מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בלעדי: WinPWN נחתה בישראל

Yotam.B
14/04/08, 16:16
http://img440.imageshack.us/img440/9329/winpwnpr2.png (http://img396.imageshack.us/img396/1816/winpwnfi6.png)
לחצו על התמונה להגדלה

לפני הכל ברצוני לומר תודה ללירז אשר סיפק לי עותק מגרסת הביתא של התוכנה למערכת ההפעלה חלונות.
כמשתמש ב PWNAGE במערכת ההפעלה Leopard שמחתי כאשר נפלה בחלקי ההזדמנות לבדוק את גרסת הביתא של התוכנה תחת חלונות.

התרשמות כללית:
1. כפי שניתן לראות בתמונה הראשונה, כמו בגרסה שהופצה ללאופרד, גם בגרסה של חלונות לא צורפו קבצי ה BootLoader המקוריים אותם תצטרכו להוריד ממקורות שונים על מנת שתוכלו להשתמש בתוכנה.
2. טעינת הקושחה עברה ללא תקלה, התוכנה הצליחה לזהות קושחה שאינה תקינה (לאחר עריכה ידנית או הורדה חלקית) כך שההליך הראשון בטוח לחלוטין.
3. תהליך ה iPwner עושה שימוש בקובץ QEMU.exe שהוא בעצם Emulator ל PC שנכתב על ידי Fabrice Bellard ומאפשר את ביצוע התהליך תחת מערכת ההפעלה חלונות.
4. לחיצה על IPSW Builder פתחה את חלון בחירת האפשרויות הרצויות להטמעה בקושחה המותאמת אישית.
5. להפתעתי, לאחר לחיצה על OK נפתח חלון ה IPSW Tool (שאינו זמין בגרסה הנוכחית ללאופרד) שמאפשר בחירה של Payloads להתקנה מהירה ללא שימוש ב Installer דרך המכשיר.
6. לצערי, בגרסת הביתא לא ניתן עדיין לייצא קובץ ipsw מותאם אישית ולכן לא יכלתי לבדוק את התוכנה על המכשיר שברשותי.

עוד דבר ששמתי לב אליו, הוא שבגרסה לחלונות ניתן לעשות שימוש בספריות ה libusb שהומרו למערכת ההפעלה חלונות המאפשרים גישה להתקני USB ללא שימוש בדרייברים מבוססי קרנל, אך מכיוון שלא ניתן להפעיל את האפשרות בגרסת הביתא לא יכלתי לבדוק את הנושא לעומק.

ולא, אני לא יכול לשלוח לכם עותק של התוכנה, תמתינו בסבלנות לשחרור הרשמי.

קרדיט: http://www.****************/

razmatus
14/04/08, 16:23
אני לא מבין מה זה בכלל?
האם כשאני ישתמש בpwng אחרי ריסטור דרך אייטונס המכשיר יהיה פרוץ עם הפיילודס שהגדרתי ומוכן לשימוש?

Yotam.B
14/04/08, 16:32
נכון.

erezpi
14/04/08, 16:38
סוף סוף, אפשר לינק להורדת התוכנה בבקשה...

Yotam.B
14/04/08, 16:41
סוף סוף, אפשר לינק להורדת התוכנה בבקשה...

בשורה האחרונה כתוב:

benh1984
14/04/08, 16:45
אז למה אתה מפרסם את זה להתגרות באנשים?? אני אישית עם מק אבל אתה סתם משגע אחרים...
וצפה לזה שהרבה יבקשו ממך...

Yotam.B
14/04/08, 16:49
הוא לא פירסם את זה להתגרות.. הוא נתן חוות דעת על התוכנה.
אתם לא רוצים אל תקראו. רק תלונות יש לכם אתם!

T_A
15/04/08, 13:00
לפני הכל ברצוני לומר תודה ללירז אשר סיפק לי עותק מגרסת הביתא של התוכנה למערכת ההפעלה חלונות.

לא שממש מטריד אותי , אבל אתה בעצמך קבלת בטא בקומבינה מחבר , ובכלל הוא לא היה צריך להוציא את זה (הוא ביקש רשות מהמפתח לשלוח לך?), אז הגישה של "חכו בלה בלה רשמי" זה סתם מראה שחצנות.

שוב, לא מטריד אותי אישית , אבל תבינו את אלה שרושמים פה.

נ.ב
אני גם ככה יחכה עוד מפסיק זמן עד שאני יקרא הרבה תגובות מאנשים שישתמשו בתוכנה אחרי שהיא תצא רשמי אז ממש לא לחוץ לי איזה בטא...

mhu
15/04/08, 13:12
לא שממש מטריד אותי , אבל אתה בעצמך קבלת בטא בקומבינה מחבר , ובכלל הוא לא היה צריך להוציא את זה (הוא ביקש רשות מהמפתח לשלוח לך?), אז הגישה של "חכו בלה בלה רשמי" זה סתם מראה שחצנות.

שוב, לא מטריד אותי אישית , אבל תבינו את אלה שרושמים פה.

נ.ב
אני גם ככה יחכה עוד מפסיק זמן עד שאני יקרא הרבה תגובות מאנשים שישתמשו בתוכנה אחרי שהיא תצא רשמי אז ממש לא לחוץ לי איזה בטא...

T_A מה נשמע אחי?
קודם כל הרשה לי לעשות סדר בבלאגן.
bobsfog לא קיבל את גרסת הביתא לבדיקה, אלא אני.
כמובן שאותו בחור שהביא לי לבדוק את גרסת הביתא קיבל אישור מהמפתח, בתור משתמש בגרסה למאק קיבלתי את הגרסה לחלונות לבדיקה על מנת לבדוק את יציבותה ולפרסם את ממצאי, לצערי הגרסה לחלונות עדיין מלאה בבאגים ולראיה העובדה שהיא עוד לא שוחררה לקהל הרחב.
בעוד כמה שעות אמורה להשתחרר גרסת ביתא ציבורית, אישית לא הייתי משתמש בגרסה לחלונות אלא בגרסה למאק, עד ש cmw יוציא גרסה תקינה וללא שגיאות.
כשבדקתי את התוכנה לחלונות גיליתי המון שגיאות בסקריפט העושה שימוש בתוכנה Qemu.exe (אמולטור ל PC), ולכן אני מאוד ממליץ להמתין עם השימוש בגרסה לחלונות ולא ישר לקפוץ ולנסות אותה. השימוש על אחריותכם בלבד.

BoInTheMix
15/04/08, 15:34
מממ אני אשמח לראות את הגרסאת בטא הציבורית

sniz
15/04/08, 15:53
זה קומבינה. Cmw נעלם

benji
16/04/08, 15:22
דיי למה כולם הזבל הזה