מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בפריצה לipodtouch-בעייה בפריצה דחוף

eyal-fanta
21/04/08, 11:20
הורדתי את Ziphone עשיתי Jailbreak ואז נגמר לי הסוללה או משהו במכשיר למרות שהוא מחובר עכשיו כל הזמן רצים לי על המסך מספרים בלבן כל מיני דברים כאלה בפריצה זה לא מתקדם לשום מקום זה תקוע על אותוד בר כבר מהלילה ניסתי לעשות ריסט עם כפתור ההדלקה וכפתור Home לא מגיב לי לכלום - שאלתי איך אני מפרמט את המכשיר או גורם לו לעשות ריסט דרך האייטונס ? אני רוצה להוריד גרסה מ1.1.4 ל 1.1.1 איך עושים את זה דרך האייטונס ? חפשתי בפורום לא מצאתי - איך אני מביא את התוכנה שתסדר לי את המכשיר כרגע הוא תקוע ועושה לי סימן להטעין המחשב לא מזהה אם אני מחבר או מוציא מusb בקיצור הוא תקוע ? יש מצב שהזיפון יעשה תיקון למכשיר אם כן על מה ללחוץ שם ?

eyal-fanta
21/04/08, 12:17
המכשיר תקוע לי על שורות של איפוס הפריצה BSD ROOT-md0, major 2 minor 0
ניסתי לעשות מצב DFU לא הצלחתי
איך אני מאפס את המכשיר חזרה ומתקין עברית או להחזיר אותו למצב קודם - האם אפשר בכלל להוריד אותו לגרסה 1.1.1

houta1181
21/04/08, 12:19
מוריד Ziphone 2.6b
בנתיים מכניס את המכשיר ל Dfu ועושה ריסטור
אם אתה לא מצליח שלך לי מייל לכתובת מייל שלי ואני אשלח לך מדריך שכתבתי להכנסה ידנית לdfu
אחרי זה לוחץ על Ziphone 2.6b תחת Adveance יש כפתור שנקרא Fix Nvram
זה יסדר לך את שגיאת ה Bsd.
סיימת את כל זה תריץ רק Jb
זהו

mosh2121
21/04/08, 12:19
גם לי היה אותו דבר תחבר את האיפוד לusb האחורי של המחשב ואז תעשה ריסטור (ככה אפל אמרו לי) ותנסה לפרוץ את האייפוד בziphone 3.0 זה יעבוד לך שם לי זה עבד

houta1181
21/04/08, 12:21
גם לי היה אותו דבר תחבר את האיפוד לusb האחורי של המחשב ואז תעשה ריסטור (ככה אפל אמרו לי) ותנסה לפרוץ את האייפוד בziphone 3.0 זה יעבוד לך שם לי זה עבד

זו יכולה להיות גם אופציה אני לא בטוח אבל יכול להיות שב ZIPHONE 3 ה FIX NVRAM מובנה,אני לא בטוח ב100% .
אבל הפתרון שנתתי לך יפתור לך את הבעייה בוודאות.
אין לך מה להילחץ לא נגרם שום נזק שאינו בר תיקון למכשיר

eyal-fanta
21/04/08, 22:12
תודה רבה לכם !!!!

Magister
21/04/08, 22:43
כן, ב-ziphone 3 ה-FIX NAVRAM מובנה...