gps-module