מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : applecare

2send
21/04/08, 13:35
הזמנתי macbook מחו"ל ואני מעוניין לקנות applecare גם כן מחו"ל אבל באתר של apple הם לא מאפשרים להמשיך בתהליך כי כנראה בגלל שסימנתי שאני מישראל.
אפשר לבצע את התהליך אם אני יסמן שאני מארה"ב וזה יהיה תקף גם בארץ? כלומר iDigital יספקו לי את התמיכה במידת הצורך?

הודעת השגיאה שלהם:

Our records indicate that the service you are trying to use is not available in your location. To view your alternative options, please visit our online support or contact us. Additionally you can review and update your contact information

liorb50
21/04/08, 20:52
תראה כאן יש בעייה קטנה.
הסיבה היא כי רשמית איידיגיטל מחויבת לאחריות בין לאומית של אפל בתור הנציגה הרשמית.
הבעייה שהם ישראלים, וגם לא כל כך נחמדים למי שלא קונה אצלהם! אז טכנית האחריות תקפה. בפועל אם יקרה משהו יהיה לך הרבה בעיות באשקרה לתקן בזמן סביר את המחשב.
מניסיון שלי ה"עונש" כלפי אנשים שקנו בחול הוא עיקוב התיקון, ככה שהמק שלי בילה שם 3 שבועות.

Remo
21/04/08, 23:20
תראה כאן יש בעייה קטנה.
הסיבה היא כי רשמית איידיגיטל מחויבת לאחריות בין לאומית של אפל בתור הנציגה הרשמית.
הבעייה שהם ישראלים, וגם לא כל כך נחמדים למי שלא קונה אצלהם! אז טכנית האחריות תקפה. בפועל אם יקרה משהו יהיה לך הרבה בעיות באשקרה לתקן בזמן סביר את המחשב.
מניסיון שלי ה"עונש" כלפי אנשים שקנו בחול הוא עיקוב התיקון, ככה שהמק שלי בילה שם 3 שבועות.

עדיף שהמק יבלה 3 שבועות ושהתיקון לא יעלה כסף, מאשר שהוא יבלה שם יומיים והם יגבו על התיקון מאות שקלים - בקיצור, כדאי AppleCare.

weekend_iphoner
21/04/08, 23:39
עיכוב.

2send
22/04/08, 08:50
עדיף שהמק יבלה 3 שבועות ושהתיקון לא יעלה כסף, מאשר שהוא יבלה שם יומיים והם יגבו על התיקון מאות שקלים - בקיצור, כדאי AppleCare.
זה שזה עדיף אני יודע, אבל איך אני יכול להשתמש ב applecare שניקנה לאחר הבאת המחשב לארץ?

planB
22/04/08, 12:46
זה תופס
אתה יכול גם לשאול את iDigital והם גם יגידו לך שזה בסדר

odedpr
26/04/08, 12:18
אני ממש חולק איתכם בנושא העיקוב בתיקון וגביית תשלום במסגרת האפל קר
חבר טוב שלי שגם רכש איתי את מקבוק , כשהגיע לארץ נדפק לו הארד דיסק , ככה הסתבר בדיעבד, ותוך שבוע הוא קיבל את המחשב בלי שום בעיה. לא עשו שום בעיות

planB
27/04/08, 20:19
גם אני חושב שלא מעכבים בכוונה

JustD
29/04/08, 17:57
אני מניח שיש להם סתם לחץ זה לא מכוון או משהו כזה.