מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : rRootage

orherbin
15/04/08, 11:46
הורדתי את המשחק הזה ואין לי מושג מה עושים בו או איך משחקים
מישהו הוריד גם ןגילה מה עושים?

shai_11
15/04/08, 13:41
אני גם הורדתי ויש לי רק מלבן עם ריבועים של שלבים ואני לא יודע איך מתחילים לשחק*

Arad2
15/04/08, 14:04
טוב רשמתי שעה הסבר וזה לא פרסם משום מה...
בכל מקרה, עוד פעם:

4 הריבועים העליונים מייצגים את סוג המשחק, כל השאר את השלב. כדי לבחור מצב יש לגרור את האצבע על הצב הרצוי ותוך כדי ללחות על המסך עם האצבע השניה.
כדי לבחור שלב ולהתחיל את המשחק יש לגרור אצבע אחת על שאר הריבועים וללחוץ עם האצבע השניה על המסך כשאתם נמצאים על השלב שאתם רוצים.

תוך כדי משחק זזים עם האצבע, ומפעילים את המגן ע"י לחיצה עם האצבע השניה על המסך (תוך כדי שהראשונה גם על המסך).
אתם תמיד יורים, וצריכים להרוס את מי שלמעלה. הוא יורה עליכם דברים שמורידים לכם חיים.

המצבים השונים משנים את אופי המשחק. למשל ב-Normal אתם מתחילים עם 3 מגנים וזהו, לעומת GM שאתם מתחילים עם מגן שנמשך פחות זמן אבל כל פעם מחדש את עצמו אחרי השימוש (לאחר כמה שניות). ב-PSY יש מגן שפועל לבד אחרי כל כמה זמן או פגיעות באויב.

השלבים לפי רמות קושי. הכי קל זה 1A, אחריו 2A אחרי זה 3A וכו'. אחרי כל ה-A יש את B, ששלבי B יותר קשים מ-A, וכו'.

Toko
15/04/08, 14:44
תודה רבה.
אהבתי מאוד את המשחק הזה.

shai_11
15/04/08, 15:34
תודה רבה

y0y0
15/04/08, 17:12
מה הסורס שלו?

dbr126
15/04/08, 20:49
משחק נחמד.

יצחק
15/04/08, 20:52
הורדתי את המשחק הזה ואין לי מושג מה עושים בו או איך משחקים
מישהו הוריד גם ןגילה מה עושים?אתה מפרסם של מישחק תסביר לאשים מה מי כלום פירסמתה שם של מישחק תן לאשים סורס תן לינק להורדה כלום מיצטער אחי שאני מעיר לך אבל זה לטובתך ולטובת כולם

tal_beny
16/04/08, 13:22
אתה מפרסם של מישחק תסביר לאשים מה מי כלום פירסמתה שם של מישחק תן לאשים סורס תן לינק להורדה כלום מיצטער אחי שאני מעיר לך אבל זה לטובתך ולטובת כולם

את המשחק המדובר אפשר להוריד בסורס הבא:
http://ipodtouched.net/repo.xml

יצחק בתור שועל על :-) אולי תוכל לעזור לי בתקלה במשחק הזה ועוד בכמה אחרים ---> רצידות מסך...ברגע שנוגעים במסך המשחק מתפקד אבל המסך מרצד בעצבנות ואין מצב לשחק בכיף...אני יודע שאפשר לפתור את הבעיה דרך שינוי הגדרה מסויימת (עשיתי את זה פעם) אני פשוט לא זוכר מה ואיך...אשמח לעזרה