מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה/ נתקע לי הipod touch

אביבקופר
13/04/08, 15:47
עשיתי jailbreak בתוכנת ziphone v.3 והמכשיר נתקע לי עם איזה כיתוב על המסך ועכשיו הitunes לא מזהה אותו. הערה:לא עשיתי restore לאיי פוד לפני בגלל שהוא כבר בגירסה 1.1.4 אולי זה קשור?!
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי כמה שיותר מהר

Avraham_k1
13/04/08, 16:14
תלחץ על ה Home + כיבוי להרבה זמן עד שיעלה לך הלוגו של אפל ואז תעזוב את הכיבוי עד שיופיע לך הסמל של האייטונס עם הכבל ואז תעשה ריסטור ל 1.1.4 ותעשה Jailbreak שוב.

אביבקופר
13/04/08, 16:20
עשיתי את זה אבל זה לא עוזר. אחרי שיש את הסמל של אפל מתחילים לרוץ כל מיני כיתובים על המסך(בשחור לבן-נראה כמו דוס) ואז זה נתקע על כיתוב מסויים

Avraham_k1
13/04/08, 16:22
על איזה כיתוב?
אמור לקפוץ לך חלון באייטונס שהוא זיהה את האייפוד או משהו כזה תעשה לו Ok תוך כדי שהכתוביות רצות.

Gil.B
13/04/08, 16:23
נסה לפרוץ עם Ziphone 2.6 ולא עם 3.

או עם Iliberty+, אבל אז אתה צריך לסמן שם רק Jailbreak!

houta1181
13/04/08, 16:29
זה כותב לך
Bsd Major 1 Bsd Major 2
משהו בסגנון הזה..?

אביבקופר
13/04/08, 16:48
זאת הבעיה- שהוא לא מזהה בitunes את האייפוד בכלל. שאני מפעיל את האיי פוד הכתוביות רצות ואז נתקעות על מסך שכתוב בו כל מיני שטויות כמו: singleuser boot--fsck not done
root device is mounted read only
if u want to make modifications to files:
/sbin/fcsk- fy
/sbin/mount -uw
if u wish to boot the system:
exit
ועוד קצת שטויות.
המחשב שלי גם לא מזהה את האיי פוד

houta1181
13/04/08, 16:51
זאת הבעיה- שהוא לא מזהה בitunes את האייפוד בכלל. שאני מפעיל את האיי פוד הכתוביות רצות ואז נתקעות על מסך שכתוב בו כל מיני שטויות כמו: singleuser boot--fsck not done
root device is mounted read only
if u want to make modifications to files:
/sbin/fcsk- fy
/sbin/mount -uw
if u wish to boot the system:
exit
ועוד קצת שטויות.
המחשב שלי גם לא מזהה את האיי פוד

לא נשמע כמו מקרה פשוט,אפילו מוזר ...
אם איזה ZIPHONE פרצת...? ומה לחצת בדיוק....
אתה חייב להכניס אותו ל DFU ולעשות ריסטור מחדש.
יש מדריך איך להכניס את המכשיר ל DFU ידנית
אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך מדריך במייל שלח לי את כתובת המייל שלך למייל בחתימה שלי ואני אשלח לך אותו

אביבקופר
13/04/08, 17:00
שלחתי לך את האי מייל שלי בכל מקרה השתמשתי בziphone 3.0 ולחצתי על jailbreak הוא כותב שם שהתהליך אמור לקחת דקה וחצי ואם הוא לוקח מעל 3 דקות אז להפסיק אותו ולהתחיל מחדש אני הפסקתי אותו אחרי איזה 7 דקות והאיי פוד היה כבר תקוע שעשיתי את זה. תודה