מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הפורום התדרדר...

Turner
17/04/08, 20:12
אני זוכר שהייתי פה בהתחלה, הייתה קהילה קטנה עם מספר רב של אנשים שתרמו ועזרו והיה סדר בפורומים.
עכשיו יש מיליוני משתמשים, עשרות שאלות שחוזרות על עצמן ביום, בלאגן בפורומים (למשל בפורום עברית- יש שם עשרות תוכנות בנעוץ שכבר חודשים לא צריך אותן)..
חבל שככה נהייה פה בפורום... זה הפך לפורום מכירות ותמיכה במקום פורום לקהילה האמיתית.

Alonsp
17/04/08, 20:29
זה לא תלוי בפורום, זה תלוי במשתמשים.

Magister
17/04/08, 20:32
ומה אתה מציע לעשות בנושא? לסגור את הפורום לקהילה מצומצמת? לחלק הזמנות? לתת לכל אחד ששואל שאלה שנתנו עליה תשובה כרטיס צהוב, ואחרי שני כרטיסים הוא יצטרך לשלם קנס?
לא היה לי אייפון בזמן שהייתם 'קהילה אמיתית', אבל לפי דעתי צריך לשמוח על כל בנאדם שאפשר לעזור לו כאן, אנשים ממש נכנסים ללחץ כשמשהו במכשיר יקר המציאות שלהם לא פועל פתאום, ואם אפשר להרגיע אותם אז מה טוב. אז נכון שזה אולי המוני קצת ולפעמים מעצבן, אבל זה הרי צפוי, עם 13,000 משתמשים בארץ ובלי תמיכה נורמלית בשום מקום...

or_22d
17/04/08, 20:36
כל משתמש מתחיל לדבר בכל מקום על כל דבר
אין אנשים שחוסמים משתמשים כאלו או אחרים

יש יותר מידי בלאגן
על כל הודעת מכירה מישהו מגיב
על כל הודעה אחרת אנשים מקללים
זה ממש לא רמה.

terminator
18/04/08, 02:19
כן,מישהו רצה להגיד משהו???
מה יש לכם? כל מקום ויכוחים ובעיות של ילדים קטנים!
Ttt!פעם אחרונה שאני מזהיר!לא רוצה לראות הכרויות בפוסט שלא נועד לזה!לא מה שלומך?איך את נראית?ומתי שותים קפה?
ובטח שלא בפורום משוב!
לפותח הפוסט:
תאמין לי שאם הגולשים יצייתו לחוקים, חוץ ממנהל האתר לא יצטרכו פה כלום.אבל מה?הגולשים כמובן עושים מה שבא להם וגם עם תוסיף עוד 10 מנהלים אי אפשר להשתלט על כולם. כי מן הסתם יש מעל עשרת אלפים גולשים לעומת 10 מנהלים בערך וגם עוד 10 לא יעזרו.בקשר לנושא שהעלת לעברית פשוט מאוד יש כמה סוגים של עברית וכל אחד נוח לו משהו אחר ולכן הנעוצים לא נמחקים ועובדה שעדיין אנשים משתמשים בהם ושואלים שאלות באותם נעוצים שלך הם נראים מיותרים.

tal_beny
18/04/08, 08:25
Ttt!פעם אחרונה שאני מזהיר!לא רוצה לראות הכרויות בפוסט שלא נועד לזה!לא מה שלומך?איך את נראית?ומתי שותים קפה?
ובטח שלא בפורום משוב!
לפותח הפוסט:
תאמין לי שאם הגולשים יצייתו לחוקים, חוץ ממנהל האתר לא יצטרכו פה כלום.אבל מה?הגולשים כמובן עושים מה שבא להם וגם עם תוסיף עוד 10 מנהלים אי אפשר להשתלט על כולם. כי מן הסתם יש מעל עשרת אלפים גולשים לעומת 10 מנהלים בערך וגם עוד 10 לא יעזרו.בקשר לנושא שהעלת לעברית פשוט מאוד יש כמה סוגים של עברית וכל אחד נוח לו משהו אחר ולכן הנעוצים לא נמחקים ועובדה שעדיין אנשים משתמשים בהם ושואלים שאלות באותם נעוצים שלך הם נראים מיותרים.

מסכים עם כל מילה בנושא!!!
כמו שאמרו אין מרכז תמיכה מסודר והיום יש משמעותית יותר משתמשים מאשר בתקופה שאני הייתי חדש עם אייפון לפני שנה בערך,אבל אין מה לעשות אנשים שילמו הרבה כסף ואני מבין שהם נלחצים כשמשהו קורה...בתקלה הראשונה שלי גם אני הייתי כזה וזו הסיבה שנכנסתי לתחום וניסיתי להבין יותר כדי שאני אדע להתמודד עם בעיות כאלו ואחרות ובנוסף כשאני נמצא כאן אני מנסה לענות על כמה שיותר שאלות (אתם יכולים לראות) רק כדי שאנשים לא יעברו את הסרט שאני עברתי
ונכון שלפעמים אין תרבות דיבור ואנשים שואלים שאלות כפולות אבל אי אפשר לשלוט בכולם וכאן המנהלים נכנסים לפעולה ושלא תבינו לא נכון אני לא מנסה להתחנף כי המנהלים כאן הם גם בני אדם ולפעמים גם הם מגיבים בצורה כזאת ואחרת אבל כשמגיע ל money time הם עושים את העבודה כמו שצריך ומספקים תמיכה איכותית בדיוק כמו שאני מנסה לעשות ובדיוק כמו שאני הייתי רוצה לקבל (וקיבלתי בעבר כשהייתי צריך) אז באמת חבר'ה דיי לבכות בינתיים אין מקום יותר טוב לחוות דעת ופתרון תקלות בצורה ידידותית כמו כאן...אז במקרה הזה אני תומך במנהלים ב200%! ישר כוח ותמשיכו לעשות עבודה טובה כמו שאתם יודעים
ולסיכום חברים שיהייה לכולנו אחלה יום וכמובן חג שמח וכשר

