מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חדש! קונה אייפוד טאצ' בקרוב, יש לי כמה שאלות

TL7
15/04/08, 21:51
הייי
אני חדש כאן
אני קונה אייפוד טאצ' ביום ראשון + נרתיק סיליקון מקורי של iSkin + אוזניות JBL Refence

עכשיו יש לי כמה שאלות ואני מקווה שאתם תוכלו לענו לי עליהם:

1. איך הנרתיק? טוב? כי אני ממש מפחד על המכשיר אבל יותר חשוב לי שאני אוכל להשתמש במכשיר באותה נוחות כשהנרתיק עליו כמו שהוא בלי הנרתיק, יש נרתיק יותר טוב ולא מגביל כמוהו?

2. איך האוזניות?

3. שמעתי שיש כזה דבר שנקרא פריצה של המכשיר אז יש לי כמה שאלות לגבי זה:

- אם אני פורץ את המכשיר, האחריות פגה?
- לפרוץ את המכשיר מסכן אותו?
- מה זה אומר בעצם לפרוץ? מה זה מוסיף,משנה וכו'
- אפשר מדריך מלא בעברית לכל מה שקשור לפריצה?

תודה לעוזרים

JSG
15/04/08, 21:56
1. בדרך כלל נרתיקי סיליקון הורסים את הקצוות של האייפוד, אבל לא השתמשתי בעצמי במשהו איכותי מחברה מוכרת, אז אני לא יודעת.
2.שוב, אני לא יודעת, אבל אם יש לך הזדמנות, אני ממליצה על אוזניות סיליקון.. האוזניות סיליקון שליש לי עכשיו הן היחידות שהחזיקו יותר מחודש וחצי..:s
3. יש פה מ-י-ל-י-ו-נ-י מדריכים לפריצה, ועשרות אנשים ששואלים מה יקרה ואיך ומה מי מו לגבי הפריצה ומקבלים תשובות טובות ומדויקות. רק תקרא.

ואלק אתה אח
16/04/08, 04:16
1. הנרתיק סבבה

2. האוזניות בסדר אתה כמובן יכול ליקנות אוזניות טובות יותר ( אני לא קניתי חבל על הכסף זה סתם שטיות שומעים מצוין גם בלי אוזינה מיוחדת)

3.- אם אתה פורץ האחריות פגה האחריות בעצם היא על התוכנה (חרטה של אחריות) זה לא יעזור לך אף פעם האחריות

- ליפרוץ את המכשיר קצת מסוכן לא מאוד מסוכן לי בחיים לא הגעתי למצב שהמכשיר לא עבד יותר תמיד יש אפשרות לתקן

- זה מוסיף לך אופשריות להוריד תוכנות כמו מישחקים וכל מיני כאלה בח=י=נ=ם הוא מאפשר לך לשים ערכות נושא הוא מוסיף לך המון דברים שאפל לא מביא לך

-כן יש מדריך מלא אם כל הפריצה שאני פרצתי אם המדריך הזה תוך 10 דקות ושמתי גם עיברית מלאה

http://www.hebrew4iphone.com/

לפי דעתי המדריך הטוב ביותר שיש היום והוא ממש פשוט אתה לא תצריך ליהיות איזה פריק מחשבים כדי להבין אותו

מקווה שעזרתי=]

TL7
16/04/08, 12:27
"ואלק אתה אח" תודה אחי

אבל במדריך כתוב שזה פריצה של אייפון, לא אייפוד טאצ'

[= KuZss-MAN =]
16/04/08, 14:07
זה בסדר הפריצה של האייפון והאייפוד טאץ זה בערך אותו דבר רק שאתה צריך לסמן רק גיילברייק

ואלק אתה אח
16/04/08, 16:44
זה פריצה של איפון ואיפוד טאצ זה שרשם מעלי צודק שאתה מוריד את התוכנה הוא שואל אותך דו איט או או גברק ואיפוד טאצ לוחץ על גברק