JustD
19/04/08, 13:40
terminator צודק.
אני זוכר שנרשמתי לפורום בתחילת ספטמבר כשכמעט אף אחד לא היה פה.היה אולי 500 - 600 משתמשים וגם זה בהגזמה.הכל היה שקט,עשו חיפוש,לא שאלו את אותה שאלה 20 פעם ביום,קיצר היה שקט.אבל עם הזמן כשהיה יותר ויותר אייפונים ויותר אנשים אז התחילו באלגנים בכל מקום כמו היום.חבל שעכשיו זה לא כמו שהיה עד לפני קצת יותר מחצי שנה.

mus
19/04/08, 13:49
מסכים עם כל מילה שלך טרמניטור : ישר כוח אתם עושים עבודה נפלאה
בהזדמנות זו ברצוני לאחל למנהלים ולכל העושים במלאכה חג שמח וכשר.

procomp
19/04/08, 15:07
ובטח שלא בפורום משוב!
לפותח הפוסט:

צודק איך אפשר להשתלט על כולם מסכים על כל . שאמרת!

ttt
19/04/08, 17:43
תשובה 4 הודעות האחרונות באשכול מה משעמם לכם אתם חובבי הודעות הפורום לא ידרדר אנשים ידרדרו לא הפורום

Eli
21/04/08, 23:51
בקרוב פורום Vip

jayjay
21/04/08, 23:55
בקרוב פורום Vip

אלי .. לא ידעתי שיש בך צד כזה ציני :D

יצחק
21/04/08, 23:56
בקרוב פורום Vipשזה מה אומר רק למנהלים או גם לפשוטים כמונו

IlanF
22/04/08, 00:18
אם אתה לא מכיר פורומי Vip מאתרים אחרים,
זה פורום שיכולים להכנס אליו מנהלים וכמה אנשים נבחרים (מקבלים דרגת Vip בד"כ)
בד"כ שמים בפורומים כאלה הורדות ושטויות אחרות שרוצים לחסום ממשתמשים רגילים...

dooby
22/04/08, 14:34
פורום Vip יהיה עבור אנשים שכתבו מעל מספר הודעות מסוים. יתאים בעיקר למנהלים ומשתמשים מומחים.

dooby
22/04/08, 14:35
וגם לך יצחק :)

or_22d
22/04/08, 15:09
הגיע הזמן לתת פורום שכזה.

liraz
22/04/08, 15:10
זה לא פיתרון לדעתי ... זאת בריחה אלגנטית ...

מצטער ..

יצחק
22/04/08, 15:25
וגם לך יצחק :)שמח מאד על כך למרות שאני לא מומחה כמוכם;)

Magister
22/04/08, 16:34
ואיך זה יקבע? מספר הודעות מינימלי של 1,000? אולי כדאי להתחיל פוסטים של "מדברים על הכול" ולנפח קצת את המספר (כמו בחדר כושר)...? :)

terminator
22/04/08, 17:18
ואיך זה יקבע? מספר הודעות מינימלי של 1,000? אולי כדאי להתחיל פוסטים של "מדברים על הכול" ולנפח קצת את המספר (כמו בחדר כושר)...? :)
אתה יכול לנסות אבל שם ההודעות לא נספרות,:-P

ttt
22/04/08, 18:01
פורום v i p כולל שועלי על או רק מנהלים

Magister
22/04/08, 18:23
פורום v i p כולל שועלי על או רק מנהלים

*או* שועלי על *או* רק מנהלים? נשמע לי דיי משעמם...
ולגבי זה שההודעות ב"מדברים על הכול" לא נספרות - חבל, חשבתי שעליתי על הפתרון הכי מהיר... :rolleyes:

Turner
22/04/08, 20:47
זה לא פיתרון לדעתי ... זאת בריחה אלגנטית ...

מצטער ..

צודק בהחלט...
בשביל להיות אחד ש"מבין" או "תורם" (ואני לא מדבר עליי כי אני לא כזה) לא צריך מאות הודעות ולהגיב לכל פוסט באובססיביות.
רוב התורמים האמיתיים פה (אלה שפיתחו עזרים אמיתיים לקהילה, ואני לא מדבר על תרגומים כי זה דיי מיותר) הם כאלה שיש להם פחות מ100 הודעות אבל כל הודעה שלהם זה שחרור של תוכנה או משהו באמת חשוב לכתוב.

לדעתי צריך לעשות פורום פרוייקטים ששמה יפתחו תתי-פורומים לכל מיני פרוייקטים עבריים או לא, ובכל תת פורום כזה יהיה התקדמות הפרוייקט וכו- וכל פרוייקט שיהיה לא פעיל ימחק ובמקומו יבואו חדשים.
פרוייקטים לא חייבים להיות ענקיים, פרוייקט תרגום משחק (כמו מי רוצה להיות מיליונר למשל) או פיתוח חבילה כוללת ומושלמת לעברית להתקנה זה גם אחלה פרוייקטים, ולמשל בניית החבילה הזאת זה משהו שינקה את הפורום משאלות מיותרות ונעוצים של תוכנות ישנות.